Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új fajta Suzuki Swiftnek az akummulátorát ki lehet venni? fórum

Új fajta Suzuki Swiftnek az akummulátorát ki lehet venni? (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 4. 08:40

Biztos vagyok a szakértelmedben, de nincs a környékeden senki, aki ezt megcsinálná? Mert azért- elnézést ha tévedek-, de nem vagy az autószerelés magaslatán. Nehogy baj legyen.

Minden jóindulattal írtam, semmi bántó szándék nincs bennem, de azért az autószerelést is évekig tanulják a delikvensek...


Persze Te tudod..

2012. febr. 4. 08:32
A rádiót azzal a kóddal tudod újra meprogramozni, amit megadtál amikor vettétek a kocsit. Ezt te adtad meg (elvileg). Nekünk 10-ért csinálta meg egy szerelő, mert sajnos nem tudtuk a kódot:(
2012. febr. 4. 08:24
húúú, hát nem tudom, a Suzukinál nem tudom, hogy van. A bömösön volt egy "code" gomb, oldalt pedig számos gombok, amelyekkel belehetett írnia számot, majd menteni.
2012. febr. 4. 08:18

Ki persze!

A kódot a cd-rádió használati útmutatójának első oldalán találod nagy valószínűséggel.

5. Evici85 (válaszként erre: 4. - 710b866d3f)
2012. febr. 4. 08:14

köszönöm! erre voltam kíváncsi!!

a kódos blokkot azt hol találom?

sajnos nem értek hozza:O

2012. febr. 4. 08:12

Habár nekünk BMW-nk volt, de ugyanúgy computeres.


Annyi volt, hogy ha kivettük az aksit, akkor újre bekellett állítani az órát, dátumot rajta + a kódos blokkolást. Ennyi.

2012. febr. 4. 08:11

tisztába vagyok vele hogy ki lehet venni!!!

de hosszabb időre ha tölteni szeretné az ember, akkor a compjuter nem fog elmenni?

2012. febr. 4. 08:09
Sosem volt Suzukim, de érdekes lenne, ha egy aksit nem lehetne kivenni.
2012. febr. 4. 08:06
Új fajta Suzuki Swift-nek az akummulátorát ki lehet venni? nem fog elmenni a compjutere?köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook