Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új gáztűzhely vásárlás, 50 ezer Ft-ig fórum

Új gáztűzhely vásárlás, 50 ezer Ft-ig (beszélgetős fórum)


7. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Eryka26)
2010. okt. 30. 12:18
Sajnos a márka,sőt az ár sem garancia.
2010. okt. 30. 11:06

A Bosch egy kitűnő, megbízható márka.

Ha nem strapálták le, vagy nem típushibás eleve, akkor nincs semmi gond.

Mindenképpen figyeljetek az energiaosztály kategóriájára, ugyanis, mint tudjuk az A a legjobb,

B-től már jelentős különbség van az elektromos sütő fogyasztásánál. Amúgy is eleve meglöki a villanyszámlát még az A kategóriás is, de attól felfelé már nagyon pörgetheti. Nekem gyanús, hogy ettől ilyen olcsó. Az alacsonyabb energiaosztályúak mindig jóval olcsóbbak az A kategóriásnál. Nyilván 3 évesként nem fogja 40-ért adni, ha esetleg újonnan 150-200-ért vette.

2010. okt. 30. 09:16
Használtról vélemények? :S A párom talált egy 3 éves Bosch-t...40ért...alig használt stb. mennyire lehet bízni a használtban? :S
2010. okt. 30. 08:50
nekünk a zanussi vált be, a sütője is gázzal megy és nem volt drágább mint a mora
3. laszlozsu (válaszként erre: 1. - Eryka26)
2010. okt. 30. 08:42

Ezek a hagyományos tűzhelyek kb. ilyen áron mozognak. Nincs velük semmi baj, a Mora tűzhelyek pedig egészen megbízhatóak. Ha nincs semmi extra igényed ezzel kapcsolatban, akkor vedd meg nyugodtan, jó darabig szolgálni fog.

Az igaz, hogy ezek az újabbak, modernebbek sokkal több mindent tudnak, amik maximum kényelmesebbé teszi az életünket, de alapjaiban véve itt is a főzés és a sütés a lényeg. Grillezés nincs a Morában, de én pl. azt amúgy is csak szabadtéren művelem a kerti grillen nyáron, hiába tudja a tűzhelyem. A sütés sokkal megbízhatóbb és szebb a multifunkciósakban, de nem tudom, hogy érdemes-e ezért eladósodni.

2010. okt. 30. 08:35

Hát.

Ha már jót is szeretnél, akkor vegyél részletre inkább egy műszaki áruházban, ahol az igényeidnek megfeflelőt kapsz.

Sajnos én az olcsóbbakban nam bízom. Ezeknél fenn áll az a veszély, hogy amikor főzől, és nyitod a sütő ajtót, nagy eséllyel a fejeden végzi a lábos, mert nincs tartása a tűzhelynek.

Persze ez csak egy egyéni vélemény, de ha jót akarsz magadnak, tegyél hozzá, vagy gondold át a részletre vásárlást.

2010. okt. 30. 08:27

Szeretnék újat venni,de most csak 50ezret tudunk rá kiszorítani. mit ajánlanátok?

Látttunk a tesco-ban egy Mora-t,ami 4 gázégős és villanyos a tűzhelye......Megéri ilyen "olcsó" ttűzhelyre beruházni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook