Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Turista vízumot mennyi idő alatt lehet megkapni? fórum

Turista vízumot mennyi idő alatt lehet megkapni? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 11. 12:01

Hat, persze, de mindenkinek mas a mentalitasa...

A ferjem 40 mult. :-)

7. Kangaroo Island (válaszként erre: 6. - Cooltim)
2012. jan. 11. 11:15

32 évesen azért még nem vagytok lecsúszva semmiről. :-)

mi mindketten éltünk már külföldön, sose vágytunk haza, remélhetőleg most se fogunk :-)

6. cooltim (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2012. jan. 11. 11:05

Nalunk is szoba kerult a vegleges koltozes, de elvetettuk. Igazabol ennyi idosen mar nehezen menne a beilleszkedes es sosem ereznenk magunkat otthon. Nah, meg a csaladjaink... A rokonaink nem fiatalok, 70 evesek. De a mai napig minden evben hazajonnek Magyarorszagra, mert nem erzik otthonuknak Melbourne-t. Pedig 56- ban mentek ki...

Amerikaba en sem mennek!!! Megertem!

5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - Cooltim)
2012. jan. 11. 10:59

Mi is kb.1 hónapra mennénk, de csak körülnézni, ha tetszik akkor hazajövünk és végleg visszamegyünk.

Nem tudjuk még melyik város, férjemnek Adelaide a nagy kedvence, Én inkább Perth-be mennék, de a bevándorlási ügynökünk Gold Coast-ot ajánlja. :-D

Rokonok ott nincsenek sajnos, Amerikában vannak, de oda nem szeretnénk költözni.

2012. jan. 11. 10:56

Melbourneben elnek rokonaink, hozzajuk megyunk egy honapra. Mar evek ota tervezzuk, de eloszor terhes lettem a kislanyommal, majd utana, amikor ismet mentunk volna Vele egyutt, kozbejott egy mutetem. Hat, most nekivagunk! :-)

Ti hova mentek? Melyik varos? Rokonokhoz?

3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Cooltim)
2012. jan. 11. 10:53
de jó, köszi szépen. nyaralni mentek?
2. cooltim (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jan. 11. 10:36
Szia! Mi marcius elejen utazunk Ausztraliaba, most kezdem intezni. Vannak utazasi irodak, akik el is intezik 5.000 ft/fo az ara. Nekem azt mondtak, h ok max. 10 nap alatt elintezik.
2012. jan. 11. 10:02
Júliusban v augusztusban szeretnénk menni Amerikába vagy Ausztráliába, legkésőbb mikor adjuk be a vízumkérelmet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook