Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üdülési csekk fórum

Üdülési csekk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
45. kiki32
2007. júl. 5. 16:37

Mi voltunk már vele:

Egerben, magánházban - jó volt.

Siófokon, Wellness-hotelben - jó volt.

Gyulán, hotelben - jó volt.

stb, stb....

2007. júl. 5. 16:37

Most húsvétkor voltunk Hévízen a Róza Villában. Közepes színvonal, elfogadható ár.

Nagyon jól éreztük magunkat.

Félpanzióval volt : a reggeli helyben, a vacsora egy közeli étteremben.

Vigyázz van egy másik Rosa villa is, de az luxus kategória.

2007. júl. 5. 16:15
int írtam már,olyan véleményeket várok,hogy ki hol volt és milyennek találtaa helyet.
2007. júl. 5. 15:50
Balaton,Szigetköz,Szajki Tavak.Ezeken a helyeken keresek.
2007. júl. 5. 15:09

Nem hiszem, hogy bárki fel tudná sorolni azt a több ezer helyet, ahol elfogadják az üdülési csekket.

Legalább azt írd meg, hogy az ország mely vidékére szeretnétek menni.

Mi voltunk már többszőr is ilyen csekkel és nincs különbség a fizetésnél általában.

Mindenesetre előre le kell tisztázni, hogy elfogadják-e az adott helyen a csekket.

Ne az üdülési csekk alapján válasszál helyet, hanem a tervezett helyen kérdezd meg, hogy elfogadják-e.

Az interneten mindent megtalálsz, kiválaszthatsz, lefoglalhatsz.

40. kiki32
2007. júl. 5. 14:55
Itt fent van az összes hely, ahol elfogadják a csekket. De manapság már szinte mindenhol tudsz vele fizetni. [link]
39. 353b38245a (válaszként erre: 38. - 9415115efd)
2007. júl. 5. 10:30
Szerintem valamelyik nagy utazási irodában kérjél katalógust (mintha náluk akarnál jelentkezni,örömmel adnak) akkor abban böngészhetsz és tájékozódhatsz.Én is igy csináltam.
2007. júl. 5. 10:26
Konkrét helyek,nyaralók,panziók,magánházak,stb..?
37. gpetra (válaszként erre: 36. - 9415115efd)
2007. júl. 5. 10:22
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a belföldi üdüléssel kapcsolatban. Viszonylag sokat utazunk, és tényleg nincsen rossz tapasztalat.
2007. júl. 5. 10:20

Szinte mindenhol,de nem mindenhol.:)))

Akkor maradjunk annál,hogy belföldi nyaralásokról vélemények.:)))

Szerintem ez sokunkat érdekel.

35. gpetra
2007. júl. 5. 09:39
Semmilyen különbség nincsen az üdülési csekkel fizetett nyaralás és az egyéb módon fizetett nyaralás között, hiszen szinte mindenhol elfogadják az üdülési csekket, és ha már ott vagy, akkor ugyanazt a szolgáltatást kapod.
34. kiki32 (válaszként erre: 33. - 9415115efd)
2007. júl. 5. 09:31
Mi már 3 éve abból nyaralunk. Egyszer elmegyünk nyáron pár napra, meg télen 1-1 hosszú wellness-hétvégére. Szupi!!
2007. júl. 5. 08:59

Sziasztok!

Július 16-tól mennénk nyaralni üdülési csekkel.Remélhetőleg addig megérkezik a csekk is.Az önerőt már 21-én befizettük.

Szóval várom olyanok véleményét akik ü.csekkel voltak nyaralni.Milyen volt,stb...

Mi a párommal és 3 lúrkóval megyünk,akik 3és fél,12,14 évesek.

32. Menyó (válaszként erre: 30. - Anid)
2007. jún. 19. 20:38

Benzinkúton csak azt lehet felhasználni amelyikre rá van írva és még ott is szokták kérni a személyes megjelenést.

Az utazási irodákat általában nem szokta érdekelni kinek a nevére szól az üdülési csekk, így foglalásnál meg lehet próbálni "elsózni".

31. Anid
2007. jún. 19. 20:22

Valaki!

Légyszíves!

30. Anid
2007. jún. 15. 14:19

Szisztok!

Lányok S.O.S!

Tudnátok nekem segíteni..... fontos lenne minél előbb.Ha valamelyikőtök tud olyan panziót Debrecen és környékén, ahol úgy is elfogadnak üdülésicsekket, hogy nagymamám nevén van, azt nagyon szépen kérem segítsen, mert sajna ahol eddig próbáltam ott ilyen formában ne fogadják el.

:-(((

Vagy ha ez egyáltalán nem megoldható, akkor benzinkútakon fel-e használhatom?

Előre is köszike a segítségeteket.

29. Icus (válaszként erre: 26. - Anid)
2007. jún. 13. 10:03
Hivdd, fel a panziót ahova menni akartok és beszéld meg velük, hogy elfogadják-e. Én az Apukám nevére igényeltem, üdülési csekket, ő aláírja, mi pedig felhasználjuk. Én is megbeszéltem a szolgáltatóval, igaz mi évek óta hozzájuk járunk. Fittnesteremben, étteremben, fogászaton, .... most már sok helyen elfogadják. Elhasználod máshol, ha esetleg nem találsz olyan helyet ahol elfogadnák, de nem szoktak elzárkozni előle.
28. Anid
2007. jún. 9. 22:06

CILUSKA!

Köszike a segítséget. Megpróbáljuk hátha.....

27. CILUSKA (válaszként erre: 26. - Anid)
2007. jún. 9. 21:42

Az utazási csekk nem átruházható. Elvileg csak a tulajdonosa használhatja fel.

A szállodában kérik a csekk tulajdonosának adatait, esetleg igazolványát. Kisebb panzióban, magán-szálláshelyen "elnézőbbek".

Szerintem egyszerűbb, ha egy utazási irodán keresztül foglalsz szállást.Ha nagyon kukacosak, akkor a nagyinak is be kell menni,aláírni.Ebben az esetben a számla és a részvételi jegy is a nagyi nevére szól. Meg lehet próbálni az utazás megkezdése elött a részvételi jegyet módosittatni a ti nevetekre. Sok sikert !

26. Anid
2007. jún. 9. 20:45

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy olyan kérdésem lenne hogy itt Magyarországon tudtok-e nekem olyan panziót vagy szállodát ajánlani, ahol esetleg én és a párom is feltudnánk használni a nagymamám üdülési csekkjét, vagy ahol így is elfogadnak csekket. Elsősorban Debrecen és környéke érdekelne. Ha valaki tudna nekem ebben segíteni azt nagyon megköszönném.

25. CILUSKA (válaszként erre: 18. - Daroki)
2007. jún. 7. 19:05

Tudomásom szerint az idén tavasszal nem.

Az elmúlt évben volt ilyen akció, de az idén lényegesen kisebb a keretösszeg.

Egyébként minden kérdésre választ találsz a honlapjukon /lásd lejjebb/.

24. gpetra
2007. jún. 7. 19:03
Vannak magyar szállodaláncok, amelyek üzemeltetnek külföldön is szállodát, szerintem náluk fel lehet használni az üdülési csekket. De az üdülési csekkes honlapon biztosan van erről is információ.
23. CILUSKA (válaszként erre: 21. - Gabcsika8520)
2007. jún. 7. 19:01

Külföldi útra nem lehet felhasználni az üdülési csekket.

De azért utazási irodában próbálkozhatsz....

2007. jún. 7. 16:25
valaki tudna válaszolni a kérdésemre?
2007. jún. 7. 16:20
Külföldi útra fel lehet használni az üdülési csekket?
2007. jún. 5. 10:15
Sziasztok! Ma én is nézegettem az üdülési csekk honlapját, én teljesen nulláról indulok infóban :(..., tegnap javasolta egy ismerősöm, hogy nézzek utána... Néztem :) Háát, nem hiszem, hogy a férjem kapna a munkáltatójától, azonban, mit jelent az: A MNÜA pályázat alapján szociális rászorulóknk... gondolom, ha megfelelek a feltételeknek... de mik azok? És mit jelent az, hogy ellenérték nélkül vagy engedménnyel? Hogyan ill. honnan tudom azt, hogy mennyiért juthatok hozzá?
19. daroki
2007. máj. 18. 19:32
Ma megtudtam,hogy nem:(
18. daroki
2007. máj. 17. 20:31

Sziasztok!


Főállású anya igényelhet üdülési csekket?

17. Icus
2007. márc. 27. 17:13
Igy van. Én úgy hallotam, tavaly nagyon sok volt az igény, sokan le is maradtak. Most szigorítottak, néhány feltételen. Én hál' istennek , abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a munkahelyemen van lehetőségem igényelni.
2007. márc. 27. 16:53
Azt írták az igénylőlapra a 2007.évi pályázatok keretében csak azok a személyek részesülhetnek támogatásban,akik 2006-ban nem nyertek el támogatást MNÜA. pályázatai keretében.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook