Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új Avon hajfesték fórum

Új Avon hajfesték (beszélgetős fórum)


2014. febr. 5. 18:31
Ma láttam katalógusban a "szupervilágosító vörösesbarnát", de nem tudom, meg merjem-e rendelni. A hajam most mélyvörös. Festette már valaki ezzel a haját?
2013. ápr. 11. 12:21
14éves korom óta őszülök ezért mindig festenem kell a hajamat..a palette mellett ez a másik legroszabb festék amit tapasztaltam az őszhajszálam alig fogta be + a teteje ugyanugy néz ki mintha már lelenne nőve szóval olyan mint volt..:/
3. Gerencsi (válaszként erre: 2. - Porzellanpuppe)
2011. szept. 8. 21:26
Igazából a többi termékével meg voltam elégedve, főleg a parfümökkel, ezért is bíztam a festékben is. De az tényleg nem jó.
2011. szept. 8. 15:54
en nem probaltam.de öszinten nemis hiaba.én fodrászatot vegeztem ..es az avon minden csak nem minöség:/ de a többi terméke sem..
2011. szept. 8. 15:49
Kipróbáltam a legújabb Avon hajfestéket, és a nővéremnek is befestettük a haját. A nővérem szőke, és barna vagyok, neki a világosszőkét, nekem pedig a csokibarnát kentük a hajunkra. Megmondom őszintén, nagyon rossz lett az eredmény mindkettőnknek, mert alig fogta be a hajunkat, és nekem már az első hajmosás után majdnem olyan kopott lett a hajam, mint volt. (Hozzáteszem, évek óta magunknak festjük a hajunkat, tehát nem a rossz használat miatt lett ilyen az eredmény.)Van olyan köztetek, aki próbálta ezt a festéket, és esetleg bevált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook