Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új helyre költöztünk, nem ismerek senkit! Hogy ismerkedjek? fórum

Új helyre költöztünk, nem ismerek senkit! Hogy ismerkedjek? (tudásbázis kérdés)


13. inta
2013. dec. 4. 22:10
A szomszéd mellett esetleg közösségbe is megpróbálhatsz elmehetni. Babával például Ringatóba, baba-mama klubba, táncházba stb. Úgy talán könnyebben szereznél ismerősöket, akik esetleg élethelyzetben (baba) is hasonlóban vannak, mint te.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Molettka86)
2013. dec. 4. 18:27
Hajrá! :)
2013. dec. 4. 18:26
Rendben. összeszedem magam.
2013. dec. 4. 18:21

Szerintem sem keso, sot biztos hogy meltanyolni fogjak, ha vegre bemutatkozol nekik. Mondhatod, hogy eddig nem nagyon volt idod es kesz. Nem kell amugy sem tulmagyarazni.

A neten utana nezhetsz esetleg valamilyen baba kluboknak, vagy jaszos hazaknak esetleg.

Vagy lehet a facebookon is talalsz ilyen oldalt, ahol esetleg ismerkedni lehet ott elo szinten maganyos anyukakkal. Nezz korul!

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Molettka86)
2013. dec. 4. 18:20

Ezt mondjuk sejteni lehetett :)


A süti jó ötlet, vagy hívd meg egyiket, majd másikat egy kávéra, mondd, hogy kellett egy kis idő, amíg berendezkedtetek, blabla, ilyenek.

2013. dec. 4. 18:14
ja az maradt ki, hogy már eléggé egyedül érzem, magam.
2013. dec. 4. 18:13
Valamennyit már biztos tudsz róluk, annak alapján, ha legközelebb sütsz sütit, csöngess be egy kistányérnyival, mondván eddig még nem volt alkalmad, de szeretnél most bemutatkozni. Tegezheted, magázhatod? Tisztázandó. Én is így csináltam, igaz nem két hónap után. De még mindig jobb, mintha sosem tennéd. Őszintén szólva én is bunkónak tartom, aki azóta mellém költözött és semmi, még köszönni is úgy köszön, hogy alig értem, hogy tegez, vagy magáz. A picurkád meg lehet elvarázsolja őket. Engem biztos megtenné.
2013. dec. 4. 18:13
Mióta megvan a pici eléggé elszoktam a kommunikációtól, nem nagyon van kihez szólnom és lassan azt is elfelejtem, hogy hogyan kezdjek el beszélgetni valakivel, szóval ha bemutatkoztam, mit mondjak? Alapjába véve egy talpra esett csaj vagyok, de valahogy most úgy érzem nincs témám....eléggé rosszul érzem már magam így itthon "bezárva" párom csak este jár haza a munkából és eléggé a város szélén lakunk messze a városközponttól.
2013. dec. 4. 18:13
Viszel egy kistanyer sutemenyt a gyermekeddel es bemutatkoztok...
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Molettka86)
2013. dec. 4. 18:09
Miért ne mehetnél? Nem fogják leharapni a fejed. :)
2013. dec. 4. 18:07
Szerintem soha nem késő :) Nyugodtan menj oda és mutatkozz be :) Ennyi erővel akkor soha nem fogsz beszélni velük, mert nem a legelején mentél oda bemutatkozni ? :) Ne izgulj, biztos nem zavarnak majd el :)
2013. dec. 4. 18:05
Gyeden vagyok 1,5 éves kislányommal, új helyre költöztünk 2 hónapja, egy-két szomszéd van, de nem tudom, hogy kezdjek el ismerkedni, már nem mehetek oda úgy több, mint két hónap után, hogy én vagyok az új szomszéd, az elején kellett volna de elbaltáztam, most hogy ismerkedjem??
2013. dec. 4. 18:05
Új helyre költöztünk, nem ismerek senkit! Hogy ismerkedjek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook