Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ugye a pasiknak kiábrándítóak az ekkorka mellek, igaz?:( fórum

Ugye a pasiknak kiábrándítóak az ekkorka mellek, igaz?:( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
143. 70c6cee9f9 (válaszként erre: 142. - Cc7a88f96d)
2016. márc. 8. 14:37

Így van! :)

És férfiként azt mondom hogy szégyen, hogy van aki ez alapján dönt..

Mert egy dolog hogy tetszike valakiben valami, nekem pl a teltebb nők tetszenek ugye mert szerintem az szép formás, de megint mások lekövérezik ha csak pár kiló plusz van rajta(amikor már formásodik a combja) meg ilyenek..


Bonyolult egy világ ez, de ha valaki elhagy valakit azért mert kicsi a melle az nagyon buta egy ember és valószínűleg nem érdemel párt..Inkább éreztetni kell a másikkal hogy úgy szép ahogy van, ama személy számára és sokak számára.


Sokan sértegetik a formás telt nőket, de ha körbe néz az ember rengeteg olyan teltebb modell van akikért szinte megőrülnek a férfiak.

Nem mondom biztos van egy határ ahol az ember már nem érzi jól magát a bőrében, de addig viszont lehet nyújtózkodni és jókat enni. :)

2012. júl. 20. 18:48

Az,aki a mell alapján ítél meg,az elmehet a jóbüdös francba.

Aki valójában komolyan fog venni,az nem a melleid fogja nézni,hanem azt,hogy ki is vagy te legbelül.

Szerintem erősen szelektálnod kellene az emberek közt,mivel aki a külsősegeket tartja legfontosabbnak,az már régen rossz.

Jaaa és ne becsüld le önmagad...szeresd magad olyannak amilyen vagy és légy magabiztos :)

141. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 140. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 20. 16:50

Persze ezt ő is tudja, el is mondtam (mármint mitől ájultam el hacsak láttam.) Ilyenektől sose féltem,ma sem sajnálom tőle mondani,mert ha szeret tetszik neki, ha nem akkor elmenekül :))de legalább őszinte voltam.Ha Utóbbi történt volna én emelt fővel mentem volna el mellette rá sem nézve,biztos ha ott elrontotta volna nincs több esély akármit is gondoltam akkor,mert nálam sem csak a külső számít.Imádom is kimutatni milyen hatással van rám,mert ő is kimutatja mennyire szereti az átlagos melleimet :).Csak vicceltem egyszerűen szeret.

Nekem sincs tejcsárdám,nem vagyok az a típus.Néha bennem is megfordul az a gondolat,hogy nagy mellekkel, de neki így tökéletes, akkor nekem is.

Néha viccelődök, hogy csináljunk kistestvért, de nem szoptathatok 60 éves koromig csak azért,hogy nagy legyen :).Megműttetni pedig nincs az a pénz,a természetesség híve vagyok.Olyan fájdalmakat átélni,izmot vágnak stb.Nincs az a férfi aki megérdemelje azt a fájdalmat,csak mert a nagyra bukik.Vegyen magának, rakassa be és tapogassa :). A kedvünkért a férfiak sem rakatnának szilikont mert nem olyan kerek a fenekük mint az Amerikai focistáknak :).

140. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 138. - Toxique)
2012. júl. 20. 16:21

Igen, hogyne néznéd meg a felhozatalt ha megtetszik a lány :).Az nem bűn :).

Hazudnék, ha azt mondanám én nem legeltettem a szemem a pasimon mikor megtetszett.

Egyébként a párom,de nem akartam le öregíteni :).


Én amit néztem a háta, imádom a széles vállakat....félreértés ne essen nem gyúrós, hétköznapi munkás ember:)...és a szexis járását,szeretem a kifele görbülő lábakat,olyan tökös járása volt :D.

Pedig előtte le ólábúztam a focistákat, rajta mégis másképp hat.


Tehát ezért nem kell senkinek magában a hibát keresni, mert volna biztos bőven, de talán a másiknak pont ez tetszik.

Persze,hogy bámuljuk egymást ,ott lobban lángra a szikra.

139. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 138. - Toxique)
2012. júl. 20. 16:06
:)).
138. toxique (válaszként erre: 134. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 20. 14:03

És ha szeretkeztek, hátat kihúzni, ciciket kidobni mindegy mekkora, tarolni fogtok akinél kell!

Ha görnyedtek és takaróztok, mindegy mert már látta, tudja milyen, mégis kellesz neki....ne rontsuk el a gátlásainkkal, hogy még a végén az legyen,hogy az ágyban is gyatrák vagyunk :)!

Lehet még külömbeket tudunk, mint Pamela Anderson ;))!!

--------------------------------------------------

Attól eltekintve, hogy Pamela Andersonnal azért nem sok pasinak van összevetési lehetősége (mostanában már gusztusa se nagyon :) ), tökéletesen igazad van!

Nekem azok a mellek jönnek be, amelyek harmonizálnak a nő alkatával. Úgy értem; hogy természetesen megnézem a kasztnit "főbb alkatrészenként" is, de az összkép lesz az, ami a végén dominál. De ez csak az én véleményem.

A plázacicákat azért nem fogom megsajnálni; senki sem kényszeríti őket arra, amit tesznek, mégis teszik. Aztán persze minden a társadalom, a pasik, meg a félszemű tulokmacska hibája. De néha azért elgondolkodom azon, hogy divathóbortok ide vagy oda: egy minimális ízlésnek azért minden nőbe szorulnia kellene.

137. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 136. - Pista55)
2012. júl. 20. 13:54
Köszönöm :).
136. pista55 (válaszként erre: 134. - 8b7e22b4a7)
2012. júl. 20. 13:52
Nagy igazság amit leírtál.
135. virus2008 (válaszként erre: 1. - 15a0a0ede7)
2012. júl. 20. 13:44
Hát van akinek tetszik, de szerintem többsége tény, hogy a nagy mellekre bukik.
2012. júl. 20. 13:32

Egyenlőre csak az első hozzászólásra válaszolva!Nem a fórum írónak, hanem minden olyan nő részére akik ilyen gátlásokkal küzdenek!



Csajok olyan buták vagytok akik így gondolják!

Megpróbálok röviden válaszolni, de felvilágosítóan!

Persze biztos mindenkinek a könyökén jön ki, hogy így vagy jó stb. fogadd el, légy önmagad.Közben D-s a kosara :)!De mit tudnának mondani, ha ez valóban így van.Ezek csak a mi paranoiáink.

Legfőbb okok, hogy valószínűleg azok a lányok akik ezt gondolják nem merik kinyilvánítani akarataikat egy férfi felé és mindig meg akarnak felelni.Emiatt ültetik fel őket,emiatt tudnak gátlásokat kelteni bennük és azt éreztetni nem elég jók.Nem szabad, ki kell mondani mit akarunk, a férfiak nem lelkiznek rajta mit merészelnek kérni, és ők sem Adonisok! Sajnos túl sok gyökér pasi vesz körbe bennünket csak nem vesszük észre.

Amit még elrontanak, hogy hibáikat szóvá teszik a pasi előtt amit nem szabad.

Mikor meglát egy férfi, nagyjából már tisztában van a paraméterekkel. (hacsak nem 4kg zoknival kitömött melltartó van az emberen.)Ha megpróbál közelebb kerülni hozzád akkor megfogta valami benned, ami sokkal erősebb annál a hülyeségnél amit a melleidről gondolsz.

Ha ezt forszírozni kezded, maximum ezzel lehet elüldözni, hogy bele rágja az ember az agyába, hogy nálam csak jobbak vannak.Pedig mikor kiszúrt magának ezt pont rólad gondolta így.


Ezen intim szféráinkba,hogy mivel nem vagyunk magunkon megelégedve soha nem szabad a szeretett férfit beavatni, mert ő gyönyörűnek lát, azért akarja ,hogy te legyél mellette.



Gondoljatok bele.......

Nektek megtetszik egy irtó szexi édes pasi.Eszméletlen helyes, szemeztek, látod a szemén, hogy olvad érted, már meztelenül lát maga előtt :), elsuhan előtte Britney Spears....észre sem veszi....ráharap egy nyálszívóra és tovább bámul téged....teljesen elvarázsoltad. :)Mindíg erre vágytál, pont olyan amilyenre mindíg is vágytál!

Hogy milyen, azt konkrétan én sem tudom leírni,mert mi sem tudjuk ki lesz ez a férfi aki nekünk ilyen eszméletlenül tetszeni fog.Mert van, hogy egy izmos, kigyúrt hapsi lesz az,de lehet az egy szimpla munkásfiú vadító szemekkel, egy kese testű ügyvéd eszméletlen kisugárzással és jellemvonásokkal,helyes pofival.Soha nem ugyan az fog megtetszeni, mert nincs belénk programozva,hogy csak így nézhet ki, ekkora legyen neki stb.:)

Most képzeljétek el ezzel a pasival az életeteket.

Mit láttok?

Hogy imád, csókolgat, dicsérget, gyönyörködik benned,mindenhova együtt, fantasztikus vele minden..............

De neeeeeee!!!!



Ez a pasi eleinte aranyos, olyan mint leírtam, majd rövid időn belül elkezd megnyílni és folyton panaszkodni.

ÍME:

Ő:Rohad a bal felső hatosom és az alsó 4es. (mármint a foga).Nem látod mert nem elől van....megmutassam, biztos meg fogsz undorodni tőlem!

((Eddig zavart?Észre sem vetted.))

Ő:Most biztos egész nap erre fogsz gondolni.Emiatt kellemetlen sokszor a leheletem, és jobban lepedékesedik a nyelvem.



((Ezek után lesz gusztusod csókolózni vele?Pedig mossa a fogát.))


Az első együttléthez érkeztek!

Arra vágysz,hogy letépje rólad a ruhát,eszméletlenül kívánjon,vadul csókoljon, mégis gyengéd legyen,varázslatos az egész....

Ehhez képest............

A vad csókok meg vannak és mikor oda teszed a kezed neki, mindig meghátrál.....

Nehezen végre feszítő vassal leszeded róla a farmert,de már inkább ingerült vagy mint szenvedélyes.

Majd nem engedi meg,hogy lehúzd a gatyáját,próbálkozol és eleged lesz.Megfordul a fejedben,hogy meleg, vagy nem tart téged elég vonzónak.

Kimész az erkélyre dohányozni és ő kispárnával a lába között keseregni kezd....biztos kicsinek fogod gondolni és eldobja a párnát.:D

Majd rákezdi!

Ugye megmondtam, kicsi!Tudtam...

TE: nem, nem az, pont jó, menjünk be....

Ő: nem! Tudom,hogy csak azért mondod,hogy ne bánts meg....ugye látod, az egyik h*rém lentebb lóg,milyen félre sikerült vagyok és a mellkasom is szőrös....és így tovább..


Nem jutsz vele dűlőre.



Menekülőre fogod,hazamész és soha többé nem veszed fel neki a telefont.



Ugye nem azért szakítottál vele, mert volt 2 lyukas foga és átlagos volt a szerszáma?.

Nem! Azért mert hibbant és minden barátnődet felkészíted, hogy kerülje!

Pedig jó lett volna az ágyban,tudta volna,hogy repítsen a csúcsra,és odáig volt érted de nem tudta megmutatni mert a gátlásai miatt becsavarodott.

***************************

Mi volna ha a férfiak is sokszor a hibáikról panaszkodnának?Az agyunkra mennének.

De a férfiak 85% ilyet soha nem fog tenni.Míg nálunk ez az arány 10%.Ezért gondoljuk,hogy a férfiaknak könnyebb, pedig nem.Ők is vannak úgy,hogy nem érzik elég jónak magukat.Ezért szoktak időnként féltékenyek lenni.

Nem is csoda, hogy nyávogósnak tartanak minket nőket.


Bármilyen nehéz, meg kell próbálnunk ezen dolgainkat előttük olyan diszkrétté tenni, mint egy tamponcserét.

Ugye azt nem előtte csinálod :) ;)?



******************************************


Vegyük Kate Hudsont.Neki is nagyon pici mellei vannak, de szuper nőket alakít legtöbb filmjében.Vannak akt fotói, amire a nyálukat folyatják a recskagépek .Pedig durván pici neki, mégis gyönyörű!

A páromnak annó nagyon tetszett a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt filmje.És biztos nem a dinnye méretű dudái miatt:). Azért amit alakított, azt mondta a mi kapcsolatunk is ilyen szép hullámokban jött össze:).


A férfiakat legjobban a személyiségünk varázsolja el.Mi magunk!

Nekem sincs dinnye mellem, ráadásul lapos hasam se :), de ez a mell dolog nem is érdekel.Mikor szoptattam még a C-s kosárból is kifordult((Már rég nincs akkora :))), mégsem tapasztaltam azt, hogy másképp volna odáig értem.

Max az utcán vettem észre néhány hülyén, hogy bámulja....de tudjátok ezek a pasik olyanok is.Még Zalatnai Cinire is rávetnék magukat,ha nem futna el,aztán tovább mennének egy következőre.Csak ennyi érdekli őket, unalmas gyökerek, nem is tudnak egy nőt boldoggá tenni.

Az ilyen pasik mellett még F kosárméretű mellel rendelkezve sem volnánk soha boldogok.

Mindíg olyan érzést keltenének bennünk,hogy kevesek vagyunk és csalnának mint a huszonegy.

Sokan észre sem veszik,hogy nem bennük van a hiba, hanem degenerált hapsi tetszik neki,vagy van mellette.


Miért szerintetek a férfiak olyan tökéletesek?Annyira szép látvány a szerszámuk? :)

Minket sem ez érdekel, hanem,hogy jusson vele valamire.:)És imádni való fazon legyen,különlegesebb mint a többi!Tudja mi kell nekünk és szeressen!

**************************


Elég ha csak virulunk és adunk magunkra, máris gyönyörűek vagyunk valaki számára.Aki annak lát, arra a férfire van szükségünk, a többi tehet egy szívességet és tükörbe is nézhet!

******************************************

És ha szeretkeztek, hátat kihúzni, ciciket kidobni mindegy mekkora, tarolni fogtok akinél kell!

Ha görnyedtek és takaróztok, mindegy mert már látta, tudja milyen, mégis kellesz neki....ne rontsuk el a gátlásainkkal, hogy még a végén az legyen,hogy az ágyban is gyatrák vagyunk :)!

Lehet még külömbeket tudunk, mint Pamela Anderson ;))!!

Ha pedig azt veszed észre baja van a melleddel, jobb ha partnert cserélsz, és könnyebben fogod érezni magad ezen sérelemmel, ha hozzá fűzöd, különben sosem volt jó veled az együttlét.Kevés volt,talán ha tovább bírtad volna,megjátszottam,mert nem akartalak megbántani.Sajnos az ilyen megérdemli ezt.Hidd el nem fogod ezzel megtörni,ugyan ilyen marad csak neked lesz jobb és egy poén visszaemlékezni a nagy szakításra :)!


Ha mégis megtöröd,még jót is teszel neki lehet jobban meg fogja gondolni,és megbecsüli majd azt akit kap az élettől.



Jut eszembe még, míg mi egy pláza cicára úgy nézünk, könnyű neki, addig egy pasi, max csak a lyukat látja benne,de ha utána vágnák sem kellene barátnőnek..Ugye mi ennél jobbak vagyunk.Szerencsétlen megfelelési kényszerű nőnek higgyétek el több lelki problémái vannak mint nekünk.Azért olyan a megjelenése mindig mint egy karácsonyfának.

133. 15a0a0ede7 (válaszként erre: 132. - T_marcsi)
2012. jún. 22. 23:43
Én írtam hogy netről van a kép. Nem is értettem az ötletelést. De mindegy. Köszi mindenkinek a válaszokat. Sokat segített, jó ötlet volt kiírni a kérdést. :)
2012. jún. 17. 22:11
A fotón, amit a linken néztek egy reality egyik szereplője látható. Huszonix éves, úgyhogy ez ekkora cici, és ekkora is marad. Van ilyen :)
131. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 128. - 25d4b44717)
2012. jún. 17. 20:51

Csak nem magadra gondolsz, Dew-i...??

:D

130. 25d4b44717 (válaszként erre: 129. - Pista55)
2012. jún. 17. 20:46
Ha nagyobb,akkor volt:-)
129. pista55 (válaszként erre: 128. - 25d4b44717)
2012. jún. 17. 20:33
Lehet, hogy van is és az is lehet, hogy már nem is ekkora az a mell.:))) Gondolom ez a kép nem most készült.
128. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - 15a0a0ede7)
2012. jún. 17. 20:27
Ehez a mellhez egy ffi kell-ene aki nővé teszi a hordozóját:-)
127. Hitta (válaszként erre: 74. - 15a0a0ede7)
2012. jún. 17. 18:22
Szerintem olyan férfi aki a mellméreted miatt elhagyna, az arra sem érdemes, hogy szóba állj vele. Szerintem ez egy irtó felszínes, és undorító dolog lenne. Nekem is kis mellem van egyébként, de engem sem zavart soha, sőt nekem így tetszik ahogy van és a páromnak is (és már évek óta velem van). Ráadásul több barátnőm sem rendelkezik nagy méretekkel, mégis mindegyik boldog párkapcsolatban él.
2012. jún. 17. 14:21
Fejlődésben lévő testet látok.
125. pista55
2012. jún. 17. 13:35

- Tudjátok mi az egyetlen dolog a világon, amiben a nök vagy férfiak arra büszkék, melyiküké kisebb?

- Van olyan?

- Igen. A mobiltelefon.

124. pista55 (válaszként erre: 123. - Mandarinocska)
2012. jún. 17. 13:12
Sajnos nem mindig így van.:))
123. mandarinocska (válaszként erre: 122. - 06718ca650)
2012. jún. 17. 13:11
...ez így van...de így is a jó, nem?...mindkettő mást akar szerencsére...a nő a férfit...a férfi a nőt...
122. 06718ca650 (válaszként erre: 121. - Mandarinocska)
2012. jún. 17. 13:09
mert én tudom hogy spin lány, ennyiért fájt az egész. mellesleg egyetáértek vele abban hogy a férfiak totál másképp élik az életüket, nem csinálnak olyan dolgokból problémát, amiből a nők óriásit csapnak.
121. mandarinocska (válaszként erre: 118. - Mandarinocska)
2012. jún. 17. 13:07
...nem értem, de nem lehet nem kell mindent értenem..
120. spinneli (válaszként erre: 114. - Mandarinocska)
2012. jún. 17. 13:06
Nő vagyok.
119. 06718ca650 (válaszként erre: 118. - Mandarinocska)
2012. jún. 17. 13:04
nem, a kérdés fájt. :)
118. mandarinocska (válaszként erre: 115. - 06718ca650)
2012. jún. 17. 12:49
...bocs, hülyeséget mondtam?
117. 06718ca650 (válaszként erre: 116. - 06718ca650)
2012. jún. 17. 12:49
de attól hogy nem tetszik még persze mindenki azt csinál amit akar. :)
116. 06718ca650 (válaszként erre: 110. - F1e23b97ee)
2012. jún. 17. 12:47
nekem sem tetszik. egyszer ismertem egy palit, a kedvenc mondása volt: hiúság nő a neved. és röhögőgörcsöt kaptam mikor megláttam fesrékkel a haján. XD
115. 06718ca650 (válaszként erre: 114. - Mandarinocska)
2012. jún. 17. 12:46
ez fájt.
114. mandarinocska (válaszként erre: 111. - Spinneli)
2012. jún. 17. 12:43
...melyik nemhez tartozol?...amúgy sztem mindkettőnek megvannak a maguké...és ez így van jól...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook