Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » új kapcsolat - csak rosszat hallok róla.. fórum

új kapcsolat - csak rosszat hallok róla.. (beszélgetős fórum)


1 2
37. Arianne113 (válaszként erre: 35. - Adrimou)
2010. okt. 20. 15:21
Húúúúúúúúúúú..:( Az én volt párom ugyanezt csinálta velem:( Iszonyú rossz érzés az biztos, és aki egy kicsit is lelkis és sajnálja a másikat, sajnos nagyon könnyen tudják sakkban tartani ilyenekkel. De vajon van e olyan bátor a csaj hogy megtegye? Ez csak zsarolás. El kell hinnie, hogy ez mind azért van, hogy őt visszahódítsa..De azt nem így kellene. És amúgyis, a párod ha téged szeret, akkor nemfog elhagyni. Ez sajnos így van. Ha pedig mégis megtenné, nemérdemel meg téged. Tudom könnyű ezt így leírni, de hidd el, sajnos te nemtehetsz sokat. Ez nem a te játékod, és bármennyire is szeretnél segíteni, nemfogsz tudni.
36. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Adrimou)
2010. okt. 2. 14:51
Így voltam én is az első főnökömmel!Amikor odakerültem,ő már 2 éve elvált volt!Nanáá,hogy minden Nő,őt akarta!Igényes,kedves,megértő,humoros-egyszóval minden megvolt benne!Húúh engem,hogy utáltak ott a Nők!Sokat randiztam vele,és 1,5 évig tartott!Én akkor voltam 18,ő 32!Sok rosszat mondtak róla,meg próbáltak tőle elrettenteni,de én nem foglalkoztam vele!Velem rendesen bánt,a mai napig beszélgetünk,szóval csak irigyek voltak,mert nekem elsőre sikerült! :)))
2010. okt. 2. 14:43
Vannak híreim.. Az a bizonyos másik a "volt" barátnője. Mielőtt mi összejöttünk volna, a párom szakított vele, neki nem volt működőképes a dolog (gyereket akart a csaj pár hónap után). A lány viszont azóta is sakkban tartja, a lelki labilitása miatt a párom attól retteg, hogy kárt tesz magában, és ezért nem képes teljesen lezárni a dolgot és úgymond "pátyolgatja a lelkét". A csaj egyébként 10 évvel idősebb nálam, nem csoda, hogy azonnal gyereket szeretett volna. Mindezt a párom egyik barátjából szedtem ki, mialatt ő elutazott. A párom semmit sem sejt abból, hogy tudom mi van a háttérben. Ti mit tennétek????
34. andi6020 (válaszként erre: 26. - Adrimou)
2010. szept. 15. 07:35
Sajnálom! Látod, nem hiába beszéltem arról a bizonyos harasztról :-(
33. Pahet a vadász (válaszként erre: 32. - Adrimou)
2010. szept. 15. 00:11
na remélem, h csak jó híreket hozol legközelebb ide :)
32. adrimou (válaszként erre: 31. - Pahet a vadász)
2010. szept. 15. 00:09
tudom... de nem megyek el, nagyjából már mindenbe beleláttam egyébként, kicsi a lakás :-) a hétvégére jön haza, addigra talán többet tudok majd.
31. Pahet a vadász (válaszként erre: 30. - Adrimou)
2010. szept. 15. 00:02

én nem tudnám szó nélkül hagyni az tuti...bökné a csőrömet de nagyon...és ki is mondanám azt a kérdést...ha nálad van a kulcs, akkor be tudsz menni hozzá...a jóóó, ez gonosz volt tőlem, sajnálom...bár amennyire kíváncsi vagyok, én tuti benéznék hozzá...persze nem ez a legjobb módszer, tudom...

azért remélem hamar kiderül, ha csak szórakozik veled...hogy minél kevesebbet sérülj...ha meg az, hogy alaptalan volt még a gondolat is, akkor azért, hogy boldog lehess...de az tény, hogy ez az átmeneti állapot a legrosszabb...nem tudni mi van...

30. adrimou (válaszként erre: 29. - Pahet a vadász)
2010. szept. 14. 23:51
az igazat megvallva nem tudom. Most épp külföldön van és rám bízta a lakáskulcsát. Tehát bízik bennem, rendszeresen hív és úgy bánik velem, mint akit a "teljes munkaidős" barátnőjének tart. Egyelőre megpróbálok higgadt maradni és nem hisztizek, viszont a következő alkalommal, ha jön egy jel, nem biztos hogy képes leszek szó nélkül nála maradni.
29. Pahet a vadász (válaszként erre: 28. - Adrimou)
2010. szept. 14. 23:46

:(

és szerinted van arra lehetőség, hogy ezt megtudd?? mármint ha máshova is jár...

elég szomorú ha így van, ahogy írod...

2010. szept. 14. 23:27
Igen, vannak olyan jelek, ami egyértelműen azt mutatja valaki van a képben :-( érintetlen ágy, amikor én itthon alszom, majd egy átlátszó magyarázat, hogy a barátjánál aludt. (néhány órával azelőtt, hogy mindez kiderült volna kérdeztem erről a bizonyos barátról, hogy van és a válasz az volt, hogy nem tudja, mert a srác nagyon elfoglalt...) és még ilyen dolgok tömkelege :-(
27. Pahet a vadász (válaszként erre: 26. - Adrimou)
2010. szept. 14. 23:14
mi történt? van valami fejlemény?
2010. szept. 12. 19:15
Sajnos úgy néz ki, igazuk volt a barátoknak, bár még bizonyítani nem tudom... Egyelőre úgy látom a jeleket, hogy nem csak ketten vagyunk a kapcsolatban. Most hogy egy lezáratlan szál van még mindig, vagy csak szimplán több vasat tart a tűzben, még nem tudom. De hamarosan leültetem és megkérdem, mit is szeretne ettől a kapcsolattól és tőlem... :-(
2010. aug. 30. 18:09
Alaposan meg kell ismerned.
24. Pahet a vadász (válaszként erre: 10. - 04e95f637a)
2010. aug. 26. 09:36

pont erre gondoltam én is....

és tapasztalat is :D

23. Ncilány (válaszként erre: 20. - Adrimou)
2010. aug. 26. 09:23
Helyes! hagyjuk hogy szeressenek, addig jó nekünk.
22. adrimou (válaszként erre: 21. - 04e95f637a)
2010. aug. 25. 20:28
Nem tudom és a helyzet az, hogy erre nem is kérdezek rá... Hogy is tehetném? :-) Majd kiderül, hogy mi is történt valójában. Viszont a viselkedése alapján nem tudom elképzelni.
21. 04e95f637a (válaszként erre: 13. - Adrimou)
2010. aug. 25. 20:13
Lehet igazuk volt?
2010. aug. 25. 20:12
Szeretném megköszönni a véleményeteket, sokat segítettetek :-) Egyelőre boldog vagyok és mindent meg fogok tenni azért, hogy így is maradjon. Ő nagyon kedves és ez a lényeg. A döntés úgyis az én kezemben van és azt hiszem az a legokosabb megoldás, ha (óvatosan igaz, de) a szívemre hallgatok és hagyom, hogy szeressenek :-)
2010. aug. 25. 17:22
Engem sem erdekelt soha, hogy masok mit mondanak.Mindig az szamitott, hogy hozzam hogyan viszonyul.
18. kubin
2010. aug. 25. 16:06
az idő mindent megold. majd kiderül, hogy ki milyen valójában, és akkor meg lehet mondani, hogy kinek mennyire volt igaza :)
2010. aug. 25. 15:15
Az egy dolog hogy te hogy jártál démon, de attól még nembiztos hogy neki jót akarnak. Meghallgatja mások véleményét, és ennyi. Nekem tett tönkre kapcsolatomat pletyka. Mert a végén már nemtudtam eldönteni hogy kinek higyjek. És egyre gyanúsabb lett minden és nembiztos hogy jól ítéltem meg a helyzetet, mert később kiderült, hogy a pletykások hazudtak, csakhogy elválasszanak a fiútól. Ez is benne van a pakliban, és nehéz a helyzet az fix.
16. kubin
2010. aug. 25. 14:08
tapasztalsz* nem tudok irni :D
15. kubin
2010. aug. 25. 14:08
sehogy. Meg kell őt ismerned, és hamajd tapasztal oylan jeleket, amik erre utalnak, akkor talán beszélhetsz erről vele. Addig meg évlezzétek az új kapcsolatot :)
2010. aug. 25. 14:06
És ugye ezek után megjósolták, hogy majd velem is csak "játszani" fog, élvezni a helyzetet, hogy együtt vagyunk a jövő tervezése nélkül. Na kérem, mégis hogy álljak oda a párom elé pár hét együttlét után, hogy ezt kiderítsem? Sehogy...
2010. aug. 25. 14:03
A srác ex-barátnője is a cégnél dolgozott tavaly szakítottak. A srác elmondása szerint rég nem jól működött a dolog, és a lány nem akart semmi komolyabb kötelezettséget vállalni, gondolok itt a gyerekre. Azután szakítottak, hogy megbeszélték lesz családjuk, erre a lány lelépett. Az én drága barátaim pedig visszafordították a történetet, és a lány sztoriját mondogatják, hogy a srác volt az, aki elutasította a család kérdését azzal, hogy már van gyerkőce. (mert egyszer régen családos volt de kb 7 éve elváltak)
2010. aug. 25. 13:58

itt amásik, miután a többit is elolvastam...

4. kubin! jól gondolod te is, ha esetleg tapasztal olyasmit, mint amit beszélnek, akkor elő lehet venni, és megfontolni. Esély mindenkinek jár...

10. demoon25! Ez is benne lehet akár.

11. Ncilány (válaszként erre: 1. - Adrimou)
2010. aug. 25. 13:49
Az első ami eszembe jut, a szívedre, és a női megérzéseidre. A pletyka az pletyka.
2010. aug. 25. 13:35
Legutóbb én is így jártam!Mindenki beleszólt abba,hogy kivel foglalkozom,kivel álltam le!Mindenkinek azt mondtam ne üsse bele az orrát,hagyjon engem békén,nem érdekel a véleménye stb...Tudod mi lett az eredménye?Igazuk volt,volt alapja,és bár hallgattam volna rájuk,akkor nem lennék most abban a helyzetben,hogy lehet tönkre vágta az életem!Figyelj másra,nem mindig akarnak rosszat az emberek,csak az ember képes elhinni magáról,milyen jó emberismerő,és vele nem történhet meg,biztosan irigyek stb...Én figyelnék a helyedben,lehet nem beszélnek butaságot!A legnehezebb bevallani saját magunknak,hogy másnak igaza volt!
2010. aug. 25. 13:33
Szija! Hát nemszabad sosem foglalkozni a rosszindulatú emberekkel. Semmit ne tegyél érezd jól magad és legyél nagyon boldog:)!
8. githaj (válaszként erre: 1. - Adrimou)
2010. aug. 25. 13:31
Az emberek irigyek mindenre, még más boldogságára is. Ne hallgass senkire, csak a szívedre és ahogy írtad, járj nyitott szemmel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook