Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tünetmentes Covid után lehet valakinek tünete? (post Covid) fórum

Tünetmentes Covid után lehet valakinek tünete? (post Covid) (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 3. 19:30
Lehet. Sőt más vírus tünetmentes/ észre nem vett átvészelése után is lehet későbbi szövődmény. Ilyen mindig is volt és lesz, csak most a Covidról szólnak a hírek. Ennyi erővel egész életünkben félhetnénk , inkább legyünk pozitívak, reméljük, hogy a barátnőd egészséges marad még vagy 100 évig!
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 21:08

A covid, pont az a dög betegség, amire az a szabáky, hogy nincs szabály.

Nekem egy rokonom és egy kolléganőm volt teljesen tünetmentes.

Egyik úgy tudta meg, hogy a férje covidos lett és azért kellett tesztelni, akárhogy kereste magán a tüneteket semmit nem érzett. A kolléganőm 1 év után rászánta magát, hogy elmegy gyomortükrözésre, ott tesztelték így derült ki, hogy covidos. Ő sem vett észre semmit magán.

Míg más meg ki sem tud az ágyból kelni, vagy netán bele is hal.

2022. aug. 1. 20:21
Az a véleményem, nincs olyan, hogy tünetmentes covid. Csak az ember nem annak tudja be a tüneteit. Ilyen lehet pl a napokon keresztül tartó fejfájás, amit lehet ebben a melegben dehidratáltságra, fáradságra vagy melegfrontra fogni. Esetleg ízületi fájdalmak, amire legyintünk, hogy elfeküdtem a nyakam, hátam, biztos meghúztam megerőltettem a lábam, karom, stb.. . Hasmenés esetén mondhatjuk azt, biztos olyant ettünk, ittunk, ami ezt okozza.
3. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 20:02
Csak valószínűségek és egyéni tapasztalások vannak.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 20:00
ezt senki nem tudhatja
2022. aug. 1. 19:28
Az egyik barátnőm elkapta a vírust, de semmi tünete nincs. Akkor valószínű később se fog jelentkezni nála semmi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook