Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új igazolvány készítésénél miért fontos, hogy milyen középiskolát végzett valaki? fórum

Új igazolvány készítésénél miért fontos, hogy milyen középiskolát végzett valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2016. aug. 17. 10:04
De semmilyen bizonylatot nem kèrtek róla hogy van-e közêpiskolám bizonyitvànyt se.Csak megkêrdeztèk van-e.
2016. aug. 17. 09:53
Vagy lehet hogy nem az igazolvány kèszitèsnèl kèrtèk ezrket az adatokat.Hanem ahogy jelentkeztem át az eggyik városból a másikba.Mert aztis ugyanakkor csinálták meg az átjelentkezèsem ès lehet hogy ahjoz kelett adatkènt.Mert aztis ugyanaz nap rendeztem mint amikor az igazolványom.
36. Specially (válaszként erre: 35. - Linus25)
2016. aug. 17. 09:50
Egyszer azt írod befejezted utána meg hogy nem.Pedig nem bonyolult dolog ha kozepsulis bizonyitvanyod van de a vizsgara nem mentel akkor nem fejezted be,nem igazan lehet ezt keverni ha végig jartad a 12-t de nem tettél vizsgát a végén egyértelmű hogy nincs meg az érettségid mit kell kamukálni itt össze vissza?
35. linus25 (válaszként erre: 33. - Eandi78)
2016. aug. 17. 09:44
Hát igen.Azèrt is mondom hogy megtèvedtem mert nem fejeztem be a közêpsulut.Amikor azt mondtam hogy befejeztem rosszul mondtam azèrt lett beírva rosszul.Mert szerb volt a nő aki vette fel az adatjaim nem magyar.
34. linus25 (válaszként erre: 32. - 937a2a883a)
2016. aug. 17. 08:53
Szia.Okè rendben de nekem az volt a baj hogy megtèvedtem mert elèrtettem amit a nő mondott ès rosszul mondtam.Mert valójában nem fejeztem be.
2016. aug. 17. 07:06

Az érettségi nem úgy működik, hogy mindenféle tanulmány nélkül leteszem. A magántanuló is tanulói jogviszonnyal rendelkezik valamelyik iskolában és ott félévente osztályozó vizsgát tesz. Érettségit meg lehet tenni más intézményben is, bár tanulói jogviszony alatt nem biztos, de ez esetben is vinned kell az igazolást az iskolától, hogy teljesítetted az érettségire jelentkezés feltételeit és osztályzataid vannak.

Az érettségi bizonyítványnak sorszáma van, ami alapján utána lehet nézni, hogy melyik intézmény adta ki és könnyen kiderül ha a bizonyítvány hamis. Az meg okirathamisítás és büntetendő. Egy érettségi nem ér ennyit.

2016. aug. 17. 06:53

Egy újabb érdekes fórum...

Most befejezted vagy sem az iskolát? Ha nem is Magyarországon igényeltél személyit, akkor honnan kéne a magyaroknak tudnia, hogy más országban mi a szokás? Ja, és ezt sem az elején írtad. Ez most megint olyan, hogy a házasságkötéshez miért kérik az iskolai végzettséget, ahol persze rossz válasz lett megadva.


Amúgy van ismerősöm, aki szerb állampolgár és direkt megkérdeztem, hogyan is zajlik ott egy személyi készítése. Ha visszaír, akkor megírom, hogy jár e szankció a kitalált és valójában be nem fejezett végzettség behazudásáért.

2016. aug. 16. 22:59
:-)
2016. aug. 16. 22:25
Nálunk volt olyan aki olyan érettségi bizonyítvánnyal rendelkezett amit nem fejezett be, de valószínűleg el sem kezdett, aztán munkanélküliként szeretett volna továbbképzésen részt venni és ott derült ki a turpisság. Volt olyan is aki magasabb végzettséget tudott bemutatni és az önkormányzatnál dolgozott, a magasabb iskolai végzettsége miatt jóval több fizetést kapott, de valahogy kiderült és vissza kell neki fizetni sok milliót. Nem tudni, hogy derült ki, biztosan átvilágították a közalkalmazottakat.
29. pista55 (válaszként erre: 27. - Linus25)
2016. aug. 16. 22:11
Lehet, hogy tényleg úgy vetted libáért a bizonyítványt? Szerintem ha így van, akkor is csak akkor lenne következménye ha visszaélsz vele és lebuksz.:)))
28. Klarisszima (válaszként erre: 27. - Linus25)
2016. aug. 16. 22:06
honnan tudjuk? itt nem kell, ott meg nem tudjuk, hogy egyáltalán miért kérik. de miért nem kérdezted meg ott? vagy hívd fel őket holnap, és korrekt választ fogsz kapni. többre mész, mint itt a találgatással.
27. linus25 (válaszként erre: 24. - Pista55)
2016. aug. 16. 22:05
Ès baj hogy rosszul mondtam?Nem lessz feltüntetve az igazolványon úgysem.
26. globus (válaszként erre: 23. - Linus25)
2016. aug. 16. 21:42

Ha nem fejezted be, akkor az nincs meg :)

Persze kérdésedre ez nem válasz, mindenesetre Mo-n nem szokás bejegyezni iskolai végzettséget.

25. Channa* (válaszként erre: 23. - Linus25)
2016. aug. 16. 21:39
Ezzel az információval nem megyünk túl sokra...
24. pista55 (válaszként erre: 23. - Linus25)
2016. aug. 16. 21:33
Akkor azt nem is kellene beírni szerintem. Senki nem a személyidből fogja megnézni a végzettséged.
23. linus25 (válaszként erre: 21. - Pista55)
2016. aug. 16. 21:17
Olyan mintha nem is fejeztem volna be nem èr sokat.
22. Channa* (válaszként erre: 19. - Linus25)
2016. aug. 16. 21:00

Akkor nem fogunk tudni válaszolni.

Itt Magyarországon nem kérdezik meg a végzettségünket.

21. pista55 (válaszként erre: 18. - Linus25)
2016. aug. 16. 20:35
Kérdezték itt többen is, hogy mit jelent az, hogy magánúton végeztél középiskolát, de nem válaszoltál.
20. Klarisszima (válaszként erre: 19. - Linus25)
2016. aug. 16. 20:30
Na akkor ennyi. Ott megkerdezik ezek szerint. Hogy miert, azt kerdezd meg ott. Mi nem fogjuk tudni.
2016. aug. 16. 20:28
Ès Szerbiában csináltattam a szemèlyit.
18. linus25 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2016. aug. 16. 20:27
Igen magyar vagyok.:-)
17. Channa* (válaszként erre: 15. - Linus25)
2016. aug. 16. 20:04

Miért fontos?

Nem fontos! csak tőled kértek ilyen adatot.

Én is nem rég csináltattam új személyit, de nem kellett hozzá.

Te Magyar vagy? Itt csináltattál személyit?

Mert ha külföldön, akkor úgy sem tudunk rá válaszolni....


Mit jelent az, hogy magánúton végezni középiskolát? Vetted? Ha igen, akkor abból lehet gond....

16. Klarisszima (válaszként erre: 15. - Linus25)
2016. aug. 16. 19:41
nem tudjuk, eddig ilyenről sztem senki nem is hallott, hogy kérdezik. Amúgy tőlem sosem kérdezték, csináltattam már párszor személyit magamnak is, a gyerekeimnek is.
15. linus25 (válaszként erre: 14. - Sunshine girl)
2016. aug. 16. 19:28
Èrtem.De szerinted mièrt fontos ez hogy ki milyen közèpiskolàt vègzett a szemèlyi igazolvány kèszitèsènèl mièrt veszik fel adatkènt?
2016. aug. 16. 19:12

Mi nyáron csináltattuk meg és nem kérdezték. :)

Azt hiszem egy fél oldal megtelne vele :)

13. globus
2016. aug. 16. 18:59
Tavasszal csináltattam személyit, semmi ilyesmit nem kérdeztek.
12. Bözsi néni (válaszként erre: 9. - Linus25)
2016. aug. 16. 18:19

Ha magánúton végezted is, a bizonyítványt valamilyen iskolai intézmény kiállította, nem? Vagy te kreáltál magadnak egy bizonyítványt?


Ha intézmény állította ki, akkor meg arról van adat, ami bármikor visszakereshető.

11. linus25 (válaszként erre: 10. - Piszkepapir)
2016. aug. 16. 17:30
Pedig tőlem kèrdeztèk.Nem hazudok.
2016. aug. 16. 17:28

Személyihez NEM kérnek ilyen adatot. Ha magántanulóként végezted a középiskolát, a bizonyítványodnak akkor is nyoma van.

All in all: nem kéne kamuzni, akkor nincs szükség izgulásra.

9. linus25 (válaszként erre: 7. - Piszkepapir)
2016. aug. 16. 17:07
Amikor kèrdeztèk a közèpsulit hogy milyen közèpiskolám van akkor mondtam hogy milyen.De magàn úton vègeztem el.Ès ez nincs sehol sem vezetvemCsak bizonyitvànyom van róla.Ez nem tudom mennyire lehet gond szerintetek hogy nincs sehol se vezetve màrmint a számítógèpbe ès ha le akarnàk netán ellenőrizni nem találnának róla semmi adatot.Mivel a szitógèpbe.úgyvan bevezetve elősször hogy nincs közèpiskolai vègzetsègem.Amit meg utólag letettem az magán úton törtènt már ès azt nem vezettèk be sehová sem.Vagy nem kell ez miatt aggódni lehet hogy csak statisztikai adatkènt akartàk rögziteni?:-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook