Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ugye bár! irodalom, zene, humor, jó csevegés kedvelőinek fórum

Ugye bár! irodalom, zene, humor, jó csevegés kedvelőinek (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
tegnap 21:56

De ennek is meglesz a hozadéka.

Talán visszajönnek azok a fórumozók, akik éppen miattatok maradnak távol jó ideje.

tegnap 21:55

Ezeket a hozzászólásokat, amiket mostanában műveltek ismerem már más ennél jóval durvább hangvételű fórumról.

Jobb érzésű fóromozók meg is jegyzik : Mi van ? Szét akarjátok trollkodni a fórumot ?

Jó uton jártok.

244942. fokhagyma (válaszként erre: 244932. - Napsugár8)
tegnap 19:58

Idézlek, mert csak erre akarok válaszolni.

"Itt kell(ene) hagyni az egész fórumot," - írtad.

Én már itthagytam, jó ideje nem írok, és nem is olvasom, de most belenéztem. Nem ilyen volt ez régen, bár akkor is mindig megírtuk, ami nem tetszett, de azért voltak normális beszélgetések. Most már Gyuri teljesen elrontott mindent ezekkel a véget nem érő, idegesítő írásaival. Nem fogja fel, hogy nincs szükség az általa megadott témákra. Nem tudom, mi változott nála, mert ennyire azért nem mindig volt ilyen. Igen nagy lett a negatív kisugárzása, ami veszélyes, mert tud hatni másokra is. Én meg akarom most már kímélni magam ettől.

Unommal értek egyet, aki ezt írta:

"Mégis mindig válaszoltok neki. Hogy mazochizmusból vagy szánalomból, nem tudom."

Mivel mazochista se vagyok, nem is szánom őt, már nem válaszolok neki semmire. Úgysincs értelme. Vannak más fórumok, ahova írhatok, ahol olvashatok, erre már többé nincs szükségem. Pedig sokáig kitartottam. Azt hiszem, talán a legrégebbi vagyok, aki ide írni szokott.

244941. nomen est omen (válaszként erre: 244939. - Napsugár8)
tegnap 16:18

Azért ne nagyon sajnálj.

Akinek ekkora egója van, azt inkább irigyelni kell

tegnap 16:11

Két albumnyi fotóm van, ahol hírességekkel fotóztak le. Csak azokkal készült közös fotóm, akiket valamilyen okból ismertem is.

.

244939. Napsugár8 (válaszként erre: 244935. - Nomen est omen)
tegnap 16:08

"Azért nem vitázom, mert érzem az ellenszenvet. Akinél pedig ezt érzem, azzal nincs beszélnivalóm."

Hülyeség! Akkor sem "szálltál alá a magasságaidból, hogy leereszkedj hozzánk, amikor indult a fórum, és nem ismertél közülünk senkit. Igaz, hogy sokáig bíztunk abban, hogy majd előbb-utóbb lesz valódi csevegés, oda-vissza.... de te csak a magad szórakoztatására írogatsz, és aki próbál itt bekapcsolódni a gondolatmenetedbe = ezek szerint mind rosszindulatú, azért nem válaszolsz rá.

Küldtem neked jeleket, mert bíztam benne, hogy majd csak emberszámba veszel engemet is, másokat is, de hatalmas egód van, amely teljesen elhomályosítja a szemedet. Csak sajnálni tudlak, de rosszindulat nincs bennem.

tegnap 15:54

Autogram gyüjtés módja is megváltozott

Nem füzetbe, nem albumba kérik az aláírásokat, hanem valamelyik testrészre.( ebben a fantázia határtalan )

Foci és teniszlabdára, trikóra.

Van, aki a karjára és azt be is véseti magának a tetkóssal.

tegnap 15:51

Nekem mindig volt, amit gyüjtöttem

Ezek örömet okoztak

Bélyeg

kártyanaptár

meoszkóp ( ismeri -e valaki?)

főleg fényképes autogramok

tegnap 15:49

Hobbi, gyüjtő szenvedély

Kell ilyen az ember életében

Akinek nincs semmi hobbija szegényebb az élete

244935. nomen est omen (válaszként erre: 244932. - Napsugár8)
tegnap 15:46

Napsugár !

Az egyik legszebb magyar szó.

Az eddigi hozzászólásaid és főként a naponta küldött kedves jeleid, amelyeket elismerésem jeléül mindig szép virágokkal viszonoztam, egy kedves, szeretnivaló hölgyet takart.

Ez a hsz-edet ami nem nekem szól, számomra úgy tünik, hogy rosszul " mértelek " fel.

Mégsem vagy talán olyan aranyos, velem rokonszenvező hölgy, mint ahogy gondoltam.

Tévedsz, ha azt hiszed, azért nem vitázom,mert tartok attól, hogy alulmaradok. Ezen a téren nem nagyon találtam eddig legyőzőre.

Azért nem vitázom, mert érzem az ellenszenvet. Akinél pedig ezt érzem, azzal nincs beszélnivalóm.

Te mégnem tartozol ezek közé. Ezért iziben küldök neked egy szép virágot.

244934. Napsugár8 (válaszként erre: 244933. - Százas Evelin)
tegnap 15:33

Erősen kétlem, hogy bármelyikbe.

Bár kinek-kinek hol kezdődik a kultúra,.... ízlések és pofonok...

244933. Százas Evelin (válaszként erre: 244932. - Napsugár8)
tegnap 15:16

Teljesen nyilvánvaló, hogy nagy ívben kerüli a nézeteltérést. A közelébe sem óhajt soha kerülni.

Nade ezt a szándékosan erőltetett simulékonyságot nevezni ki egy kultúrember jellemzőjének, - az furcsa egy kijelentés. Van olyan értelmes és elmés, mint az, hogy akinek jól megy, annak esetleg rossz a lába. :-)

Még én is gondolkodom, hogy ez most a kultúra, vagy humor, vagy a csevegés kategóriába tartozik-e. :-)

244932. Napsugár8 (válaszként erre: 244931. - Százas Evelin)
tegnap 14:55

Szerintem kár erőlködni, erősködni vele. Megtanulta a példát, nem áll ki vitázni, akkor biztos, hogy nem fog alul maradni.

Itt kell(ene) hagyni az egész fórumot, mert ezzel a címmel, hogy: "irodalom, zene, humor és jó csevegés" minket (engem) ne hülyítsen. Itt csak az a lényeg, hogy ő saját maga jól érezze magát! A többi pedig le van sajnálva! Szép magyar kifejezéssel élve.

244931. Százas Evelin (válaszként erre: 244925. - Nomen est omen)
tegnap 14:47

A vita alapja a párbeszéd.

Mivel azt teveled nem lehet folytatni, ez az egész hozzászólásod így ahogy van, értelmezhetetlen.

Általánosságban bélyegzed beszólogatásnak a "férfigyűlölő asszonyok" hozzád intézett hozzászólásait?

Ez némi ügyetlenségre vall. Nyilván mindenki (joggal) azt gondolja, hogy ő ugyan nem férfigyűlölő. Akkor ez nem is őrá vonatkozik. :-)

A saját módszeredet, - azt hogy válasz nélkül hagyod a nyilvánvalóan neked szóló hozzászólásokat - azt meg persze egy kultúrember legfőbb ismertetőjegyének mondod? :-)))

Gyuri, ez nem ellenvélemény volt. Látod? Kérdőjelek. Kérdések.

tegnap 10:43

Aki sokat megy, nembiztos, hogy elmondhatja, hogy jól megy neki.

De, ha tényleg " jól megy neki" nem biztos,hogy a lába is jó.

Ha választani kell :inkábba lábam menjen jól...

tegnap 10:41

jövök - megyek

Mint mindenki

Jövünk - megyünk

Ki céllal

Ki céltalanul

tegnap 10:40

KISZÓLÁS

Ez más kategória

Az imént csengettek az ajtómon

Jött apostás

Kiszóltam : Rögtön jövök

tegnap 10:38

Már írtam, nagyon ritkán dicsérek.

Csak akkor,ha valamitől, valakitől tényleg "elvagyok ájulva" a gyönyörtől vagy a zsenialításától.

Étel ital, hogy finom, az számomra természetes. Milyen legyen egy étel ?

Egy alkotás szép legyen, az is elvárható egy alkotó művésztől. Az a dolga.

A rosszat hamarabb észreveszem. Mert bántja a szememet,fülemet.

tegnap 10:29

Ami engem illet, a beszólás nem az én profilom.

Kritizálni szoktam sokszor igen élesen. Megis indokolom, miért nem tetszik valami.

De ez nem beszólás.

tegnap 10:27

A fórumozásban is mennek a beszólások.

Itt a bárban is divik ez a szokás.

Irok egy bármilyen témáról, de általában nem ahhoz szólnak hozzá, inkább nekem beszólnak a kedves férfigyűlőlő asszonyok.

Gondolom, hogy még büszkék is magukra, "jól beolvastam annak a nagyképű alaknak."

Egy cseppet sem zavarnak ezek az udvariatlan, piszkálódó beszólások.

Nem fontos velem egyetérteni.

De a vita alapja,a kölcsönös udvariasság.

Nem tanítják, de illik tudni, az ellenvéleményt igy kell indítani : Nem értek önnel egyet

És nem úgy : maga hüklyeségeket ír össze- vissza

Ilyen szövegekre egy kultur ember nem reagál, ha nemaz, akkor elküldi a másikat melegebbéghajlatra

tegnap 10:10

Beszólni lehet személyesen, amikor a másik pofájába mondják mi a bajuk ( ez a ritkább)

Vagy írásban üzengetnek egymásnak

tegnap 10:08

Ma a beszólásszó más értelmet nyert

Beszólt Puzsér - Berkinek

Beszólt Győzike - Beaasszonynak

stb.

Mit szólnak be?

hát leb...ák a másikat

tegnap 10:04

A beszólás nem új szó.

Régebben is mondták.

Beszólok Pista bácsinak, hogy jöhet meszelni

Beszólok Mariska néninek, hogy jöjjön a községházára, mert a kisbíró kidobolta,hogy ingyen osztogatnak kölest

tegnap 10:02

BESZÓLÁSOK

Új szavak képződtek, amiket fóként a bulvár lapokban mükődő firkászok hoztak be a köznyelvbe.

Sajnos, ezekre mindig megvannak a vevők.

Aztán terjed hülyeség szájról- szájra

A beszólás is ilyen beteges szóképződmény

244920. Százas Evelin (válaszként erre: 244918. - Unom)
tegnap 07:20
Pszt... ez egy játék. :-)
244919. miller2 (válaszként erre: 244918. - Unom)
tegnap 07:17
Mert olyan ellenállhatatlan férfi.:-))))
244918. unom (válaszként erre: 244898. - Százas Evelin)
tegnap 07:02
Mégis mindig válaszoltok neki. Hogy mazochizmusból vagy szánalomból, nem tudom. 🙂
244917. Napsugár8 (válaszként erre: 244906. - Nomen est omen)
tegnap 06:41

"alig találkoztam olyan vitapartnerrel, aki bármiben is igazat adott"

- aki igazat ad a másiknak, az egyetért veled, = nem vitázik, ergo nem vitapartner

- aki vitázni akar veled, ahhoz az kellene, hogy az érvek és ellenérvek oda-vissza menjenek. De te rá sem bagózol azokra, akik esetleg szeretnének valamiről eldiskurálni veled.

Mindenkit levegőnek nézel magad körül, ne csodálkozz, ha egyedül maradsz.

Persze ez téged nem zavar, nagyon jól elbeszélgetsz te itt magaddal. Legalább önmagaddal nem kell vitáznod.

A hozzászólások számát lehet ám úgy is növelni, ha mindig csak egy-egy pontot, vagy esetleg írásjelet írsz be.

Vagy éppen sorba egymás után az ABC-t, esetleg elkezdhetnél számolni: 1. 2. ...

244916. Guruljka (válaszként erre: 244915. - Százas Evelin)
tegnapelőtt 23:24
Az meg. Lassan, de biztosan.
244915. Százas Evelin (válaszként erre: 244909. - Nomen est omen)
tegnapelőtt 23:14
A közömbösség nem nyugtató érzés. Az megöli a lelket.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook