Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tvnetwork & Digi tv fórum

Tvnetwork & Digi tv (beszélgetős fórum)


6. Night Angel (válaszként erre: 5. - Pöttyi)
2010. máj. 16. 19:00

Áprilisban, vagyis végén engem is felhívtak a Network-től, hogy lejár a hűségszerződés és szeretnénk e újrakötni.

Mondtam, persze, küldjék a papírokat, ehelyett a "felmondó-tájékozatót" küldtek, amibe írják, hogy megvásárolta őket a Digi.


Ha Digi és Network közül kell választani, akkor a Digi.

(Bár nem tudom nálatok milyen akciók vannak!)

Fehérváron no problem velük.

Pesten többször (havonta 1szer-2szer) nem volt vonal és újra kellett indítani a switch-et, no, ezt a 81 éves mamikám nem tudta megcsinálni, így amíg nem látogattam meg elég gázos volt, hogy nem lehet utol érni.

(Karácsonyra ezért kapott egy mobilt inkább, ha nincs vonalas el lehessen érni így is.)


Pesten, Óbudán 2 évre írtuk alá a hűségszerződést a Digivel.

1 évig 3000ft lesz a tv (digi+ csomag) - internet (basenet-30mbit) és a telefon.

Utána 2500ft a tv és 3500ft az internet plusz amit beszélsz a telefonon.


Most a tv-nk a networknél 2890ft, a net 20mbit-es 2600ft plusz a teló.


Telefon pedig percekben a Digi olcsóbb és megkérdeztem, ha vidékre telefonálok és digist hívok így is ingyen lesz, plusz 1000 percet kapunk havonta ingyen (mert megrendeltük mindhárom szolgáltatást).

2010. máj. 15. 20:26
Én azon rágtam be hogy még most is kötik az akciós 2 éves hűségszerződéseket, közben meg megszűnik és gondolom hogy a Digi Tv nem adja ugyanazt a szolgáltatást mint a tvnetwork.
2010. máj. 14. 20:42

Most láttam, hogy te szegedi vagy.

Én fehérvári, de az édesanyám pesten él, neki van tvnetworkje.


Én úgy tudom nem az egészet vette meg, de lehet téves info.

Bizonyos kerületekből kivonulnak az tuti.

A TVnetwork honlapján sok infót nem találtam, az aktuális akciókat nézegettem és azt vettem észre, hogy egyes helyeken el lehet érni az akciós listát, egyes területeken pedig nem.

2010. máj. 14. 20:39
Akkor nem az egészet?
2010. máj. 14. 20:36

Igen, mi már megkötöttük az új szerződést a Digivel.

Történt ugyanis, hogy a Digi kft megvásárolta a TVnetwork egyes "részeit".

2010. máj. 14. 12:47
Hallott valaki valamit arról hogy megsűnik a Tvnetwork és a Digi tv veszi át valamilyen formában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook