Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új barátokat/beszélgetőtársat keresek fórum

Új barátokat/beszélgetőtársat keresek (beszélgetős fórum)


8. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Aivilo)
2023. jan. 30. 07:55
Na ugyan, lett barát, barátné?
2023. jan. 29. 18:33
Vajon lehet beszélgetőtársból kialakuló szerelem
6. Aida3 (válaszként erre: 1. - Aivilo)
2021. márc. 21. 20:07

Szia, ha nyitott vagy rá, megpróbálhatjuk. :)

Én 27 éves lány vagyok.

2021. márc. 14. 22:34

Sziasztok!



Egy 24 éves férfi vagyok Budapestről, és új barátokat szeretnék találni! :) Bizonyos okokból kifolyólag az életem az elmúlt egy hónapban kicsit...fenekestől felfordult, ami azt is magával hozta, hogy a baráti köröm jelentős részét elvesztettem. Azért szeretnék új embereket megismerni, hogy egymást feltölthessük pozitív energiákkal, és értékes emberi kapcsolatot teremtsünk. Mert minden új értékes ember megismerése - akár csak minden elolvasott könyv - Hozzánk ad valami pluszt. Imádok kirándulni és utazni, az egyetemi tanulmányaim legvégén vagyok, ezért próbálom magamat minden nap motiválni, több-kevesebb sikerrel. Szeretek sportolni, és igyekszem figyelni arra, hogy minden káros szenvedélytől mentesen, egészségesen, nyitottan, pozitívan éljek. Ez mind nem kis feladat, de a barátok arra vannak, hogy egymást mindezekben kölcsönösen támogassák. Nagyon szeretek érdekes és izgalmas, magas érzelmi intelligenciájú emberekkel beszélgetni, mert akkor közösen szárnyalunk és egy pillanatra elfelejtjük a gondokat. Zenei ízlésemet tekintve nem vagyok válogatós, talán a heavy metal az, ami távol áll tőlem. Szeretek tanulni, (kivéve vizsgákra :D) és új dolgokat felfedezni. Az állatokat nagyon szeretem, kutyusom mindig is volt, és mindig is lesz, nagyon szeretem őket.


Ha felkeltettem az érdeklődésed,


a következő e-mail címen megtalász:


probayx@freemail.hu



Szép reggelt/napot/estét Mindenkinek! :)

2021. febr. 28. 08:41
24 évesen tiéd a világ! Rengeteg minden vár még rád.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Aivilo)
2021. febr. 27. 17:15
Szia! Mi történt, hogy magányos lettél?
2. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Aivilo)
2021. febr. 27. 17:10
Szia! Tudsz kifejezetten levelezőtársat keresni a fórumon, ha nem gond, hogy férfi vagyok írhatsz nekem, szívesen ismerkedek új emberekkel. :)
2021. febr. 27. 16:57
Sziasztok, 24 éves lány vagyok, sajnos az utóbbi időben bizonyos okok végett megváltozott az életem és emiatt nagyon magányos lettem. Szeretnék új barátokat szerezni, és nagyon jó lenne egy “beszélgetőtársat” találni. Szívesen beszélgetnék bárkivel, és örülnék ha sikerülne valakit találnom aki szintén nyitott lenne erre. 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook