Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ugye bár! Boldogoknak és boldogtalanoknak fórum

Ugye bár! Boldogoknak és boldogtalanoknak (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
214833. Százas Evelin (válaszként erre: 214817. - Fokhagyma)
ma 17:51

Küldtem Stuxnak dupla szívecskét. :-)

Ki tudja, vajon miért nem jelenik meg az a jel, amit elküldünk? Kiírja, hogy a jelet sikeresen elküldtük, de az nem látszódik. Régebben mindjárt ott volt a sorban.

214832. Százas Evelin (válaszként erre: 214826. - Nomen est omen)
ma 17:30

Nagyonis ehetőek. De ezek nem hétköznapi kaják, holott abban a szakácskönyvben annak vannak beállítva.

Mindegyik nagyon macerás recept, nekem ugyan időm épp lenne rá, de nem csinálok én már ilyen faxnikat.

214831. Százas Evelin (válaszként erre: 214819. - Nicelady)
ma 17:28
És én is. Most ugyan nagyon vörösre sikeredett a frizurám, de irtó jól néz ki. :-) Nem épp retró szín. De a lelkemben egész biztosan retró vagyok. Imádom egyébként azt a kort, nyugalom volt, biztonság volt, még a bumfordi búturok is tetszenek.
214830. Százas Evelin (válaszként erre: 214817. - Fokhagyma)
ma 17:26

Oh, túldícsértél. :-) Nem mondtam komolyan, hogy avétós az agyam, én vagyok a fékezhetetlen agyvelejű nyulacska.

Én küldeni fogok jelet annak a Stuxnak. Miért ilyen bátortalan? Inkább ő a nyulacska.

ma 16:53

és egy érdekes házassági hirdetés azokból az időkből

Minden csinos fiatalember, aki megtud nevettetni ajándékot kap tölem. Fiatal, elvált szépnek mondott asszony vagyok. " Rajta urak jeligére.

Ha akkor éltem volna, tőlem ezt a választ kapta volna:

Van valamim, amit,ha megmutatok magának nem fogjatudni abbahagynia nevetést...

ma 16:42

( 8o évvel ezelőtti vicc

A vezérigazgató mondja az új soförjének

- Én a soförömet a vezetéknevén szoktam szólítani

- Méltóságos uram, az én esetembenkénytelen leszezt a szokását mellőzni

Miért? Hogy hívják magát ?

ÉdesJános

ma 16:39

Vizvári Mariskahíres szakácsnő volt amellett, hogyaNemzeti Szinház színésznője

Szakéácskönyvei híreek voltek

A leirt recept elkészítését a konyha felé jeleztem. Jövő héten el lesz készítve.

ma 16:38

vizvári mARISKA RECEPTJE

borjúdió Cholseui módra

Szé borjúdiót megtsztitjuk a hártyáktól. besózzuk, vöröshagymamkarikákkal és petrezselyemszálakkal beboritjuk és igy hagyjuk állni másfél órát. Akkor leszedjük róla ahagymát ésa petrezselymet. Kis késsel lyukakat fúrunk bele és ezekbe gombát, borjúmájat, sárgarépátm, füstölt szalonnát, és zellerdarabkákat dugdosunk, amilyen mélyen csak lehet,.az egészet beborítjuk gyöngyös hálóba és a sütőben puhéára pároljuk. M ajd pirosra sütjük, mialatt néhánykanál tejföllel öntözzü sütésközen. Rizs vagy vaj karfiolt tálalunk mellé.

ma 16:28

nézzük, milyen kaját javasoltak hét végére

szombat : ebéd kacsalevea. Rizseshús. Farsangi fán ízzel.

vacsora: fogoly borban pácolva lencsepürével

Vasárnap

Ebéd : Gulyásleves, sokás kocka

vacsora : savanyú nyúlaprólék zsemlegomboccal. Gesztenye, mézzel

ma 16:20

Egy 8o évvel ezelőtti Színház Életből irok ki egy-két receptet. Úgy tűnik számomra, hogydédanyáink kajája mai is fogyasztható lenne.

SAJTKOCH

Hat darab kiflit tejben áztassunk, aztán kicsavarjuk, szitán áttörjük ás 6 tojássárgáját, kevés sót, 14 deka vajat keverünk hozzá, majd a tojás felvert habját 14 deka reszelt sajtot adjunk bele. Kikent formában gőzöljük 1 óráig. olvasztott vajjal és reszelt sajttal adjuk fel.

214823. Szederke66 (válaszként erre: 214822. - Fokhagyma)
ma 12:14
Én is. :)
214822. fokhagyma (válaszként erre: 214821. - Nicelady)
ma 12:06
Én elnéztem. :-)
214821. Nicelady (válaszként erre: 214819. - Nicelady)
ma 12:00
Elnézést a kettő d-ért.
214820. Nicelady (válaszként erre: 214815. - Nomen est omen)
ma 11:58
Bocs. Nomen! A pláza cicákat és a huszas éveik elején járó nőkről irsz.Sosem kedveltem a kigyúrt,tetkós pasikat.Nálam "...ész a fontos nem a haj..."
214819. Nicelady (válaszként erre: 214813. - Nomen est omen)
ma 11:56
Most sok "normális " nő köszönetet mondd neked.
214818. fokhagyma (válaszként erre: 214813. - Nomen est omen)
ma 11:49
Gyuri! A leírásod alapján lehet, hogy retro vagyok. Elképzelhető, hogy van nálad esélyem???? :-)
214817. fokhagyma (válaszként erre: 214812. - Százas Evelin)
ma 11:42

Semmi gond, már tudjuk. Én is léptem már be stux néven, ami a barátnőm neve. Őt nagyon nehezen vettem rá a Hoxára, nem is ír sehova, csak itt tartjuk a kapcsolatot, mert megszűnt az anyatanya, ahol leveleztünk. Először egy 2 személyes klubot csináltunk, ami nagyon nehézkesen ment neki, ezért töröltük. Meg is adta a jelszavát akkor, azért tudok belépni a nevével is. Csak priviben írunk egymásnak, ezzel tartjuk a kapcsolatot. Esetleg ha megpiszkálnátok egy kicsit, küldenétek neki jelet, vagy hívnátok ide, lehet, hogy nekibátorodna. Köszönöm, ha megteszitek, de ha nem, az sem gond. Neki nem is árulom el, legyen meglepetés.

Egyébként nekem is volt már két nevem, de valaki azt írta, hogy tilos. Hát, a Hoxa nem szólt érte, szerintem nem követünk el vele semmi rosszat.

Dehogy vagy Te agyilag kopottas, nagyon is jól működik az agyad, sziporkázol, van tárgyi tudásod, önálló, határozott véleményed dolgokról. Nehogy már leértékeld magad!

214816. fokhagyma (válaszként erre: 214809. - Bronxy)
ma 11:33

Gondoltam én is, hogy keverted a dolgokat, de nem akartam szólni, nehogy egy kötözködős némbernek nézzél. Tudtam, hogy okos kislány vagy, magadtól is rájössz.

"Kis lábaskában hazahozta

kegyelmeséktől vacsoráját,"

ma 09:20

retro férfiakról nem esik szó.

senki nem visel nyersgumitalpas cipőt, pálma figurás nyakkendőt, csőnacit.

Ma a férfi divat a frizurában jelenik meg.

De a tar fejűjekre is buknak a csajok.

Meg azokra, akiknek testén már nincsszabadheyl a sok tetkótól. Vannak, akik a pofájukat is kidekoráltatják.

tesókám b.meg de jól nézel ki...

ma 09:15

Persze mondhatni, ízlések és pofonok...

De az ízlés nem egyenlő az izléstelenséggel

ma 09:13

Nyilván egyik sem.

A retro nő nem visel piercinget, a mellbimkbóját nem fúrja át karikával, nem tetováltatja agyon a testét és nem használ borotvát az intim test részeire.

Nem plasztiukéáztatja a melleit, nem fecsknedezteti be a száját, hogy még nagyobb elegyen stb.

Nos ezek miatt nevezik retronak.

Én úgy mondanám : ez egy normális nő.

Természetes. Aki nem ilyen az kissé nyomott...

A retro nő Nem hódol napjaink elmebajos divatjának.

Nem tagadom, nálam csak a retro nők az igazi nők.

Aki nem retro, az nálam stornó.

214812. Százas Evelin (válaszként erre: 214811. - Bronxy)
ma 09:09

Bocsánat, Evelin voltam. Dominó órák idején van csak ez a név tévesztés, akkor viszont állandósulni látszik.

Retro vagyok. :-) Avétós, kopottas, főképpen agyilag.

214811. Bronxy (válaszként erre: 214807. - Nomen est omen)
ma 09:07
Esélytelen. Én a trendi csajokat szeretem, főleg a plaza cicákat. :-)
ma 09:06

Mitől régimódi egy 25 éves ?

Jávor Pál iránt rajong ?

Meg szívesen tvisztel ?

Vagy orkán kabátot hord ?

214809. Bronxy
ma 09:06

Már kétmilliárd ember kötöz itt,

hogy belőlem hű állatuk legyen,

de világuktól délre költözik

a szépség és értelem.

Időközben rájöttem, hogy azt a töltöttkáposzta lopkodós jelenetet nem Vágó Márta írta a könyvében, azt Attila nővére, József Jolán írta. Az is egy nagyon szép könyv, teljesen megható.

Abban van, hogy sokszor egy fazék kávét hoztak a kocsmából, ezt nemigen értettem. Annak a tápértéke nulla, viszont az emésztést igencsak összezavarhatja. Pláne ha nincs is mit emészteni.

Attól még szép könyv.

ma 09:03

Milyen a retro nő ?

Ha a szóból indulunk ki, akkor régimódi.

ma 09:02

olvasom : 25 éves retro nő társat keres

Ha szereted a retro nőket, írják nekem...

214806. Százas Evelin (válaszként erre: 214805. - Szederke66)
ma 08:04
Le bizony. Itt a szobában nekem már 24 fokra zuhant a hőmérséklet. Éjjel még 29 volt. Az már egy kicsit sok, de a ventilátor meg zavart, nem is aludtam túl jól, habár kikapcsoltam. Az égzengésre felébredtem, akkor meg a vízmelegítőt kapcsoltam ki, ne kapjon túlfeszültséget mert megint cseréltethetem a vezérlő panelt. Hát lehet így aludni?
214805. Szederke66
ma 07:48
Jó reggelt, kellemes napot Mindenkinek. Lehűlt az idő.
214804. Dodi44 (válaszként erre: 214799. - Hollyberry)
ma 06:06

Van annal egy sokkal erosebb is!:

Fiddlestick!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook