Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új hoxa. Aki már most utálja, jelentkezzen! fórum

Új hoxa. Aki már most utálja, jelentkezzen! (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. syria (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2018. máj. 26. 15:13

Azért utálod, mert hirtelen jött a hatalmas változás.

Tudod miért volt rá szükség? Van információd (rálátásod) arról, hogy milyen tankcsapdákkal jár(hat) egy jól működő weboldalba való legcsekélyebb belenyúlás, nem hogy ekkora?


Nem rontották el (nagyon :D), csak a lehető legjobb szándékkal módosították kikényszerített körülmények között.

Ráadásul önszorgalomból a nyakukba vettek – gondolom, szintén jobbító szándékkal – egy rakás új feladatot.

63. Bözsi néni (válaszként erre: 54. - Jeti)
2018. máj. 26. 12:15
Nem muszáj elkattintani, f5-tel is frissül, és akkor látod az újat.
62. kori54 (válaszként erre: 30. - PöttyösPanka)
2018. máj. 26. 12:12
Én is köszönöm a segítséged, eddig nem vettem észre ezt a lehetőséget :)
61. michelle.r (válaszként erre: 43. - Hoxa)
2018. máj. 18. 19:51
Köszönöm, közben hellyel-közzel rájöttem ;) Cukik az új jelek.
60. jeti (válaszként erre: 59. - Hoxa)
2018. máj. 18. 19:16
Okés, köszi !
59. Hoxa (válaszként erre: 54. - Jeti)
2018. máj. 18. 19:15
Úgy működnek a programok, hogy van egy kérés, amit te indítasz feléjük azzal, hogy kattintasz és az alapján, hogy mire kattintottál, végrehajtják a beprogramozott feladatokat. Ha te nem teszel semmit, ők sem tesznek semmit. Ez minden honlap esetén így van.
58. Hoxa (válaszként erre: 52. - Jeti)
2018. máj. 18. 19:13
Nyomj rá a Szűrés és keresés-re és akkor megjelenik egy plusz sáv, amiben mindenféle szempontok szerint lehet szűkíteni. Például meg lehet nézni csak a tudásbázisokat, azon belül a frisseket, vagy épp a legnagyobbakat, vagy azokat, amiket a legtöbben jelöltek kedvencnek.
57. Hoxa (válaszként erre: 50. - Forrest2010)
2018. máj. 18. 19:12
Amit írsz, az lehetetlenség és megvalósíthatatlan.
56. jeti (válaszként erre: 55. - Globus)
2018. máj. 18. 19:05
Igen az a frissítés, de ha újra a fórumokra kattintok, és a "Válasz neked" -re akkor is 2 kattintás.Ez mindig is zavart, mert sokszor nem veszem észre hogy válaszoltak, csak későn.
55. globus (válaszként erre: 54. - Jeti)
2018. máj. 18. 18:52

Igen, mert az elkattintás gyakorlatilag frissítés.

Ha a Fórumok menüpontra kattintasz, ott van olyan, hogy Válasz neked. Összes témában, gyűjtve.

54. jeti
2018. máj. 18. 18:48
Na meg még az, hogy ha írok egy fórumba, akkor nem mutatja a választ automatikusan, hanem el kell onnan kattintani és visza, h lássam mit válazoltak, de ez eddig is így volt.
53. 31bc25d879 (válaszként erre: 52. - Jeti)
2018. máj. 18. 18:43
Én is kerestem, benne van a fórumokban.
52. jeti
2018. máj. 18. 18:42
Nekem az nem tetszik benne, hogy nincs külön a tudásbázis a fórumoktól.Vagy csak én nem találom?
51. 31bc25d879 (válaszként erre: 50. - Forrest2010)
2018. máj. 18. 18:40
Jajjjnemááár. Téged nagyon sajnálnálak. Mindig szívesen olvastalak:) Ne csináld, megfogod szokni:)
2018. máj. 18. 18:10
......elkerülöm , kikerülöm , van a világon más fórum is :( legalább 1 ideig mehetett volna egymás mellett a kettő ! aztán döntse el , h marad a régi v jöjjön az új :(
49. Ilián
2018. máj. 18. 18:06
Tényleg nem értem itt azokat, akik nekiesnek a fórumindítónak.Semmi rosszat nem írt, nem bántott senkit, csupán leírta a véleményét, illetve nyilván érzi, hogy a többségnek tetszik , ezért talán "sorstarsakat" keres, akikkel kibeszéli, megbeszéli, aztán majd végül rájön, hogy már meg is szokta és minden szuper.Valakinek több idő kell, amíg a megszokottól eltérőt képes elfogadni!Nekem sincs bajom ezzel az újjal, de én azokat is megértem, akinek igen.Ezért őket nem kell innen elmarni.Én türelmet, kitartást kívánok nekik és talán változik a véleményük!
2018. máj. 18. 17:53

Nem utálom, nem azért írok.

Én sem a számítógép és a chipek világába születtem.

9 évig voltam én is a régin.

Életünk során változunk és változtatunk. Az életben egy állandóság van, az a változás.

Nem olyan rossz ez. Napról napra könnyebb lesz.

Meg kell szoknunk az új munkahelyünket, az autónkat, a cipőnket, táskánkat, stb.

Azt gondolom nem ér annyit, hogy ezért bárki is törölje magát.

A lényege a funkciója ugyan az. Lehet értékes infókhoz jutni, kérdéseket feltenni, tájékozódni, tapasztalatot cserélni.


És még valami: Hoxa folyamatosan jelezte, hogy változás lesz, figyelembe vette a javaslatokat, kéréseket. Nem sűrűn írtam neki, de pár perc múlva jóindulatúan, segítve válaszolt. Hallatlan nagy munkával és türelemmel dolgozik(nak), hogy nekünk legyen ez a platform. Ami ingyenes.


Lányok, Fiúk! Mutassatok még egy ilyen portált. Komolyan!

47. globus (válaszként erre: 45. - Lolita63)
2018. máj. 18. 17:47

Fent vannak ugyanazok a menüpontok, ami a régiben fent volt... arra kattintasz és máris használhatod.

Ami a neved alatt van, az volt régen bal oldalon. Minden más stimmel, ugyanolyan.

46. imaginary (válaszként erre: 45. - Lolita63)
2018. máj. 18. 17:47
Majd megismered, szép lassan, a magad tempójàban.
2018. máj. 18. 17:42

NEKEM NEM JÖN BE:((

Áttekinthetetlen, idegen...nincs időm órákat itt lenni és ismerkedni, kár volt az újítás!!

44. 35341ab13d (válaszként erre: 41. - Hoxa)
2018. máj. 18. 17:38
13 év után szeringtem nem árt 1 kis vér frissítés design terén, nincs ebben semmi.
43. Hoxa (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
2018. máj. 18. 17:03
Tegnap este változott, simán a másik felhasználó adatlapjára kell lépni és rögtön ott. Annyiban más, hogy a halvány ikonok jelzik a különböző kategóriákat, mert sokkal több jel van, mint eddig, nem fér ki mind egyszerre. Az első jelek, amik látszanak, azok jelenleg a legnépszerűbbek.
42. michelle.r (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2018. máj. 18. 16:45

Napok óta keresem, hogy a manóban tudok jeleket küldeni, de még mindig nem találtam meg ;)


Baccccki, levezényeltem két cég teljes GDPR kompatibilissá tételét, de ez kifogott rajtam ;o))

41. Hoxa (válaszként erre: 40. - Sanyinak)
2018. máj. 18. 16:34
Nem, hanem mert át kellett térnünk a https protokollra, de ez a weboldal már 13 éves, az akkori kódokkal már nem lehetett, mindent újra kellett írni. De ha már mindent újraírunk, akkor nyilván újra is gondolunk, bővítünk és felfrissítünk, vállalva ezzel a nép haragját is :DDDD
40. sanyinak (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2018. máj. 18. 14:05
Akkor Ti is a nagyobb forgalom reményében rendeztétek át a sorokat mint ahogy az áruházban szokták? :)
39. barai (válaszként erre: 35. - PöttyösPanka)
2018. máj. 18. 09:16
Csatlakozom :(
38. Hoxa
2018. máj. 18. 09:06

Ne bántsátok, már megkérdezte, ami érdekelte a másik fórumban. Én értem, hogy első felindultságban nehéz elfogadni, ha valami megváltozik.


Én is ideges vagyok, mikor átrendezik a sorokat az Auchanban és semmit sem találok. De ha továbbra is ott akarok vásárolni, akkor megkeresem újra, mi hol van. Legközelebb már a leggyakoribb dolgokat tudom, hogy hova tették. Párszor még elbizonytalanodom, de aztán lassanként mindent megtalálok. Eltelik pár hét és már nem is emlékszem, hogy régebben máshogy voltak a dolgok. Ez lesz itt is, legalábbis annak, aki itt akar lenni. Aki nem, az elmegy. De hát senkit sem tartóztatunk erőszakkal, az új adatvédelmi törvények szerint nem is tehetnénk :DDDDDD

2018. máj. 18. 08:34

azt nem értem,akinek nem tetszik,miért fórumozik,

nyilván sokat dolgoztak rajta hogy ilyen legyen,

egy kis változatosság nem árt néha,

megigérték ,megcsinálták! hogy egyszerűbb legyen jelküldés,

inkább megkellene köszönni a munkájukat,mint pfujjogni,

köszönöm,

36. 12d083b51b (válaszként erre: 34. - 9e1b34b249)
2018. máj. 18. 08:02
Ugyanezt írom én is! Tetszik, kicsit még furcsa, de majd megszokjuk. Ezért nem értem a fórum indítónak ezt a fajta útálatát, aminek itt hangot adott.
35. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - 35341ab13d)
2018. máj. 18. 06:16
Még akkor sem kérdezett senkit, amikor eladta a felhasználók adatait :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook