Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Twoo - mit tudtok róla? fórum

Twoo - mit tudtok róla? (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 24. 10:41
Én is kaptam meghívót, meg "üzenetet", de nem regizek. Az ismerős szerintem nem akar semmi, mint nálam sem, csak arra jó, hogy regisztrálj. Ezt csinálja a badoo is. Onnét is kapom az értesítést mailen keresztül, hogy ez és ez üzenetet küldött. De ahol nem vagyok regisztrálva, ott nincs adatlapom, tehát üzenetet sem kaphatok :) szerintem..
5. fd32e0aabb (válaszként erre: 4. - Sanyi641)
2012. febr. 24. 07:41
Köszi.
2012. febr. 23. 17:37

Bocsi a kései válaszért

Nemtütom hogy a reggedet tudod e törölni,de az adataidat,amiket ki kell töltened,azt az adatlapodrol igen.max megnézed amit akarsz és utána lelépsz

3. fd32e0aabb (válaszként erre: 2. - Sanyi641)
2012. febr. 23. 11:43

Kaptam e-mailt, hogy egy ismerősöm meghívott. Három hét alatt hármat. Nem tudom megnézni, ki ez az ismerős, mert ahhoz regisztrálni kellene.

Ha regisztrálnék, hogy megnézzem, lehet-e utána törölni a tagságot? Azt írták, hogy "Tutyika" (egy keresztnév - nem túl gyakori) meghívott a Twoo-ra. Ilyen keresztnevű ember egy volt ált. iskolai osztálytársam, akivel évek óta nem levelezem, de ő ismeri ezt az e-mail címem. Meg tudom-e esetleg nézni, hogy ő az,(feltéve, ha ott bővebb info van róla) vagy bármilyen Tutyika küldhette, akiről nem tudom, hogy kicsoda, csak beletrafált az e-mail címembe?

2. sanyi641 (válaszként erre: 1. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 23. 11:28
Mi érdekel?Ez egy társkereső oldal
2012. febr. 23. 11:23
Twoo - mit tudtok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook