Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Üdv Mindenkinek!Szeretnék a MÁV-ban szülni.Viszont nem oda tartozunk.Ki mit tud erről? fórum

Üdv Mindenkinek!Szeretnék a MÁV-ban szülni.Viszont nem oda tartozunk.Ki mit tud erről? (tudásbázis kérdés)


12. serinik (válaszként erre: 7. - Vikó 26)
2010. szept. 27. 14:25
Szia.én is 2008. ban szültem ott a lányomat áprilisban.
11. serinik (válaszként erre: 6. - Dovima)
2010. szept. 27. 14:20
Az baj.A Doki érdekel csak nem hiszem hogy elvállal,mivel novemberben szülök.nem akartam választott orvost,lányommal volt nem értem vele semmit.Csak a kórházhoz ragaszkodtam volna :)
10. serinik (válaszként erre: 5. - Lizabella)
2010. szept. 27. 14:17
Szia.Dánszentmiklóson.igen én is ott szültem a lányom,és ezért is szeretnék ott szülni újra de Ceglédhez tartozom .ceglédi szülészetről tudsz valamit?milyen?
9. Vikó 26 (válaszként erre: 8. - Dovima)
2010. szept. 15. 07:56
elhiszem neked,az én infóm az még múlt év decemberi,akkor akartam felkérni
8. dovima (válaszként erre: 7. - Vikó 26)
2010. szept. 15. 07:33
Bocsi,de az 100% hogy most nem lehet mert mult héten beszéltem a szülésznőmmel,és ő mondta h ez nagyon rossz,mert igény lenne rá sajnos,ő egyébként a szabolcs utcából ment oda,de most valószínű h tovább lép.
2010. szept. 15. 07:23

Szia én mindkettőt ott szültem,az elsőt 2008 ban a másodikat idén áprilisban!

Se fogadott orvosom nem volt és nem is oda tartozom hivatalosan!

De én úgy tudom lehet ott szülésznőt választani,csak időben kell szólni!

Én akartam,csak akit szerettem volna,az már nem tudott vállalni!

6. dovima (válaszként erre: 3. - Serinik)
2010. szept. 15. 07:06

A mávban nem lehet szülésznőt fogadni,ez tuti mert akinél én szültem szintén ott van,és épp ezért megy át másik kórházba:(

Viszont egy szuper dokit tudok ajánlani ha gondolod.

5. lizabella (válaszként erre: 2. - Serinik)
2010. szept. 15. 06:08

Szia.Én amikor 3 éve szültem,Üllőn laktam de az orvosom akihez magánrendelésre jártam a Máv-ba dolgozott én automatikusan ott szülte.

Nagyon tudom ajánlani akkor nagyon szuper volt minden??? Merre laksz? én most Cegléden?

2010. szept. 14. 22:45
Ha nincs ott fogadott orvosod, akkor szerintem nem szülhetsz ott. Bár az a legbiztosabb, ha felhívod a kórházat...
2010. szept. 14. 22:42
És még egy kérdés:2008.ban a máv-ban szültem de sajnos nem kértem el az elérhetőségét a szülésznőnek aki velünk volt és szeretnék újra vele szülni,a neve Erika Solti vagy Soltész valami hasonló.tud esetleg valaki valamit róla?Elérhetőséget.
2010. szept. 14. 22:36
Az igazság az hogy már 7. hós vagyok Ceglédhez tartozom viszont nagyon nem szeretnék ott szülni,lehet már késő.....vagy van rá lehetőség?
2010. szept. 14. 22:31
Üdv Mindenkinek!Szeretnék a MÁV-ban szülni .Viszont nem oda tartozunk.Ki mit tud erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook