Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új kutyus a családban! fórum

Új kutyus a családban! (beszélgetős fórum)


5. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - NOA)
2008. febr. 22. 20:12

Remélem náunk is így alakul,bárcsak jó lenne végül a kapcsolatuk:)

köszönöm,hogy írtál,az etetésre igyekszem odafigyelni majd!

4. NOA (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. febr. 22. 17:56

Szerintem az öreg nem bántja a picit, csak rettenetesen féltékeny:))

Nekem 1o éves múlt a rottweilerem és hoztunk egy négy heteset mellé.Összeszagoltak és lassan de elfogadta.Most már nagyon szeretik egymást, igaz az öreg szeretné ha nyugton hagyná a pici és nem is tűri el, hogy rajt csüngjön.-tudtára adja finoman oda-oda vakkant a picinek.

Kezdetben én is féltem. hogy megkapja megharapja mert úgy nézett ki, hogy vicsorog és kap utána.. de nem,össze fognak haverkodni sőt az idősebb kutya kicsit visszafiatalodik.

Aztán jön az egrecéroztatás a nagy részéről, néha olyant mond a picinek kutyanyelven, hogy az vigyázva áll és egyből tudja hol a határ.

Külön etesd őket erre nagyon ügyel, itt már nincs haverság:))

3. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Droma)
2008. febr. 22. 17:44

Én is hasonlóval próbálkozom,csk az a baj,hogy a pici még nagyon neveletlen ésszemtelen,meg persze menne oda a nagyhoz kötekedni,az meg már ks kényelmes,házsártos husika:)és nagyon nem örül neki,hogy ott pörög neki a pici.Sajnos nem nagyon tűnik játéknak amit a nagy csinál,mert a pici felsikitott,szóval tuti fájt neki:S

hát remélem nálunk is úgy lesz mint nálatok,és kijönnek idővel egymással

2008. febr. 21. 23:21

Szia!

Nekem éppen most lett egy kiskutyusom.A másik sem öreg de ő az idősebb,és ő az "úr a háznál" :)

Biztosan meg akarja támadni?Mert mondjuk én is azt hittem,de kiderült hogy csak játszani akart vele.Én úgy csináltam,hogy ot voltam velük és játszottam mind a kettővel.De a kicsinek van egy külön kis kuckója,amíg megszokja a helyet,a helyzetet,és oda el bír bújni.

2008. febr. 21. 22:37

Sziasztok!


Abban szeretnék tanácsot kérni,hogyan lehet az új kiskutyát elfogadtatni a már idősebbel??

Van egy 10éves kutyusom,aki már elég ellustulst,sokat ücsörgöt magában,nem nagyon van kedve játszani sem.Ezért úgy döntöttem,veszek egy kiskutyát,hátha kicsit megélénkül tőle.

Az öreg kutyus amúgy nagyon jámbor és kedves,de az új kiskutyát majdnem megharapta,akármikor a közelébe megy,megakarja támadni,pedig a pici szeretne közeledni...

Akinek volt már ilyen,vagy ehhez hasonló tapasztalata,kérem segítsen és írja meg,hogyan lehet összeszoktatni őket.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook