Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » TV vásárlás fórum

TV vásárlás (beszélgetős fórum)


2014. nov. 11. 12:01

Mi személy szerint a Samsunggal nagyon meg vagyunk elégedve! Van egy 6 éves LCD ami a mai napig hibátlan! Anyósoméknak Samsung Smart 3D van és az is szuper! Most vettünk pár hete egy Philips Smart 3D-t mert annyira ajánlották és esküdöztek, hogy sokkal jobb mint a Samsung amit kinéztünk. Óriási csalódás! Semmiképp nem ajánlom mert iszonyat lassú.

LG-t nem ismerem... Biztos az is jó.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. nov. 11. 11:59
én ezért döntöttem emellett.
2014. nov. 11. 11:58
Én Samsungot vettem, mert ha van hozzá telefonod, vagy tabletted, azokkal is tudod irányítani, ha a Samsung-nál bejelentkezel az eredeti mellett + egy év garanciát adnak rá,
2014. nov. 11. 11:49
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, bár tudom, hogy nehéz, mert mindenkinek más az igénye, más a kedvenc terméke. Van egy LG 82 cm tv-m és tegnapig volt egy samsung 82 cm is, amit eladtam. Ez helyett szeretnék venni egy nagyobbat ami smart tv is, hogy netezni is tudjak vele. kb. 106 cm átmérőig, és nem tul drágát. Nézegettem, 120-150 ezer közt. Szerintetetek, LG, Samsung? Panasonic, Sony (bár ez már drágább) Nekem az LG tv-nek sokkal jobb a hangja, mint a Samsungnak volt. Ez jellemző, vagy tipus hiba volt. Van valami ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook