Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új barátok? fórum

Új barátok? (beszélgetős fórum)


8. Muffinlány (válaszként erre: 7. - Suesue)
2013. febr. 11. 15:39
Épp azon vagyok...:) Nem azért írtam ide,mert tele vagyok barátokkal és épp fél órát akartam kitölteni :)) Hanem hátha lesz valaki, aki hasonló cipőben jár. Egyébként meg, nem...nem nagy város :)
2013. febr. 11. 11:09
Szeged nem kis város, biztos találsz valakit akivel kimozdulhatsz.
6. Muffinlány (válaszként erre: 5. - 91f6d44375)
2013. febr. 11. 10:49
Az interenet segítségével én is megismertem két olyan lányt, akiket a legjobb barátnőmnek nevezhetek:)Ők Peste és Miskolcon élnek. Jó lenne, ha Szegeden lenne valaki, akivel néha napján ki lehet mozdulni :) Kezdek besavanyodni ://
5. 91f6d44375 (válaszként erre: 3. - Muffinlány)
2013. febr. 11. 09:04
hát,pedig az igazi barátnak nem számít a távolság!majd mi barátkozunk veled!:)és itt beszélhetsz.lehetsz nem folyamatosan,mert dolgunk van,de sűrűn tudok lenni itt.
4. 91f6d44375 (válaszként erre: 1. - Muffinlány)
2013. febr. 11. 09:02
szia!igazad van!mégsem egy barátnő!nekem van 3 netes barátnőm!egy 2006 óta,még sosem láttuk egymást élőben!van egy a missed ab fórúmról,és egy gyerekkori barátnőm akivel szintén a neten találtunk egymásra újra!kiderült itt lakik pár házzal arrébb mint mi.bár én pesti vagyok,de féléve pesstől 42 km-re költöztünk vissza.nekem mindigis pest volt az élet!
3. Muffinlány (válaszként erre: 2. - Suesue)
2013. febr. 11. 08:52
Nem:) Szegeden élek jelenleg :)) Nem messze laktam eddig sem, viszont a barátok úgy néz ki,hogy nem osztják azt a nézetet, miszerint a távolság nem számít:)) (másfél óra utazásról van szó, a munkám miatt nem tudok sűrűn utazni, őket pedig nem jönnek :(( )
2013. febr. 11. 08:47

Szia. :)

Merre költöztél, ha nem titok?

2013. febr. 11. 08:45
Sziasztok!:) Nemrég költöztem új helyre. A munkakörömből kifolyólag emberek között vagyok egész nap, ám a magánéletben sajnos roppant egyedül. A párom nagyon édes,jókat lehet vele beszélgetni, még a vásárló körutakon is részt vesz, de mégsem egy barátnő...:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook