Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Uborkától fájhat a gyomrom? fórum

Uborkától fájhat a gyomrom? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 28. 21:51
Jobb ötletem nincs sajna,meg esetleg próbáld meg váltogatni hogy egyik este sajt,sovány felvágottal,aztán joghurt másnap,következő nap zöldség,4nap fűszeres túró stb.
2011. máj. 28. 21:49
Probálj meg a háziorvossal íratni gyomornedvellenállót hátha segít és legalább megvédi a gyomrodat a fekélytől.Meg egy beutalót uh-ra hogy nincs e gond az epéddel.
13. frotto76 (válaszként erre: 12. - Frida85)
2011. máj. 28. 21:44
Azt is próbáltam már. Még az Aktív...át is. Attól is fájt a gyomrom. Egy hét múlva már ha ránéztem is összeugrott a gyomrom és a savam a torkomban mart.
2011. máj. 28. 21:42
Joghurt?
11. frotto76 (válaszként erre: 10. - Frida85)
2011. máj. 28. 21:40

Félreértettél, nem a nullkaróriára hajtok. Nem is tudnám azt csinálni. Reggel és délben megeszem amit szeretek, csak kevesebbet mint eddig. Eszem kenyeret, péksütit, mert nem tudok róla lemondani, eszem néha tésztát, krumplit, hetente ötször húst. Mivel ez a család ebédje, nem telik rá, hogy magamnak mást főzzek, rendelje.


Nem kínozom magam. Az eleje rossz volt, de hozzászoktam. Reggelire és ebédre megeszem, amit szeretek, csak kisebb mennyiségben. vacsorára nem eszem azt amit a család. Ehelyett kellene valami jó megoldás, ami nem hízlal, de tudok aludni, mert nem akarok éhenhalni.

2011. máj. 28. 21:29
Az sem jó ám ha ennyire "kínzod" magad,egyél egy joghurtot,sovány felvágottat magában vagy félzsíros sajttal,esetleg túrót fűszerezz be enyhén.Nem az a lényeg hogy nullkalóriásakat egyél hanem hogy este csak keveset és alacsony kalóriatartalmút.Legalábbis nekem annó ez vált be,ugyanúgy ettem este is csak kevesebbet és mondjuk este már nem ettem puffasztott búzát a felvágotthoz.Azzal amit most csinálsz csak tönkreteszed az emésztőrendszeredet és az epédet.
9. frotto76 (válaszként erre: 8. - Frida85)
2011. máj. 28. 21:23

De akkor mit egyek helyette?


A gyümölcsök marják a gyomrom, ezt már rég óta tudom.


Mit egyel délutánonként, esténként, amikor a család vígan falatozik?

2011. máj. 28. 21:18
Igen fájhat mert túl sok epe termelődik tőle,visszafolyik a gyomorba ami begyullad tőle.
7. frotto76 (válaszként erre: 5. - Homern)
2011. máj. 28. 21:18
Nem saláta, nem ecetes, csak natúr, megpucolt, kerti ubi.
2011. máj. 28. 21:18
ajajjj, főleg ha nem hámoztad meg.
2011. máj. 28. 21:17
Hú,de még mennyire fájhat!Terhesség alatt egy falatot sem tudtam enni belőle,pedig az egyik kedvencem.
2011. máj. 28. 21:17
igen, az ubi nekem is ilyen tüneteket okozott...
3. purring (válaszként erre: 1. - Frotto76)
2011. máj. 28. 21:17
remélem nem spanyol...
2011. máj. 28. 21:16
az uborka az epéseknek nem jó, fájhat sajnos :(
2011. máj. 28. 21:15

Több mint egy hónapja fogyókúrázom.


Nem drasztikusan, csupán kevesebbet eszem, és délután már csak nyers zöldségeket eszek. Tornázom. Nehéz volt, de belejöttem. Ma már nem vagyok éhes, nem akarok enni este. Elrágcsálok egy répát, paradicsomot, uborkát és annyi elég.



Két napja, éjszaka arra ébredek, hogy fáj a gyomrom. Nagyon. A torkomat marja a sav.

Mivel most az uborka a legmegfizethetőbb, így esténként azt rágcsálok. Nyers, hámozott uborkát. Fájhat attól a gyomrom?

Ha igen, mit egyek helyette? Az alma kizárt, ha ránézek már a torkomban van a sav, pedig imádom. A paradicsom, savanyú, de, bármikor égett a gyomrom és rágcsáltam egyet-kettőt az megnyugtatta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook