Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem, mintha el lennék átkozva. Mintha valami... fórum

Úgy érzem, mintha el lennék átkozva. Mintha valami... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 16:49
A pszichiáter ès pszichológus. Nekem is ő segít a depressziómon, gyógyszerrel, a pszichológus meg beszèlgetèssel. Igaz, jó sokba kerül, de erre megéri költeni.
10. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. máj. 21. 16:10

Ez nem teljesen biztos. Én elég sokat gyalogolok naponta, néha éjszaka mégis elég rosszul alszom. Illetve, ami régebben soha nem volt rám jellemző, hogy szinte nincs olyan éjszaka mostanában, hogy ne álmodnék valami hülyeséget.

Volt, hogy nővé szerettek volna operálni, aztán rakétatámadás érte a lakásunkat, rohantunk lefelé a lépcsőházba, hogy még a robbanás előtt leérjünk. Olyant is álmodtam, hogy feleségem autóbalesetet szenved utasként a szemem láttára.

9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 15:54
Pszichológus, pszichiàter, kineziológus, boszorkàny rontàslevételhez, pap, ezek jutnak eszembe.
2022. máj. 20. 14:41
Pszichiáter segít. Ne húzd az időt, keress fel egyet. Sok sikert és kitartást!
7. Bless the child (válaszként erre: 3. - B4e66e8444)
2022. máj. 20. 14:40
Hasznos tanács😱
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2022. máj. 20. 13:59

D+C vitamin, napozás = D vitamin, gyalogtúra, séta, friss levegő.


Vállalj kutya sétáltatást, lehetőleg nagytestű kutyákat, amelyek ha megindulnak, csak győzd az iramot velük... kellőképpen lefárasztanak, úgy fogsz utána aludni, mint 6 bunda! :)

2022. máj. 20. 05:50

Pszichológus, aztán ha úgy gondolja tovább küld.

Addig is magnézium pótlás, vitaminok, valami extra mozgás, ami endorfint szabadít fel.

2022. máj. 20. 05:09
a pszichologus lepasszol a pszichiáterhez mert célirányos gyógyszert csak az írhat fel.Igazából nem is érdekli őket egy egy ember élete.Mindenkinek meg van a maga keresztje.Foglald le magad hobbikkal,szeress kutyát macskát,állatot,kertészkedj,olvass!
2022. máj. 19. 23:18
Ilyen promlemaval szpichologushoz menj es ne szpichiaterhez! Mert a gyogyszerek nem oldanak meg semmit es 1 csomo mellekhatasuk van. Az ongyilkossag gondolatat is beleertve. Raadasul vannak amik a gyogyszer elhagyasaval sem mulnak el.
2022. máj. 19. 21:58

Huuuu, hirtelen komolyan azt hittem, ellesz...

Mármint a szülést így hívod.


Pszichomókus"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook