Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új mosógépem hibásan érkezett, amíg nem kapom meg a csere készüléket használhatom így? fórum

Új mosógépem hibásan érkezett, amíg nem kapom meg a csere készüléket használhatom így? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 14. 01:39
ne,mert lehet meg azt mondjak majd ,hogy te hibad volt,hogy elromlott.
10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Babus28)
2014. febr. 12. 19:31

Direkt mondták hogy ne használd.


Kézzel mosás esetleg?

2014. febr. 12. 13:38

ezeket a gépeket úgy oldom meg, hogy üzembehelyezéssel kérem. mindjárt más a szitu.

előfordult, hogy egy nagy szekrényt kétszer vittek vissza, mire sikerült azt, és úgy, ahogy fizetve volt.

De villanysütőt is az előszobából vittek vissza, mert hibás volt.

így nincs vita.(sem aláírás, sem jatt)

Hallanád, amikor a szerelő kint a kocsiban telefonon ordít a raktárosssal ...

na, ebből akarok kimaradni.

8. 9892d65728 (válaszként erre: 7. - Babus28)
2014. febr. 12. 13:31

nem akarlak...ijesztgetni, de kezdj el kézzel mosni...


:-(

2014. febr. 12. 13:28

:)

1 hét azért elég hosszú idő. már 1 hete várunk a gépre. 2 hét alatt 1 ruhánk,zoknik se marad tiszta :(

6. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - Babus28)
2014. febr. 12. 13:28
Nem szabad használni. Ha nem jönnek egy hét múlva sem, akkor is várj...
2014. febr. 12. 13:25

Ha direkt arra kértek, hogy ne használd, akkor tényleg ne. Nehogy utána olyan témát nyiss, hogy nem cserélték ki garanciálisan a gépet :)

Nem tudod addig máshol megoldani a sürgős mosnivalót?

2014. febr. 12. 13:19
Én nem használnám.
2014. febr. 12. 13:15

Én azt csinálnám amit mondtak. A fene se akar utána pereskedni azért, mert nem cserélik ki...

Ha vmi törött, akkor eleve használat közben nagyobb hiba is keletkezhet - szerintem.

2014. febr. 12. 13:14

Szerintem ne használd. Már csak azért se, mert kérték, és azt írták, hogy ilyen feltételekkel cserélik. Mert itt ugye nem arról van szó, hogy kipróbálod, és kiderül, h nem jó, hanem már üzembehelyezéskor kiderül, h hibás a termék.

Nehogy úgy járj, h használod és ezért nem cserélik, vagy azt mondják, hogy a tudottan hibás termék használatából további károsodás érte a gépet, ami miatt fizetned kell.

De ha biztosat akarsz tudni, hívd fel a fogyasztóvédelmet.

2014. febr. 12. 13:05

online rendeltünk egy mosógépet és maki is szállították. üzembe helyezés közben kiderült,hogy törött a mosógép alsó részénél lévő takaró lemez.

rögtön jeleztem emailben,fotóval. azt a választ kaptam,hogy cserélik. 1 hét múlva tudnák hozni a gépet.

azt írták,hogy ne használjam,mert csak akkor érvényes a csere. én úgy hallottam,hogy használhatom és van 8 napom,hogy elálljak a vásárlástól. szerintetek használhatom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook