Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Úgy néz ki, meddőségi központba kell mennünk:( Tudtok nekem abban segíteni, hogy Budapesten melyiket válszam? fórum

Úgy néz ki, meddőségi központba kell mennünk:( Tudtok nekem abban segíteni, hogy Budapesten melyiket válszam? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
36. sparkler (válaszként erre: 33. - Christy137)
2008. okt. 5. 14:40

Szia Kriszti!


Nekem a barátnőm ajánlotta, és most jelenleg a Szent János Kórház Meddőségi központjába járunk, dr. Koncz János-hoz.


Szeptember 4-én kezdtük, azóta túl vagyunk az alap kivizsgálásokon meg az első konzultáción. Az eredményeink alapvetően jók, de nekem az egyik oldalam nem müködik.


A doki rendes volt mert minden eshetőséget elmondott. Most ott tartunk, hogy jövő héten kedden megyek szintén ennek a kórháznak a nőgyógyászati osztályára konzultációra, és be kell feküdjek egy laparoszkópiás helyreállító műtétre. Ennek függvénye a további kezelés.


Ha sikerül és müködni fog, akkor próbálhatjuk az inszeminációs megtermékenyítést, ha nem akkor van indok a lombikra. Próbáltam alkudni, hogy akkor kezdjük lombikkal, de sajna nem lehet. :-)


Telefonszámokat megtalálod a kórház honlapján, de nagyon nehéz őket elérni. Nekem se sikerült, aztán megunktam és egyszer amikor Bp-en jártam bementem személyesen. Ha telefonon kérsz időpontot, akkor délután egy és három között próbáld őket hívni, addig nagyon elfoglaltak.


Sokan vannak, mi szeptember elején 11239-es sorszámot kaptunk, és 27-én már a 11342-nél tartottak. De nagyon kedvesek és segítőkészek.


Magánrendelés... hát igen az valóban pénzrabló, és sajnos vannak olyan helyek ahol arra mennek -kihasználva a kiszolgálltatottságodat - hogy minél többet menj hozzájuk. Persze reméljük nem ez az általános.


Kérdezz még ha gondolod, szívesen válaszolok.

2008. okt. 5. 11:48
Szia.Mi magán dokihoz jártunk,de nem bírtuk anyagilag.Most/kórházi/ meddőségi Szakrendelésre járunk és sokkal jobb,minden téren!Az alap vizsgálatokat elvégzik TB támogatásra!
34. pmjudit (válaszként erre: 33. - Christy137)
2008. okt. 5. 11:20

Szia Kriszti!


Én jártam magánrendelésre, de maga a doktor javasolta, hogy menjünk tovább meddőségi központba.

Mi Tapolcára mentünk, ahol a vizsgálatok TB támogatottak, csak a gyógyszerekért kell fizetni.

Nekünk szerencsénk is volt, mert 1 hónapon belül spontán terhes lettem / de azért OTT kaptam orvosságot/, csütörtökön volt 6 éves a lányom - 4 évet vártunk rá.

Azóta van egy 18 hós kisfiam is.

2008. okt. 5. 10:18

Jó reggelt Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek.Most vagyok majdnem 40 éves és kb. 1 éve próbálkozom a párommal, hogy teherbe essek. Magán orvosnál lehetőségem lenne sok pénzért kivizsgáltatni magam, de azt hallottam, hogy államilag támogatott vizsgálatok is vannak.Hogy lehet ilyen helyre eljutni? Teljesen alapvizsgálatokra gondolok.

Köszi

Kriszti

2008. szept. 10. 16:08
Annyira szorítok nektek!!!!!!
2008. szept. 9. 14:26
Ja, még vmi!! Irtad, hogy már első találkozáskor, meg vizsgált a doki?! Uh volt?
2008. szept. 9. 14:25

na, az nagyon szupi.

Szorítok, gyere majd mesélni

2008. szept. 9. 09:51
Mehetünk holnap! :)
28. sparkler (válaszként erre: 27. - 16e8707293)
2008. szept. 8. 21:32

Helóka!


Én is néztem, hogy itt laktok a "szomszédban". :-)

Hát sok sikert nektek is! Én holnap reggel fogok telefonálni, ha tudnak fogadjanak előbb, mert mennénk Hajdúszoboszlóra, és onnan még nehézkesebb feljutni. DE ha nem tudnak fogadni, akkor természetesen megyünk, az előre egyeztetett időpontban.

27. 16e8707293 (válaszként erre: 26. - Sparkler)
2008. szept. 8. 14:28

Szia


De jó, egészen jól haladtok, nem sokára már kismami leszel:)

mi ahogy írtam 23-án megyünk fel először, már nagyon várom de eléggé izgulok is, de csak én férjem nyugodt mint mindig:)

Nekem is jó lenne, ha már meg vizsgálna, nem csak adatokat venné fel!! Elég messze lakunk, de láttom mi elég közel egymáshoz:)

2008. szept. 7. 21:18

Na sziasztok Csajok!


Túl vagyunk a 4-ei viziten. Mondhatom érdekes volt, igazság szerint nem tudtam mire számítsunk, és igen meglepődtem.


Kb. 2 órás várakozás után a Vezető Biológus Asszony felvette az adatainkat, majd a Tanárúr úgy döntött nem ad másik időpontot, hanem azonnal megvizsgál, hogy HALADJUNK - ahogy ő mondta. :-)


Meglepődni nem volt időm. Jövő héten vérvétel, utána 1 hétre rá petevezeték átjárhatósági vizsgálat, aztán a többit majd ezek tükrében megbeszéljük.


Gyakorlatilag, mivel minden leletünk jó, azt mondták kb. 2 hét és szinte mindent tudni fogunk, aztán a következő lépést majd eldöntjük.


Nagyon örültem, valahogy úgy éreztem magam, mint amikor egy "last minute" akcióba csöppen az ember. (buta hasonlat mi?)


Sziasztok.


Ui: köszi az "anyagi" tanácsokat.

25. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2. - 16e8707293)
2008. szept. 7. 14:16

Szia!


Én is pcos vagyok!

Annak idején én a Nyírőbe voltam, dr Fülöp-nél.

2008. szept. 7. 14:02

Sziasztok!

Beszélgetésre szeretnék hívni babára vágyó nőket, akiket még eddig a gólya, minden reményük ellenére, elkerült.

Pszichológus hallgató vagyok, a szakdolgozatomhoz szeretném a segítségeteket kérni, Ti pedig 'könnyíthettek' a lelketeken.

Ha érdekel, írj privibe!

Melinda

2008. szept. 7. 10:14
Én semmit, de semmit nem adtam egyikőjüknek sem és mégis már kétszer sikerült és mindig tök kedvesek, türelmesek voltak velem és nagyon szerettem odajárni. Szóval nem a zsén múlik...
2008. szept. 6. 11:15
Sziasztok! Én 4 évvel ezelőtt 5-5 ezret adtam a dokinak is és a Katának /biológus doktornő/ is! Én is kérdeztem a többieket mennyit kell adni és mindenki egyet értett ezzel az összeggel. De ez 4 évvel ezelőtt volt...
2008. szept. 2. 11:30

sziasztok


Kaptunk egy új időpontot, szeptember 23ra.

Húú, ez már sokkal közelebb van min okt 20_)

20. sparkler (válaszként erre: 18. - Doboska.p)
2008. aug. 31. 20:10

Nekem is dícsérték, meg ajánlották is. De legutóbb amikor visszahívtak a főorvost (a "tanárurat" - ahogy ők mondták) ajánlgatták.


Mellesleg tudom, hogy állami a "cég" de többektől hallottam, hogy nem árt némi "hála". Ez oké, mert szinte mindenhol van, de itt hol áll a tarifa? Mi a helyzet ezen a téren? Segítsetek!!! Már csak azért is, mert itt nálunk "vidéken" azért más mérővel mérnek. :-)

2008. aug. 31. 14:44

Sziasztok


Október 20ra kaptam időpontot, kicsi még messze van, de legalább elindult a folyamat::)


Doboska.P


Köszi szépen. Igen nekem is nagyon sokan dícsérték már Zeke Józsefet

2008. aug. 31. 14:26

Sziasztok! Én is János kórházba jártam. Hát tényleg rengeteg ember jár oda. Ha 7-re nem értem be tuti órákat kellett várni amíg sorra kerültem. De megérte! Most 3 éves a kisfiam. Amúgy én Zeke józsef doktor úrhoz jártam kezelésre! Én csak dícsérni tudom. Bármikor felhívhattam a mobilján mindig felvette és beszélt velem. Egy angyal volt.

Edina sok sikert neked!!

2008. aug. 29. 09:14

Sziasztok


Nekem sikerült ma reggel beszélnem velük, de mondták hogy délután 13-15 óra között vesznek csak fel. Úgy hogy akkor kell őket ismét hívnom

2008. aug. 29. 07:41
A BMC-ben a telefont kizárólag naponta 13 és 15 óra közt tudják felvenni, mert eszméletlen sok a páciens, ezért nehéz őket telefonvégre kapni.
15. sparkler (válaszként erre: 12. - 16e8707293)
2008. aug. 28. 20:24
oké, utánaolvastam, már tudom. Szomorú, hogy ilyen komoly bajod van. :-(
14. sparkler (válaszként erre: 12. - 16e8707293)
2008. aug. 28. 20:15
Ne haragudj, lehet tudatlannak tűnök, de mi az a pcom?
13. sparkler (válaszként erre: 12. - 16e8707293)
2008. aug. 28. 20:14
Hát kitartást kívánok a telefonáláshoz, mert nem könnyű őket elérni. Nekem nem sikerült. De mint írtam az e-amil használt, mert felhívtak, ha végkép nem sikerül próbálkozz meg Te is vele. :-)
2008. aug. 28. 16:44

Szia


nekem pcom van, és 14 hónapja próbálkozunk. Épp ma voltam a dokimnál aki megirta ide a beutalót, már holna fel is szeretném őket hívni.

11. sparkler (válaszként erre: 9. - 16e8707293)
2008. aug. 28. 16:08
Mióta próbálkoztok? - lassan két éve. :-)
10. sparkler (válaszként erre: 9. - 16e8707293)
2008. aug. 28. 16:07

Szia!


Ez egy hosszú történet... mert telefonon szinte soha nem érhetők el, igy volt Bp-en dolgunk és bementünk a kórházba július 29-én. Akkor adták ezt a szeptember 4-i időpontot. Orvost még nem tudok, de nagyon ajánlották a főorvos urat.


Megy közben két szálon is futott az esemény - bejelentkezés - mert mivel nem értem őket el telefonon írtam nekik e-mailt, amire szintén felhívtak telefonon - igaz jó 3 hét is eltelt közben. Addigra már be voltunk jelentkezve személyes úton.


szóval hosszú, de mástól is hallottam, hogy igen sok a várakozási idő, nehezen tudnak időpontot adni, mert sajnos sokan vagyunk. :-(


De a barátnőm aki végigcsinálta, gyakorlatilag 4 hónap alatt ment végig minden vizsgálaton, beavatkozáson, és most 5 hónapos terhes.

9. 16e8707293 (válaszként erre: 8. - Sparkler)
2008. aug. 28. 14:50

Szia


Miis ezt a meddőségit választottuk. Nektek mennyi időre rá adtak időpontot?

Mióta próbálkoztok?

8. sparkler (válaszként erre: 6. - 16e8707293)
2008. aug. 27. 20:34

Sziasztok!


Mi szeptember 4-re kaptunk időpontot a János kórházban a meddőségire. Elég sokat kellett várni rá, de nekem is van ismerősöm, aki most 5 hónapos terhes, és hozzájuk járt.

Remélem nekünk is jó lesz. :-)

2008. aug. 27. 14:38

BMC=Budai Meddőségi Centrum, azaz János kórház, mindkét gyerkőcömet nekik köszönhetjük, elfogultság nélkül és statisztika alapján is ők a legjobbak!

Mi anno a SOTE 1-en kezdtünk és 5 azaz öt évet pocsékoltunk el a semmre, még egy nyamvadt kivizsgálásig sem jutottunk el, nagyon nem ajánlom.

Sok sikert nektek, meglesz a bizalom eredménye!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook