Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxás naplók működése fórum

Hoxás naplók működése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hoxás naplók működése

1 2 3 4 5 6 7
2010. ápr. 19. 12:36
ha olvasási jogot kérsz..akkor hogyan kapod meg???
54. Hoxa
2010. ápr. 19. 12:25

Úgy gondolom, hogy a titkos naplót nagyban megkülönbözteti a szövegszerkesztőben írt naplótól, hogy ezt azokkal az emberekkel megoszthatod, akivel szeretnéd, míg a word doksit nem küldözgeted el a szoros barátaidnak minden nap. :)


Szerintem nem kuncsorgás, ha a barátaim titkos naplójához kérek jogot. Idegenek titkos naplójához én valószínűleg amúgy sem kérnék anélkül, hogy mondjuk előtte privát üzenet révén meg ne ismerkednék velük. Persze ez csak az én személyes véleményem.


Ha senkinek nem adok engedélyt, mert úgy akarom, akkor is kapok egy DIGITÁLIS, könnyen színezhető, saját naplót.

2010. ápr. 19. 12:00
kicsit zavaros lett, de újra felelevenedtek a közel egy éves emlékek.. bocsi
2010. ápr. 19. 11:59

sziasztok!

Ennek a hírnek nagyon örülök..én nagyon megjártam a naplózással..leírtam annak idején mindent ami történt velem (nem sok jó dolog volt..), a kedves kedvetlen szemét emberkék meg elolvasták, magukra vették, és fenyegettek, hívogattak, sőt még fel is akartak jelenteni.. pedig nem volt benne semmi olyan, ami nem volt igaz..sokáig nem is hoxáztam, mert nagy csalódásnak éltem meg..mert nekem olyan emberek találták meg, akiknek semmi közük az életemhez...

és azért írtam itt, mert azt hittem senki nem fogja megtalálni..

mint kiderült az illető minden Erikát zaklatott, elüldözött, többször kitiltották, mert mindenhol ócsárolt mindenféle Erikát.. közel fél évébe telt mire megtalált.. aztán kaptam hideget-meleget..

lehet, hogy most írni fogom a naplómat, újra.. bár még mindig félve.. sajnos a mai világban kevés olyan dolog van, amit ne lehetne feltörni...

:(

51. 236fe2f68e (válaszként erre: 38. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 19. 11:14

Szija :)


Én pl azért irok ide titkos-naplót..mert füzetbe utálok irni, mert lassabb, ha itt valami nem tetszik..visszatörlöm, füzetbe huzogatni kell. :))

Ez igy most egyszerü és könnyü itt van bármikor mikor irni akarok. :)


Viszont azt én sem értem miért kellene bárki is olvassa..éngedélyel..ha titkos akkor titkos! :D Én pl azért is írom titkos naplóként, h senki ne olvassa...mert ezek csak az én gondolataim, s nem akarom megosztani az égviláon senkivel..

De lehet vannak olyanok, akik titkos naplót irnak, de ugy, hogy a legjobb barátaik olvashatják... :D nem tudom :)

50. a6d5a14c21 (válaszként erre: 48. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 19. 11:13

Ebben igazad van.De legalább nem lesz napra kész információjuk:)

Mert az,hogy önmagában utálnak engem, vagy az életvitelemet és ezt szapulják,egy dolog...de ezek az emberek rendszeresen az "alap" szemétkedésen túl az épp aktuális bejegyzésemhez is hozzászóltak,hát ezentúl már nem fognak.Most már csak önmagamért utálhatnak:D:D


Szóval persze értem a Ti véleményeteket is,hogy miben érzitek az ovis mivoltát a napló titkosításnak,de szerintem azért nem egy rossz dolog mégsem.Sokan túlságosan vissza élnek a net adta arctalansággal,és ezzel a titkos naplóval,ha minimálisan is,de talán kicsit le lehet ezt korlátozni...

49. Katinkaboszi (válaszként erre: 47. - Globus)
2010. ápr. 19. 11:09
egyetértek :)
48. Katinkaboszi (válaszként erre: 46. - A6d5a14c21)
2010. ápr. 19. 11:08

már mástól is hallottam ilyet, ez tényleg nagyon kellemetlen.

De gondolog, hogy ha most titkos naplót indítasz, nem kapod meg a fejedre, hogy ilyen-megolyan vagy?

Figyelj, aki akar úgy is tud írni Neked ezentúl is, hogy miért nincs rajtad piros sapka, vagy ha van akkor miért nem kéket vettél fel, ha meg az, akkor minek van rajtad sapka egyáltalán, és hasonló,

no meg sorolhatnám.

A lökött emberektől nem lehet megszabadulni, sajnos, Nekik szükségük van a másikra, hogy önmagukat érezhessék valakinek.

Tudnak kinek írni, érezhetik, hogy a másikat bosszantják, tehát esetleg fontos annak az illetőnek mégis.


és egy biztos, bárhova megy az ember, ilyenek mindenhol vannak. lesznek, voltak :(

47. globus
2010. ápr. 19. 11:02
Mit jelent a titkos napló, ezt nem egészen értem. De ha olyan, amire gondolok, eléggé gyermeteg... ha valaki internetes naplót, blogot ír, nyilván tisztában van vele, hogy a nagyvilággal közli. Ellenkező esetben írhatna sima szövegszerkesztős fájlokat a gépére, nem?
46. a6d5a14c21 (válaszként erre: 38. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 19. 11:02

Én nem hurroglak le,de pl én a saját esetemből tudok erre némi választ adni talán...132embernél van bejelölve a nyilvános naplóm.

Ebből egy igen komoly hányadáról nem tudok az ég adta világon semmit.Ez persze önmagában nem gond,de szép számmal ezek közül az emberek közül rendszeresen zaklat privátban a naplómban leírtak okán,hogy mennyire utálnak,mennyire ilyen meg olyan vagyok...ezzel se lenne gond,mert már automatikusan törlöm a leveleiket amint megjelenik a nevük,de mindig küldenek újra és újra leveleket,ergo bár utálnak,mégis olvasnak.És én ilyen beteg szórakozáshoz nem akarok segítséget nyújtani,mert igenis beteg dolognak tartom,hogy valaki olvas egy embert akiről egyébként azt vallja,hogy utálja.


A naplót az ember elsősorban magának írja,másodsorban meg olyan embereknek akiket itt ismert meg,akikkel sokat beszélget privátban is akár,és akikről tudja,hogy ha elolvassák a naplót,azt nem rosszindulattal teszik és ha hozzá fűznek bármit(Akár pozitívat,akár negatívat)akkor azt építő jelleggel teszik...

2010. ápr. 19. 11:00
Hát én biztosan nem fogok senkitől sem kuncsorogni, hogy olvashassam a naplóját.
44. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - 9c6a3d164e)
2010. ápr. 19. 11:00

én példálul írok novellát, stb, a naplómba, soha nem kértem számon,hogy hányan olvassák.

ha nem akartam volna, nem írok semmit.

és a többi naplót sem azért indítottam, hogy versengjek xy-nal, hogy bebe, nekem több a látogatóm :)))

2010. ápr. 19. 10:59

kicsit megíjedtem, már azt hittem csak én érzek így :)

de most látom, másnak is van hasonló véleménye :)

2010. ápr. 19. 10:58
Sokan azért írnak naplót, hogy közöljenek valamit! Vegyétek le a fejem nyugodtan! (o;
41. d4464aaf8a (válaszként erre: 38. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 19. 10:57
Így van!!!! :))
40. 9c6a3d164e (válaszként erre: 38. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 19. 10:56
csatlakozom hozzád!
2010. ápr. 19. 10:56
Én nagyon csalódott lennék, ha valakitől olvasási jogot kérnék, és az visszautasítana. )o:
2010. ápr. 19. 10:53

Nyugodtan lehurroghattok, deeee


minek a titkos napló, ha úgy is olvassa más?

nekem attól lenne titkos valami, hogy csak én látom, én olvasom és a saját érzéseimet írom le, de ne lássa senki.


olyan égő bekérezkedni egy napló olvasására hogy:


ugyan már engedj be, mert el akarom olvasni,

eddig nem mondta az illető, hogy ki nem állhat, most meg odavágja:nem.


ettől nem érzi magát jobban senki. szerintem.

2010. ápr. 19. 10:48

Nagyon klasz ez a titkos-napló. :D

Végre irhatok valahova..ahol csak én tudok róla, és csak akkor olvassa más ha én akarom .. :D

Persze eddig is irhattam volna füzetbe..de nem szeretek ugy irni..a gépelés gyorsabb s könnyebb.. :D


Máris nekilátok a titkos-naplónak.


Kösz Hoxa!

36. a6d5a14c21 (válaszként erre: 35. - Hoxa)
2010. ápr. 19. 10:36
Ááá értem!:)köszönöm a választ!:)
35. Hoxa
2010. ápr. 19. 10:33

A kedvencnek jelölés más, mint az olvasási jog.

A kedvencnek jelölés ugyanaz, mint a hagyományos naplóknál, tehát a bal menü Kedvencek / Naplók listába kerül be, ha bejelöli valaki.

2010. ápr. 19. 10:22
Az miért lehet,hogy a titkos naplómba eddig 6-7 ember kért olvasási jogot,nekik meg is adtam,mégis az jelenik meg a naplóm címe alatt,hogy 1 hoxa tag kedvenc naplója?
33. Hoxa (válaszként erre: 32. - 4b6a2525df)
2010. ápr. 19. 10:20
Köszi, hogy jelezted, javítottuk.
2010. ápr. 19. 09:28

Hoxa.

Kicsi gondom van:( a titkos naplóban nincs meg ez a funkció:


Naplóbejegyzés címe:


legalábbis az enyémben nincs.

31. RLindi
2010. ápr. 19. 08:49
Akkor jó:) Köszönöm a válaszokat, csak kicsit összezavart a dolog, a lényeg,hogy rendben van:)
30. homokóra (válaszként erre: 29. - Hoxa)
2010. ápr. 19. 08:24
Így van! Gondolom, csak bele akartak nézni, de nem engedi.
29. Hoxa (válaszként erre: 27. - RLindi)
2010. ápr. 19. 08:24

Ők nem látják a bejegyzéseidet, csak a címét.

Nézz meg egy titkos naplót (másét), mások ennyit látnak a tiédből, ha nincs joguk.

28. homokóra (válaszként erre: 27. - RLindi)
2010. ápr. 19. 08:24

Szia!


Én most próbáltam megnézni, de nem egedi.Úgyhogy titkos:)

27. RLindi
2010. ápr. 19. 08:22
Sziasztok! Én is éltem tegnap éjszaka és elkezdtem a naplóm "titkos változatát"..Ma reggel meg azt látom,hogy megnézte 10 ember??? Ez hogy lehet ha senkinek sem adtam meg a belépés jogát?
26. d1134c8b65 (válaszként erre: 22. - D4464aaf8a)
2010. ápr. 19. 00:48
nekem jó volt:))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook