Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új hajszín - új személyiség fórum

Új hajszín - új személyiség (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2011. jún. 30. 12:52
en is voltam mar mindenfele.... szoke, barna, sotetbarna, voros, lila.... aztan ujra mindegyik.... majd 9 mm-s haj.... most rovid es szoke.... de kisse unalmas.... mintha mar nem allna jol.... :))
2011. jún. 30. 12:50
nekem a hajszinnel valtozik a szemelyisegem is! :)) a kedelyallapotom biztos!
30. Anitaaa03 (válaszként erre: 29. - Szöszykeh)
2011. jún. 30. 12:34
én van h évente 3x változtatom a hajam szinét legtöbb esetben szőke mert a természetes is szőkés de volt már vörös,lila,bordó,1x világosbarna és fekete is nem is olyan rég és szerintem az ember ugyan az marad a kinézet egy kicsit változik a személyigémen mindig ugyan az:)
29. Szöszykeh (válaszként erre: 28. - Rochlitz Szilveszterné)
2011. jún. 30. 02:04
régi fórum látom, de ezzel vitatkoznék. Én amikor újra szőke lettem, teljesen megváltoztam, tényleg ez vagyok ÉN, és ehhez kellet az, hogy ilyen színe legyen a hajamnak. 180°-os fordulato vettem, mindenki meglapődött, mennyire más vagyok. Szóval igen, a hajszín befolyásolja a személyiséget, legalábbis néhány embernél biztos:D
2010. júl. 30. 20:53

Szerintem a személyiségnek semmi köze a haj színéhez. Lehet, hogy ad egy kis önbizalmat, ha jobban nézünk ki festve és nem őszen, de egyébként ugyanaz marad mindenki, aki volt... tehát nem lesz lényeges változás.

Azt olvastam, hogy már a baba is egy személyiség, saját jellemvonásokkal.

2008. júl. 27. 14:39
szerintetek a hajszínből leírást tudnak adni a személyiségre???
26. toto0123 (válaszként erre: 24. - Figarina)
2006. nov. 5. 14:03

De pontosan hogyan érted?

Légyszi fejtsd ki kicsit jobban!!!!

25. toto0123 (válaszként erre: 24. - Figarina)
2006. nov. 5. 08:37
Köszi:)
24. figarina (válaszként erre: 23. - Toto0123)
2006. nov. 4. 22:01
helló,a véleményt privát üzenetben olvashatod!:)
23. toto0123 (válaszként erre: 18. - Debóra)
2006. nov. 4. 20:27

Szia nekem most egy fodrász véleménye kéne!!!!!!!!

Az adatlapomon van egy kép!!

Megnéznéd és elmondanád szerinted mi nekem az ideális haj?

Előre is köszi

22. zena01
2006. okt. 7. 08:03
Legtöbbször vörös volt a hajam. A vörös összes árnyalata. A sötét öregít, a szőkét utálom. Szerintem nem lettem új személyiség, csak jobban éreztem magam.
21. gota
2006. júl. 27. 17:01

Én egyszer egy nyári szünetben a derékig érő fekete hajamat levágattam totál rövidre, és kiszőkíttettem. Amúgy nagyon jól állt sztem, évekig olyan is maradt, de az összes ismerősőm, sőt, a legjobb barátaim és a haverjaim is elmentek volna mellettem az utcán, ha nem köszönök rájuk. :))) Akkor marha sokat röhögtem a döbbent arcokon.

Képzeljétek, mi volt, mikor első nap bementem az osztályterembe!!! Olyan csönd lett néhány másodpercig, hogy a lélegzetemet is hallottam. És mivel én addigra otthon már megszoktam, először nem is értettem, mi bajuk. :) Marha jó volt!!!

Persze ma már nem csinálnék ilyet, dehát fiaalság, bolondság! :)))

2006. júl. 27. 16:53

Én is sok mindenkit le szoktam beszélni olyan dolgokról, amikről azt gondolom, hogy káros, vagy éppen nem áll jól neki, vagy nem divat. Hihetetlen dolgokat szoktak kérni az emberek, amik általában nem állnak nekik jól. Pl. dauer hossszu hajba, semmi pénzért nem csinálnám meg, l. az hogy roncsolja a hajat, seprüs lesz,

2. a szőkitéses melir is károsítja a hajat, ha valakinek természetes világos a haja, akkor inkább festékkel kérje,


Szóval jó kikérni a fodrász véleményét, mégiscsak ő a szakember.


Multkor pl. jött hozzám egy cigány kiscsaj, hogy szőkitsem le a fekete haját, amit természetesen nem csináltam meg. Másnap bejött, hogy ő otthon megcsinálta magának, de a látvány iszonyatos volt, kb. 4 féle szinű volt a haja: vörös, narancs, sárga stb. Szóval nem mindig hallgatnak a szakemberre és megcsinálják dacból otthon. Azt hiszik, hogy azért nem csinálom meg, mert nem akarom. Pedig ha tudnák, hogy ettől akár a hajuk is leéghet, kihullhat.

19. zoja
2006. júl. 27. 01:11
10 éve járok uahoz a forászhoz,szerencsére mindig letudott beszélni azokról a baromságokról amit vele akartam megcsináltatni.Később mindig bebizonyosodot ő jobban ért ahhoz,hogy mit is kéne csinálni a hajammal.
18. debóra (válaszként erre: 17. - Nefis)
2006. júl. 22. 14:07
Sziasztok én fodrász vagyok, a Szőnyi uton /M3-as mellett/ van egy Fodrász nagyker Stella a neve, ott mindenféle kozmetikai termékek, fodrászcikkek megtalálhatóak. Cim: Bp. ll42. Szőnyi u. 4l. Tel: 06-l-470-50-82. A többi cimet majd este, mert el kell mennem. Helló
17. nefis (válaszként erre: 16. - 8e6188a358)
2006. júl. 10. 12:19
Az nekem is megírhatja a címet, met nekem is hasonló problémákkal küzdök...
2006. júl. 10. 12:09
Tud valaki Pesten jó fodrászkellékest, ahol beszerezhető a Wella és a Kallos termék?
15. Manon (válaszként erre: 14. - Nefis)
2006. júl. 10. 11:59

Bátyádét, fonni? húha!:)


Az én hajam is eléggé gáz, pillanatok alatt kócolódik. Valamint nekem sem érdemes bele hullámokat tetetni, ha nem változik a szine, és a hossza nagyon, nem is látszódna hogy fodrásznál jártam, mert a lakkott is hamar kidobja magából!:(


Biztos vannak még ilyen emberek, de azért engem nagyon zavar!:(

14. nefis (válaszként erre: 13. - Manon)
2006. júl. 10. 11:56

Elég rettenet, ami a fejem tetején van, és a beválttól ezért nehezen szakadok el...dauerolni egyszerűen nem lehet, mert egy óra után úgy néz ki, mintha semmit sem csináltak volna vele...és beszárítani sem egy egyszerű feladat...én egy jó kis kihívás vagyok neki, és szereti a fejemet "bogarászni"...:)))


Néha egyébként én is felcsapok a családon belül fodrásznak, főleg a kisöcsém frizkóját szoktam csinálni, vagy a bátyám haját fonom be tincsenként...másnak viszont én sem mernék frizurát gyártani:)))

13. Manon (válaszként erre: 12. - Nefis)
2006. júl. 10. 11:52

Ez nem semmi, mármint, hogy ennyit megteszel egy fodrászért! Akkor tényleg nagyon jó lehet!

Festeni én is sokszor festem magamnak, de vágást én sem válalnék, viszont a családban már több emberkének is vágtam, festettem, melíroztam a haját, állítolag tehetséges vagyok! Bár megélni biztos nem tudnék belőle!:)

12. nefis (válaszként erre: 11. - Manon)
2006. júl. 10. 11:49

Ezzel sajna én is így vagyok:(((


Van egy állandó fodrászom, mindössze 220 km-re tőlem, amikor tudok, akkor hozzá megyek, ha meg nem, akkor inkább magam festem a hajam...vágni, viszont csak Ő vághat belőle, mert eddig még nem ba**arintotta el (1,5 éve járok hozzá)...én pedig ebbe a részébe inkább nem kontárkodom...:)))

11. Manon (válaszként erre: 10. - Nefis)
2006. júl. 10. 11:46

Igen lehet jó is, de a tapasztalatom, hogy inkább rossz lesz!:(


Mostánban, 5ször is meggondolom, hogy elinduljak-e a fodrászhoz vagy sem, én nem csak az anyagi okok miatt, hanem a sok rossz tapasztalat miatt!

10. nefis (válaszként erre: 9. - Manon)
2006. júl. 10. 11:22

Az egyik lagbosszantóbb esetem az volt, mikor a fekete festékkel leégették a hátközépig (akkor olyan hosszú volt!) érő hajam... Nah, ilyennek én sem mernék nyugodt szívvel a kezébe adni szakmai papírt:S

Van egyébként olyan, amikor nem tervez az ember semmi különöset, mégis összehozza/összehozzák helyette:((

Ez néha rossz, néha viszont jó is lehet:))

9. Manon (válaszként erre: 8. - Nefis)
2006. júl. 10. 11:18

Igen én is jó pár fodrászt megjártam már!:(

Van akinek mondjuk én nem is adnék végzettséget!

Hát akkor csak én jártam meg így!

Mindegy most éppen nem tervezek semmi extréme!:)

8. nefis (válaszként erre: 6. - Manon)
2006. júl. 10. 11:10
Hajfesték függő...és a hajnak is szerepe van benne...és nagyon nem mindegy, milyen az ember fodrásza:(((, volt jónéhány fodrászfogyasztásom, mertnem figyelt(ek) arra, hogy mennyi ideig lehet rajta a festék, és, hogy nem kell többet vágni a hajamból, mert annyira nincs összetörve/nővesztem éppen...
2006. júl. 10. 11:07
Egyszer az egyik fodrászom barna helyett sütőtök sárgára festette a hajam...azt hittem elájulok, ráadásul eltüntetni is elég volt...azonnal nem lehetett festeni...szép látvány lehettem abban a 4 hétben:)))
2006. júl. 10. 11:05

Én egyszer szőkéről festettem sötét lilára, a fele társaság kiakadt (köztük a párom is) a másikpedig azóta is mondja, hogy jobb volt úgy!

Nekem viszont eleinte furi volt!

De azt tudom, hogy hamar ledobja (legalábbis nálam így volt, bár biztos típusa válogatja) a szőke, a sötétet!:(

2006. júl. 10. 11:03
Nekem természetes barna a hajam, de régen befestettem vörösre, de nem tetszett, ezért szőkére mellíroztattam, persze így még rosszabb volt, ugyanis nem szőke, hanem narancssárga lett a szőke tincsek, azután maradtam a gsztenyebarnánál, most azon gondolkozom hogy megint szőkére melliroztatom, persze előtte nem fogom vörösre festetni a hajam:)))
2006. júl. 10. 10:58

én a fordítottját "játszottam el" 5 éve, akkor feketéről hidrogéneztettem ki...hát mit ne mondjak, hanyatt vágták magukat az ismerőseim, és közölték, hogy ha egy mód van rá, festessem vissza, mert a szőke az nem az én szinem...

egyébként van rá már valami program is, amibe egy fényképet beszkennelve, meg lehet változtatni a színt és a frizurát is, hogy mi lenne a legideálisabb az adott személynek...

3. 'szti (válaszként erre: 2. - Veres)
2006. júl. 10. 10:55
Hű. Nagy ugrás. Ha van rá módod próbáld ki egy parókával, hogy áll a szín. A sötét eleve öregít, de ettől függetlenül állhat nagyon jól :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook