Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üdülni járó szülők! Mennyire tartjátok fontosnak az adott nyaralóhelyen gyermekanimátor/ok jelentlétét és tevékenységét? fórum

Üdülni járó szülők! Mennyire tartjátok fontosnak az adott nyaralóhelyen gyermekanimátor/ok jelentlétét és tevékenységét? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 17. 12:09
semennyire.
2011. márc. 25. 18:49
Jártatok már olyan szálláshelyen, ahol a gyermekanimációért fizetni kellett?
2011. márc. 25. 10:16
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. márc. 11. 09:35
Egy baráti pár volt Törökországban egy olyan szállodában, ahol voltak animátorok stb. Hármas ikrekkel, óvodások. Ők azt mondták, hogy rengeteg segítséget jelentett és tudtak ők is emiatt pihenni. Szóval biztos jó dolog.
2011. márc. 9. 17:59
Őszintén? Azt se tudom, mi az! :D Nekem a nyaralás a mindennapokból történő kiszakadást jelenti - épp ebben rejlik a pihentető varázsa. De ahhoz, hogy jól tudjam érezni magam, szükségem van a gyerkőcökre: közös élményekre, közös kalandokra.
2011. márc. 9. 17:40
Fontosnak tartom, ha az ember pihenni megy, a gyerekeknek is legyenek programok. Mellesleg igy lehet igazán pihenni. Gyerekek biztonságban vannak, jól érzik magukat.Tudok ajánlani egy-két szállodát ha valakit érdekel,többfele voltunk gyerekekkel külföldön.
2011. márc. 9. 17:29

Nagyon fontos! A kreativitásuk hat a gyerekekre, nyáron a Helikon Hotelben láttam. Nagyon sok gyerek a program idejére abbahagyta a fürdőzést, lelkesek voltak, szinte átszellemülten mesélték, hogy mennyi mindent csináltak: festettek, rajzoltak, verseket tanultak. A szomszédban lakott egy háromgyermekes házaspár, azt mondták, végre egy kicsit pihenhetnek.

Mi még először láttunk így animátorokat gyerekekkel foglalkozni, azt mondom: le a kalappal!

2. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Zitkababa)
2011. márc. 9. 17:25

Jó ha vannak. Manapság a gyerekek erőteljesen kötődnek a számítógéphez. A játék pedig fontos az egészséges fejlődés szempontjából, és bármilyen furcsa a játékot, a játszani tudást is tanulni kell.

Szóval családi üdülőhelyeken én jónak tartom, eleve a gyerekek közti kapcsolatépítés szempontjából se rossz. Nem mellékesen, a szülők is tudnak pihenni. :)

2011. márc. 9. 17:22
Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. A válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook