Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ugye jól döntöttem? fórum

Ugye jól döntöttem? (beszélgetős fórum)


1 2
33. anyucika3 (válaszként erre: 12. - Veledjooo)
2011. jan. 31. 16:33
Szerintem ezt aki érintett nem nem tudja,hanem nem akarja megérteni,mennyire méltatlan és megalázó egy ilyen szeretői kapcsolat.Az,hogy akit szeret akire vár csak hitegeti hülyére veszi.Pedig csak azért csinálja,mert így tudja megtartani a kis szórakozását ha folyamatosan kábítja hazugságokkal ígéretekkel.Az ilyen pasik végtelenül gátlástalanok és egoisták.Hazundak mindenhol,otthon a feleségüknek,és a szeretőjüknek is.De 99%-uk sosem válik el a feleségétől,max ha Ő kidobja.Nem éri meg ilyen pasi miatt szenvedni.Aki őszintén és tisztán szeret,az tiszta helyzetet teremt,hogy tudjanak közösen új életet kezdeni,és nem hezitál évekig.És nem akarja,hogy a szeretett nőt szeretői szerepben tartani.Annál többre tartja.
2011. jan. 31. 16:03
Naná, hogy jól tetted, de vissza ne táncolj, akkor sem ha mégsem jön össze az új lovaggal!Az ilyen kapcsolatok nem teszik igazán boldoggá az embert szerintem, az évek meg telnek!
31. homokóra (válaszként erre: 1. - Juca_01)
2011. jan. 31. 16:00
Én sem hinnék:)
2011. jan. 31. 15:56
annak sajnos sok oka van hogy miért nincs önbizalmam...
2011. jan. 31. 15:55

hát már most is verem falba hogy ennyi idő elmet igy...

27 voltam mikor megismerkedtünk... most meg... :-(

hülye voltam.

biztos nem megyek vissza hozzá,akkor isem ha nem lesz más. ezt eldöntöttem, és tartani is fogom magam ehhez...

eddig az volt a baj, hogy hiába tudtam az eszemmel,hogy ami történik az rossz, de lelkileg nem birtam kilépni. most már lélekben is kész vagyok rá, csak kicsit fáj, hogy ez lett a vége, és nem hepi end

28. Koszka2 (válaszként erre: 25. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:51
De mi szükséged van a megerösitésre? Mi az oka hogy nincs önbizalmad tudod amit itt kapsz az semmi tolják a baromságokat hisz a gibicnek semmi sem drága.Hidd el ha ugy érzed jól döntöttél ugy is van ha pedig ugy hogy nem akkor tuti hogy nem mert akkor meg fogod bánni érzed azt te,nem kell neked ehhez segitség Ha mások miatt döntesz ugy ahogy döntesz késöbb verni fogod a fejedet a falba ha meg magadtol akkor büszkén fogod tartani magad a döntésedhez
2011. jan. 31. 15:45

Örülj neki, hogy rájöttél hogy ki kell lépned belőle. nem bántani akarlak, de ennyi idősen, ha családod akarsz, (mert gondolom nem az az életcélod, hogy szerető légy életed végéig)akkor ebből a kapcsolatból ki kell lépni, bármennyire is fáj.

De ha ebből a másik lehetőségből nem lesz semmi, akkor sem szabad visszamenni.

Meglátod, egy idő után már a "fejed vered a falba", hogy milyen buta voltál, hogy ennyi időt elpazaroltál erre a kapcsolatra.....

Ha eldöntöd, hogy vége, akkor légy következetes, az elején elég nehéz lesz, főleg ha a pasi nem tud elengedni....de gondolj mondjuk arra, hogy nem vagy már 20 éves....Sok sikert!

2011. jan. 31. 15:32
inkább megelégszel egy olyan kapcsolattal ahol fix csak 2. vagy és nem is öszinte tiszta alapokra épül csak azért hogy ne légy egyedül? te is jól tudod ha igazán számítanál neki már rég elvált volna, legyen akár milyen kifogása hogy eddig miért nem tette meg.
2011. jan. 31. 15:32

Igen, a válaszok bennem vannak.. mindent ezerszer átrágtam már...

de egy kis megerősités az jól jön...

24. Koszka2 (válaszként erre: 15. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:28

Na látod erre meg csak ő tudja a választ de én el tudnám hinni tudod sok furcsaság van az életben!!!

Olvasva az irásodat minden válasz ott van benned miért nem mered ki mondani miért mások döreségére vagy kiváncsi irnak neked olyan baromságokat biztos ők érzik a ti érzéseiteket.Ne érts fére nem azt mondom rosszul döntöttél csak ne a sok hülyeséget halgasd

23. Juca_01 (válaszként erre: 19. - Anyucika3)
2011. jan. 31. 15:28
sokat voltam én már igy is egyedül. :-(
22. anyucika3 (válaszként erre: 16. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:27

Na látod,akkor meg mit akarsz egy ilyentől?

Egyértelmű,hogy nem jelentesz egyebet számára mint egy kis szórakozást.Ne pazarold rá a fiatalságodat,a szép érzelmeket.

21. anyucika3 (válaszként erre: 15. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:25
Nem bizony....
20. 9e32886f4a (válaszként erre: 15. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:25

a legtöbb férfi aki felesége mellett szeretőt tart általában azzal hitegeti a nőt:

nincs sex x ideje - ugyan már ne légy ennyire hülye és naiv hogy megeszed ezt.

elválik miattad: soha nem fog, mert egy büdös disznó férfi aki hazudik a feleségének, már miért ne hazudna neked is?

csak a gyerekek miatt van a feleségével: marhaság, egy pasi se marad a gyerek miatt az asszony mellett...

19. anyucika3 (válaszként erre: 14. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:24

Ne áltasd magad,nem azért nem válik el mert nem tud,hanem mert nem akar!Kifogások ezreit sorakoztatja neked fel,hogy MOST miért nem.

Nem szabad neki hinni.És gondolom a te leki ismereted sem épen tiszta így egy ilyen kapcsolatban.Keress olyat,aki csak téged szeret,akinek csak te kellesz.És talán addig sem tenne rosszat egy kis egyedüllét.

18. veledjooo (válaszként erre: 14. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:21

... túl későn?

Komolyan kellene neked egy olyan férfi, aki egy időben ilyen szinten aláz meg két nőt... egy feleséget és egy szeretőt? ... megérdemelnéd, valóban.


Ez max szenvedély volt, de nem szerelem... azt gondolom... így messziről és hunyorítva nézve.

17. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:21
ezt te is pontosan tudod a szíved mélyén hogy soha a büdös életben nem fog elválni a feleségétől. neki így kényelmes, otthon főznek mosnak takaritanak rá..te ott vagy fél mellékben. Ugyan miért válna már el, meg van mindene!?Szóval igen jól döntessz azzal ha kilépsz egy olyan kapcsolatból ahol te csak 2. vagy a sorban és arra vágysz amit soha nem fogsz megkapni egy nős palitól, még pedig azt hogy elhagyna a családját miattad akárhogy is minősíti az otthoni helyzetet. Juca ha van eszed minél elöbb lelépsz és esélyt adsz egy normális kapcsolatnak.
2011. jan. 31. 15:21

Egyébként azt mondta, hogy megérti hogy elhagyom, próbálkozik ugyan, de nem zaklat. ő is érzi már, hogy igy nem lehet élni tovább.

családot akarok, gyereket, és ez az, amit tőle nem fogok megkapni.

Fiatalabb meg már nem leszek....

Bár azt mondta hogy addig nem fog becsajozni mig én össze nem jövök valakivel.

Mert hát a felesége mellett mindig voltak nőügyei...

2011. jan. 31. 15:18

ugye azt ti sem hinnétek el hogy 4 éve semmi szex nincs közte és az asszony között?

mert ezt akarja velem elhitetni...

Képtelen vagyok elhinni, bármennyire is szeretném...

ilyen nincs, jól gondolom?

14. Juca_01 (válaszként erre: 9. - Koszka2)
2011. jan. 31. 15:15

Az ok amiért nem válik el: mindig más szöveg volt, 1.anyagiak (közben motort vett és külföldön nyaraltak többször is egy évben, százezreket költött az autójára)

2.gyerekek


Hiába szeretem, tovább kell lépnem. És tudom hogy ő is szeret, csak épp nem képes rá hogy elváljon. Fél vagy nem is tudom...

Nagy szerelem volt ez, talán rosszkor, túl későn találkoztunk...

2011. jan. 31. 15:14

Jól döntöttél! Igazából ebbe bele se szabadott volna kezdeni.

Neked milyen lenne ha téged csalnának 4,5 éven keresztül?

Az ilyen pasik csak szórakoznak és elhiheted nem csak te voltál az egyetlen mellékvágánya.

12. veledjooo (válaszként erre: 11. - Anyucika3)
2011. jan. 31. 15:13

"Aki szeret nem akarja, hogy ilyen megalázó szerepbe legyél mellette mint szerető."

Ez az a gondolat, amit eddig még senki nem tudott megérteni, ha szóba hoztam... :/

11. anyucika3 (válaszként erre: 6. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:11

Csakhogy egy normálisan működő kapcsolathoz kevés ha te szereted.Ahhoz kölcsönös szeretet szerelem, tisztelet,meg becsülés,bizalom kell.

Ezek az alapok hol vannak meg egy ilyen kapcsolatban?Sehol.Aki szeret nem akarja,hogy ilyen megalázó szerepbe legyél mellette mint szerető.

2011. jan. 31. 15:11

Igen, lehet hogy társfüggő vagyok, ezen már én is gondolkodtam..De mint irtam, lehet h nem is lesz semmi ezzel az ''új'' sráccal.

Akár lesz valami, akár nem ennek vége kell hogy legyen. És szinte biztos h nem fogok újra kibékülni vele...

Elég csak a sok egyedül töltött 7 végére és ünnepnapokra gondolni...

2011. jan. 31. 15:07

Szia kedves Judit

Te egy olyan kérdést tettél fel amire rajtad kivül nincs ember aki tudna válaszolni.

Gondold végig amit egymás iránt éreztek azt nem tudhatja más hogy mi az oka hogy nem válik el azt csak ti tudjátok hogy meg éri-e várni rá azt is csak te érezheted ezeket magadban kell tisztáznod és tudni fogod a választ.

8. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:06

Miért,eddig hittél benne?Ha igen,nagy butaság volt.Egyébként társfüggő vagy?Vagy miért kell feltétlen egy másik ahhoz,hogy ki tudj lépni?

Eddig is megtehetted volna,sőt,el sem kellett volna kezdeni.Legalábbis nem komolyan venni egy ilyen pasit.Ha egy ember aki el van kötelezve más felé szeretőt tart,azt a legritkább esetben lehet komolyan venni.Csakis a maga számára keres szórakozást a kapcsolata mellett,ami valószínű nem működik túl jól.Persze hazudozni kábtani áltatni az ilyenek nagyon tudnak.

Ha lesz más ha nem,minden képen jól teszed ha ebből kilépsz.

7. berna83 (válaszként erre: 6. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:05
Igen, elhiszem, hogy nehéz. Tudom, hogy elcsépelt szöveg, de majd az idő megoldja, csak tartsd ki, ne add be a derekad, ha megint megkér, hogy béküljetek ki.
2011. jan. 31. 15:04

egyébként azt hiszem ,tudom én hogy ez volt a helyes döntés, de azért mégis rossz hogy vége szakadt.az ember a rosszat is meg tudja szokni nagyon... :-(

és hát szerettem, meg talán most is szeretem, de ez igy nem mehet tovább.

5. berna83 (válaszként erre: 1. - Juca_01)
2011. jan. 31. 15:02
Jól tetted, ha ennyi idő alatt nem volt képes elválni szerintem nem is fog. Nem érdemes rá pazarolnod az idődet. Itt az idő, hogy nélküle próbálj meg új életet élni. Gratulálok az elhatározáshoz!
2011. jan. 31. 15:02

én is épp ezekkel győzködöm magam, hogy ha eddig nem tette meg akkor ezután se fogja. akárhányszor szakitani akartam eddig, mindig kért újabb pár hónap türelmet...

és igy telt el ennyi idő. nem akarok igy megöregedni....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook