Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Turbó diéta fórum

Turbó diéta (beszélgetős fórum)

jún. 24. 00:58
Szia! Pròbáld ki sok sikert.
jún. 23. 07:40
Én nem próbáltam, hanem végig csináltam. Pontosan úgy, ahogy le volt írva 😜. Le is fogytam tőle, kétszer csináltam végig a két hetes kúrát. Több mint tíz évvel ezelőtt, ma már nem csinálnám, lényegesen kényelmesebb és jobb módszerek vannak, gondolom az íze azóta se lett jobb 😎
jún. 22. 11:27
Szerintem meg nagyon is jó a turbó diéta lehet tőle fogyni sokat csak be kell tartani a dolgokat. Aki a 14 napost csinálja annak semmit nem szabad enni mellette és akkor működik. A 30 napos könnyebb mert ott lehet enni is persze figyelni kell a kalóriákra.
jún. 21. 09:09
Köszi az instrukciókat, azt hiszem megfogadom igazatok van.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
jún. 21. 08:43

Évekkel ezelőtt használtam. Pénzkidobás az egész. Nagyon unalmas is.

Ha már diétázni szeretnél, itt a nyár, rengeteg friss zöldség, gyümölcs. Magadnak is tudsz készíteni turmixokat, smoothie-t.

jún. 21. 08:39

Szia!

Nem, és nem is ajánlom!!!

A szervezeted se turbó idő alatt szedte fel a kilókat.

Inkább mozogj, egyél tudatosabban és kevesebbet, és zárd ki a nassolást az életedből.

Már ha jót akarsz Magadnak.

Ha nem, akkor csináld!

jún. 21. 08:20

Sziasztok!

Próbálta valaki a már a Turbó diéta étrend kiegészítőt?

Vélemények, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook