Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új fogyasztószer? fórum

Új fogyasztószer? (beszélgetős fórum)


13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 12. - 4282d8f4c9)
2008. szept. 26. 08:28

Kedves Judit!

Mit javasolnál annak akinek meszes a szívbillentyűje és keringési problémái

stb. vannak???

Várom kedves válaszod!

2008. szept. 20. 11:19

fitnesz terem! garantáltan mellékhatás menetes ill csak jó melléhatása van!

a cardió része erősít!

nekem ez jön be mert két bogyót próbáltam de szart sem ér...

2008. aug. 25. 13:58

Van új fogyasztó kapszula. Illetve lesz hamarosan. Most tesztelik az egészségügyben dolgozóknak adtak belőle, szuper.

Angliában, Amerikábam már lehet kapni. Angliában vény öteles, Amerikából lehet rendeltetni. Egy bibije van a mellékhatása, depresszióra hajlamos emberek nem szedhetik, illetve akit depresszióval kezeknek. Akiken tesztelik most , képesek lettek sírni egy filmen, ami előtte nem volt rájuk jellemző. Egyébként viszont hasznos a keringési betegségbn szenvedőknek, javítja a II diabeteses betegek állapotát. stb.

10. bolyka
2008. márc. 23. 13:07

Sziasztok!

Utána néztem a Fructan-nak a Weborvos.hu-n, és még az orvos sem ismeri és a gyógyszerkönyvben sincs benne. Szerintetek valami legális szer ez?

9. gabikac86 (válaszként erre: 4. - Uluru)
2008. febr. 11. 11:33

Szia Uluru!

És mond csak mennyibe kerül ez a gyógyszer???

Mennyi van benne??

8. Cinka (válaszként erre: 7. - Uluru)
2008. jan. 27. 00:33
az ismid majd stikában lefogy diétától és tornától, aztán veled elhiteti, hogy ez a biszbasz volt :ppp én már fogytam herbafostól, nem is keveset, de sőstül jön vissza elhiheted és utána még keservesebb az élet...
2008. jan. 26. 23:59
Azóta kiderült, hogy az egyik ismerősöm megrendelte. Majd beszámolok az eredményről...???
2008. jan. 25. 17:44
tudjátok azért szánalmas hogy milyen emberek vannak... kicsesznek azokkal akik téllek fogyni akarnak, és mindent bemesélnek... az ieneket le kéne lőni... nem tom mért kell becsapni az embereket..mert nyilvánvalóan baromság, hogy majd bekapok valami pirulát vagy mittudomén és majd olvad rólam a zsir... ha igy lenne már rég sovány lennék...
5. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - Uluru)
2008. jan. 25. 11:27

na ez már csak azért is hülyeség,mert én a bokámból nemtudok fogni,2centit sem,lévén ott nincs zsírpárna.Akkor az izomból fog elvenni,csak hogy a beigért 2cm minuszom meglegyen?:)ugyanez fenáll a nyaknál.

A minusz 1kkiló meg olyan,hogy az első 3nap el is hiszem,hogy van ilyen.Kihajt minden vizet belőled meg salakanyagot,és emgi s van a napi 1kiló minusz.De hogy utána nem a zsíból bontja az 1kilót az is tuti.

2008. jan. 25. 09:20

Azzal tisztában vagyok, hogy ezek csalások, és mozgás nélkül (+ étrendváltás) nem megy. De idemásolom nektek, mit "ajánl" a szer. Aztán kíváncsi vagyok a véleményetekre!


Állítólag tisztán gyümölcssav, és a következő eredményeket ígéri (hm!!):

lapos has: - 22 cm

comb: - 6 cm

láb (ezt a térd fölött mutatja): - 7 cm

nyak: - 6 cm

kar: - 8 cm

far: - 12 cm

térd: - 4 cm

boka: - 2 cm (mellesleg a vádli kimaradt)

Ja, és napi (!!!) - 1 kg

És mindezt 100%-ban garantálja!!

2008. jan. 23. 18:02

soha egy fogyasztószer sem működik.. 1 szer 1 et probáltam... szart se ért.. csak hizást váltott ki...azóta megjött az eszem.. szénhidrátszegény fogyin vagyok plusz mozgás és kész!

ne vegye meg senki!!!

2008. jan. 22. 05:06
ezek csak mesék habbal :)
2008. jan. 22. 00:12

Valaki hallott már (ill. használta már) a Fructan nevű fogyasztószert? Nemrég láttam róla egy szórólapot. No, ha a fele igaz annak, amit az ígér, már az is jó!

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook