Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Turbó diéta fórum

Turbó diéta (beszélgetős fórum)


2021. jan. 17. 23:59
ja, és én is próbáltam, hogy nem veszem meg, hanem helyette túró (az mondjuk, ugyanannyiba kerül kb), sajt, tojás... fehérje. Vega vagyok. De nem lehet helyettesiteni, nem úgy mennek le a kilók, mint a porral.
2021. jan. 17. 23:57
én most kezdtem, anno csak azzal tudtam lefogyni. Nem nagyon értem a negativ véleményeket, szerintem nagyon fini, és engem egyik fehérjepor se telitett úgy el, mint ez. Már sokat próbáltam, mindtől éhes voltam. A Turbó nekem nagyon jó... kettőt iszok egy nap, a 3. étkezés meg normál. Az elején vagyok, ezért még gyors ütemben fogyok tőle, meglátom majd, hogy alakul, mert az utóbbi időben nem hatásosak a régi fogyik se. (Hormongondok). Ettől most már több mint 3 kg lement 3 nap alatt, de ez még nem igazi fogyás.
2020. okt. 12. 14:16

Sziasztok!

Senki sem csinálja itt a hoxás lányok közül a Turbó diétát? :)

2019. jún. 24. 00:58
Szia! Pròbáld ki sok sikert.
2019. jún. 23. 07:40
Én nem próbáltam, hanem végig csináltam. Pontosan úgy, ahogy le volt írva 😜. Le is fogytam tőle, kétszer csináltam végig a két hetes kúrát. Több mint tíz évvel ezelőtt, ma már nem csinálnám, lényegesen kényelmesebb és jobb módszerek vannak, gondolom az íze azóta se lett jobb 😎
2019. jún. 22. 11:27
Szerintem meg nagyon is jó a turbó diéta lehet tőle fogyni sokat csak be kell tartani a dolgokat. Aki a 14 napost csinálja annak semmit nem szabad enni mellette és akkor működik. A 30 napos könnyebb mert ott lehet enni is persze figyelni kell a kalóriákra.
2019. jún. 21. 09:09
Köszi az instrukciókat, azt hiszem megfogadom igazatok van.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
2019. jún. 21. 08:43

Évekkel ezelőtt használtam. Pénzkidobás az egész. Nagyon unalmas is.


Ha már diétázni szeretnél, itt a nyár, rengeteg friss zöldség, gyümölcs. Magadnak is tudsz készíteni turmixokat, smoothie-t.

2019. jún. 21. 08:39

Szia!


Nem, és nem is ajánlom!!!


A szervezeted se turbó idő alatt szedte fel a kilókat.


Inkább mozogj, egyél tudatosabban és kevesebbet, és zárd ki a nassolást az életedből.


Már ha jót akarsz Magadnak.


Ha nem, akkor csináld!

2019. jún. 21. 08:20

Sziasztok!

Próbálta valaki a már a Turbó diéta étrend kiegészítőt?

Vélemények, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook