Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ügyvéd fórum

Ügyvéd (beszélgetős fórum)

9. danama (válaszként erre: 8. - Bekibaba)
2009. szept. 9. 06:02
szerencséd van én decemberben jelentettem fel eddig sehol semmi
8. bekibaba (válaszként erre: 7. - Danama)
2009. szept. 8. 21:02
Húsvét után egy héttel adtam be és június 9-én volt az első tárgyalás!Semmire sem jutottunk,ezért csütörtökön lesz a 2.
2009. szept. 8. 15:51
a feljelentéstől számolva mennyi időre tűzték ki a tárgyalást?
2009. szept. 8. 13:04
Szia! A csütörtök az valóban nagyon szűkös határidő, mi is kb. 5 hétre előre be vagyunk táblázva. Fiatal, kezdő ügyvéddel próbálkozz, az ő naptáruk általában nem olyan zsúfolt. És tévedés azt hinni, hogy ők rosszabbak, sőt inkább lelkesebbek. Az írásos megbízással meg, amit adtál a régi ügyvédednek, menj be a kamarába és tegyél panaszt.
5. bekibaba (válaszként erre: 2. - Danama)
2009. szept. 8. 12:22
Jó majd megírom,csak legyen már valami!Több helyen voltam ma,de semmit nem rendeztem!
4. bekibaba (válaszként erre: 3. - Ad96793c81)
2009. szept. 8. 12:21
Szia!Igen volt megbízás,mert már több tárgyalásomon ott volt!De most előtte 2 nappal szólni...galád dolog volt tőle!3 ügyvédet is felkerestem ma,de senkinek nem jó a csütörtöki nap!
2009. szept. 8. 06:50
Adtál megbízást az ügyvédnek, tehát valóban az ügyvéded volt, vagy csak beszéltél vele néhányszor? Egyébként 2 nappal előtte is találsz ügyvédet aki elvállalja az ügyet. Ha volt megbízás, akkor az ügyvédi kamaránál tehetsz bejelentést.
2. danama (válaszként erre: 1. - Bekibaba)
2009. szept. 8. 06:37

az önkormányzatoknál van jogi segély szolgálat, oda menj és mindent kérdezz meg, védd meg magad, ingyen :-)


majd írd meg mi lett a határozat akár csak nekem privát üzenetben mert nekem is van ilyen ügyem .

2009. szept. 8. 06:10

Sziasztok!

Csütörtökön lesz egy tárgyalásom az exemmel!Gyermektartásdíj nem fizetése miatt!Van,jobban mondva volt egy ügyvédem,akit tegnap felhívtam,hogy mikor tudunk még beszélgetni a tárgyalás előtt!Erre közölte velem,hogy ő már nem foglalkozik ilyen ügyekkel,keressek másik ügyvédet!Szerintetek mit lehet már ilyenkor tenni?Hogy lehet valaki ilyen!Szerintem tárgyalás előtt 2 nappal tuti nem találok egy olyan ügyvédet,aki átvállalja így ismeretlenül az ügyet!Mellesleg szabad is lenne csütörtökön fél 10-kor!Komolyan nem tudom mi a bánatot tegyek!Ti mit tennétek a helyembe?Mert az élettársam azt mondja jelentsem fel az ügyvédet,de szerintem semmi esélyem nem lenne vele szemben!Köszönök minden segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook