Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új cipő vásárláshoz fórum

Új cipő vásárláshoz (beszélgetős fórum)


20. destiny88 (válaszként erre: 17. - JanaW)
2013. szept. 11. 12:08

Teljesen jol latod, 1-2 ezerert nincs sok kutatas, tamogatas egy cipo mogott.


A deichmant jol tetted, hjogy megnezted, igy legalabb magad is lattad.

19. JanaW
2013. szept. 10. 21:04

Kedves Mindenki.


Ahogy tanacsoltatok, elmentem a deichmanba. Ne haragudjatok, tenyleg szep cipok vannak, de en olyat keresek, ami magasitott szaru, tehat fogja a gyerek bokajat es nagyon fontosnak tartom a harantemeleses betetet is.

Lattam cipot 2999-8999-ig. Nagy valasztek volt, de egyik sem felelt meg ezeknek a kriteriumoknak.

18. JanaW (válaszként erre: 12. - 288dacf054)
2013. szept. 10. 13:34

Koszonom neked is az ajanlast, mar megyek is, es megnezem. Ez nagyon jo ar ezert a cipoert!

puszi

17. JanaW (válaszként erre: 10. - Destiny88)
2013. szept. 10. 13:33

Koszonom az ertelmes magyarazatot is :)

A linkeket meg fogom nezni.

Valoban nem 1o ezer felett szeretnek venni, de azert a feleert mar biztosan lehet jot kapni. 1-2ooo-ert meg senki nem fog szakertoi velemenyt kerni a cipogyartashoz, hogy meg ot is fizesse a gyar es jo minosegu alapanyagot vasaroljanak, plusz, meg hasznuk is legyen rajta.

16. JanaW
2013. szept. 10. 13:32

Koszi mindenki hozzaszolasat!


Rossz az, aki rosszra gondol. Ennyi.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Cippora)
2013. szept. 10. 13:17

Szia! Igazán nincs mit köszönnöd, csak nem szeretem, ha igazságtalanul bántanak bárkit, aki ráadásul segíteni szeretett volna.

Nem vájkálni akartam én sem senki pénztárcájában, csak a miheztartás végett kérdeztem, milyen árkategóriában segíthetünk. Mindegy nem vagyunk egyformák. Kár a szó rá. :)

14. Cippora (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2013. szept. 10. 11:55
Köszönöm.Szerintem is elég egyértelmű volt a fórum indító megjegyzése (de hát van akinek nem,úgy tűnik...) egyébként nincs probléma azzal ha valakinek nem felelnek meg a deichmannos cipők,csak a fórumindító reagálása volt a fura,hogy akkor most tulajdonképpen mit akar,meg mennyiért???
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Destiny88)
2013. szept. 10. 09:57

Aki kötekedik itt, illetve kritizálja a hsz-eket az Te vagy.

Cippora javasolta az üzletet, erre jött a fórumindító válasza 100-asból nem vásárol.

Én bizony nagyon jó, szép a baba, kisgyermek számára minden igényt kielégítő cipőket vásároltam ebben az üzletben. Azért, hogy itt vettem, nem vagyok igénytelen, a gyerek lábára nem ügyelő felelőtlen szülő. Attól, hogy Nektek nem jött be 1-1 márka, még lehet ott több jó márka is.

12. 288dacf054 (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. szept. 10. 09:23

Szia!


[link]

A fenti linken található 043-66 számú bakancsot tavaly nem egészen 3.000 Ft-ért vettem a lányomnak.

Neki szinte csak Superfit cipői vannak (összesen kb. 8-10 pár) és összesen talán 15.000 Ft-ot fizetem értük.

2013. szept. 9. 21:22

A Falcon márka nagyon jó szerintem, csak én még nem találkoztam olyan igazi téli falcon cipővel.

D.D. stepről én jókat hallottam, bár nem próbáltam még. Az epefanthen is jó, az nem tudom mennyire drága, de a deichmannba kapható azt tudom.

2013. szept. 9. 21:05

Igen, en is eszrevettem mar, hogy az emberek sajnos inkabb kotekednek, mint a kerdesre valaszolnak.


Ki irta azt, hogy a Deichman 1oo-as? Sztem Jana nem ezt irta. Aki mast olvas bele, forduljon valakihez.

Sajnos en is jartam a Deichmanban ugy, hogy a gyerek labat feltorte a cipo, es az en labamat is feltorte a cipo. Azota nem vasarolok ott.


Termeszetesen en sem vennek a gyerekemnek gagyi cipot, es sajnos az a tendencia, hogy a vaszoncipok nem tartjak a gyerek labat, mellesleg gumi a talpuk. A ciponek nem szepnek kell lennie, hanem funkcionalisnak es egeszsegesnek. Sztem a hozzaszolok mind egyetertenek ebben. Majd divatol, ha nagyobb lesz. Egy kislanynak meg kulonosen fontos a cipo, a csipoje miatt is.



Gyerek cipoben tobb szempont is fontos, mint a mienkben, felnottekeben. Nekik fontos a harantemeles is a cipoben. Akinek kell, sarokemeleses vagy donteses kell. Ezen kivul magasitott legyen a szara, hajlekony legyen a talpa, es a tobbi...


DD Step egyesek szerint jo marka, megfizetheto. Nem 11-15ezer, mint a superfit vagy szamos, amiket az orvos is ajanlott. Es mivel ezt a hozzaszolo irta, hogy o ilyeneket adott a gyerekere, gondolom fontos valamiert szamara a minoseg. Szerintem nem talalja ki senki sem, hogy hoppa, en matol supinalt cipot akarok a gyerekemre adni es csak azert, mert bazi draga es raadasul meg ronda is. Neeem, ehelyett megveszem az olcsobbat, mert az Szép!


Sot, magamnak megveszem a Nike-t, Adidast, de a gyereknek nem veszek telitaplu sportcipot, bocs. Tudom,sokan szerteik ezt a ket ugymond presztizs markat a felnottek koreben, de en akkor sem adnek ilyet kisgyerek labara csak a marka miatt.

Nalunk elofordult a bolcsiben, hogy a gyerek gagyi cipoben volt bent egesz nap, majd amikor hazamentek, raadtak a rendeset. Ezt a bolcsiorvos meglatta es jol lecseszte, hogy nem kifuton van a gyerek bolcsodeben, a gyerek nem egy mini barbie baba, hanem egy eloleny. Azonnal adjon ra tisztesseges cipot napkozbenre.



Szoval, dd steprol is hallotam mar, hogy budos, a gyerek zoknija is az lett.


Assorol nem hallottam meg semmit, a Clarks-ot kulfoldon dicserik.


A Falconrol meg nem hallottam, de van egy egesz jonak tuno cipo, ami neve nem jut az eszembe, 4-5 ezer korul van es Roman gyartmany.

Ezen kivul van a Monte Bosco, supinalt valtozatban is. Mi meg nem teszteltuk. Bovebben itt: drmontebosco.hu/termekek/dr-monte-bosco-kids/


Remelem Jana, tudtam segiteni. Es ne vegyel gagyit te se :)

9. Cippora (válaszként erre: 4. - JanaW)
2013. szept. 9. 20:34
Jaaa,hogy neked a deichmann százas bolt??? Akkor nem értem mit filléreskedsz ...
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Lepke99)
2013. szept. 9. 20:25
Azért kérdeztem én is mennyit tud egy cipőre áldozni, mert az említett cipőboltban vásároltam Elefanten, Siesta és német bőr cipőt (nem jut eszembe a neve) ami, számomra nem a 100 forintos kategória. Kapható Nike, Puma cipő is, előbbi gyerek méretben is a Puma nem tudom gyárt-e gyerekcipőket.
7. lepke99 (válaszként erre: 4. - JanaW)
2013. szept. 9. 19:43
azért a Deichmann nem a 100-as kategóriájú bolt.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - JanaW)
2013. szept. 9. 18:48
Hány forintot szánnál egy cipőre?
2013. szept. 9. 17:53
Asso, Falcon. Mi nagyon szeretjük. Tavaly D.D.Step cipőt rendeltem nekik nagyon jó áron, de hiába, hogy bőrnek van írva, elég büdi. Az Asso meg a Falcon igazi jó bőrillatú bőr cipő.
2013. szept. 9. 17:23

Na..ezt jol elirtam. Kellene vennem. Nem pedig kellene vennek.


1oo-as boltbol nem szivesen veszek cipot egy elmult 2 evesnek.

2013. szept. 9. 17:20
Az elsőt nem ismerem, a Clarks cipőt Angliából ismerem, de ott nem éppen az olcsó kategória, de tény, jó cipőiket gyártanak.
2013. szept. 9. 17:11
Hacsak nem volt a gyerekednek valami baja ami miatt speciális cipő kell,akkor bemész a deichmannba és 3000-5000 Ft-ért kapsz gyönyörű szép cipőket.
2013. szept. 9. 16:57

Sziasztok!


Kellene vennek vagy 2 új pár kiscipőt a gyerkőcnek-

Korábban megengedhettem magamnak, hogy Superfit-et vegyek, ez volt az első cipő. A második szamos szupi. Most is egészséges cipőket szeretnék, de nem tudok ennyit kiadni értük.


A D. D. Step-ről, Clarks-ról mit hallottatok? Vagy van más, amit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook