Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tüszőrepedéskor-vérzés. Mitől lehet ez? fórum

Tüszőrepedéskor-vérzés. Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


15. pethoevi (válaszként erre: 14. - 33aa509d53)
2010. jún. 20. 18:02
szivesen!
14. 33aa509d53 (válaszként erre: 13. - Pethoevi)
2010. jún. 20. 17:56
köszönöm, hogy segítettél. meg fogom neki mondani.
13. pethoevi (válaszként erre: 12. - 33aa509d53)
2010. jún. 20. 17:54

azt mindenképpen,h irány a doki!!!A szervezete jelez valamit.Általában azt,h az adag,ami a fogiban van már nem elég az állapot fenntartásához.Így nem is véd 100%-ban,szóval a nemvárt baba esélye is nagyobb lehet.

Tudod,mit?Mutasd meg neki ezt a fórumot!:-) Had döntsön ő.

De tényleg azt mondom,ha 1 év múlva szeretne babát,akkor hagyja a csudába,had tisztuljon a szervezete!

12. 33aa509d53 (válaszként erre: 11. - Pethoevi)
2010. jún. 20. 17:40
most akkor már nem tudom mit mondjak neki....
11. pethoevi (válaszként erre: 10. - Pethoevi)
2010. jún. 20. 17:39
én ennek a számlájára írom,h kicsit magas lett a prolaktinom,és ez is gátolja a babát.
10. pethoevi (válaszként erre: 9. - 33aa509d53)
2010. jún. 20. 17:39
hát,én ha visszapörgethetném az időt,akkor nem íratnék erősebbet,hanem leállnék,mert a szervezet jelzett és én nem figyeltem...
9. 33aa509d53 (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. jún. 20. 17:32
sokáig szedte a tablettát, pár hónapot kihagyott, most megint szedi......nem tudom, hogy akarna-e babát. azt mondod, hogy a tabletta szedést hagyja abba?
2010. jún. 20. 17:26
8 évnyi szedés után nekem is volt közti vérzésem.Elmentem a dokihoz,mondta,várjunk még pár hónapo.2 hónap után sem lett javulás,és azt mondta,h akkor váltunk,mert nem játék.Aztán szedtem 1 évig,és semmi nem volt.Most viszont már nem szedném...hagynám a szervezetemet.7 hónapja próbálkozunk a babával,és nagyon bánom,h akkor nem hagytam abba...kellett volna.Ha a barátnőd gondolkodik kb 1 év múlva babában,akkor hagyja a csudába az egészet!!!
7. 33aa509d53 (válaszként erre: 6. - Catbond)
2010. jún. 20. 17:14
általánosságban fél.
6. catbond (válaszként erre: 5. - 33aa509d53)
2010. jún. 20. 17:10
Pedig azért van a doki! Mitől fél?
5. 33aa509d53 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. jún. 20. 17:08
igen, szed tablettát. és már többször is járt így, de nem mer elmenni orvoshoz
2010. jún. 20. 17:03
szerintem ne ijedjen meg,ez természetes.Ha viszont gátlót szed,akkor menjen dokihoz,mert már nem elég erős a gyogyi.Közti vérzésnek nevezik,olvassatok utána a gugliban! :-)
2010. jún. 20. 17:01
tudna valaki válaszolni nekem? nagyon kétségbe van esve.
2010. jún. 20. 17:00
egyik barátnőm kérdezi.....
2010. jún. 20. 17:00
Tüszőrepedéskor-vérzés. Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook