Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzottan lefogytam :(( fórum

Túlzottan lefogytam :(( (beszélgetős fórum)


14. krisztinucika (válaszként erre: 12. - 9bbc382386)
2011. márc. 5. 09:16
ÍEgyforma magasak vagyunk.
13. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Mamcuka)
2011. márc. 5. 08:53
+ erősítőedzés után fehérje,vannak fehérjeturmixok,és szépen épül az izom.
12. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - Krisztinucika)
2011. márc. 4. 17:55
Mindez magasságfüggő is :)
11. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. márc. 4. 17:54
Szerintem a magasságod súly arányod teljesen normális,inkább az a baj,hogy nem sportoltál mellette.
10. Salome* (válaszként erre: 4. - Krisztinucika)
2011. márc. 4. 13:47
Valami ilyesmire gondoltam én is. Köszönöm!
9. Salome* (válaszként erre: 7. - Mamcuka)
2011. márc. 4. 13:47
Köszönöm!
2011. márc. 4. 13:47
Figyelj oda a rendszeres étkezésre. Nem kell nekiesni a hűtőnek és nem kell 3-szoros adagot eltűntetni egyszerre, de saját tapasztalatom az, h enni márpedig kell, ha kilókat akarsz felszedni.
7. mamcuka (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. márc. 4. 13:43
Szia! Az attól függ, hány kilóról fogytál le ennyi idő alatt ennyire! Ha esetleg nagy súlyról, akkor ne tegyél semmit a hízás érdekében, mert nagy a valószínűsége, hogy lassanként fog visszakúszni valamennyi, automatikusan. Tornázz, de inkább csak erősítő gyakorlatokat, semmiképpen ne kardio edzést csinálj! Kézi súlyzó, lábsúlyzó,farizomerősítés, ilyenek.
6. 06bfdda89d (válaszként erre: 4. - Krisztinucika)
2011. márc. 4. 13:41
:)
2011. márc. 4. 13:40
Nem mindenkinek egyforma a kinézete ugyanannál a súlynál, mert én is 51 kg vagyok, de nincsenek vékony lábaim egyáltalán.
2011. márc. 4. 13:39
Szerintem neked egy jó normális étrend kell és valamilyen súlyzós edzés. Mindenképp olyan edzésforma, amivel izmot fejlesztesz. De izmot fejleszteni csak úgy tudsz, ha eszel is.
3. Kriszti1212 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. márc. 4. 13:36

Szia!

Én mondjuk soha nem fogyókúráztam, de sajnos hiába. Mennek lefelé a kilók. Kb. én is olyan paraméterekkel rendelkezem, mint te. Szerintem mindenképpen olyasmi tornát csinálj, ami nem fogyaszt, hanem izmosít. Például ne ugrálósat. Nem tudom mennyire szeretsz bringázni, de vagy járj ki a szabad levegőre, vagy szobabicikli. Nem megerőltetően, hanem olyan lazán. Csak hogy ne fogyás legyen a vége, hanem izmosodás.

Szerintem a hűtőt pedig nyugodtan megtámadhatod. Persze nem úgy, hogy mindent egyből rosszullétig, hanem ha valami megtetszik, akkor azt igenis vedd magadhoz :)


Én ezt tudom neked tanácsolni. Ja és még valami: akármilyen többféle vitaminból álló készítmény a sok-sok gyümölcs és zöldség mellé.


Remélem valamennyit tudtam segíteni. Sok sikert!

Üdv: Kriszti

2011. márc. 4. 13:33

szerintem az nem annyira vészes súly, én 164 cm vagyok, 50 kg, és még szeretnék leadni 2 kg-t.

Szerintem inkább jjárj súlyzózni, h. tónusosabb legyél. Esetleg hot iron.

2011. márc. 4. 13:30

Túl jól sikerült a fogyókúrám és későn kaptam észbe :(

165 magas vagyok és 51 kg! Szó szerint kifogytam a bőrömből.Mindezt olyan 4hónap alatt. Nagyon sok izmot veszíthettem, mert a combom pálcavékony, a fenekem szúr, ha leülök (szó szerint:( a kezem csúnya, inas lett.

Már két hónapja ilyen vagyok szóval stagnál a súlyom. A kezdeti örömök után nem igazán tetszem már magamnak.

Sajnos nem tudtam megálljt parancsolni a szinte koplalásos diétám során.

Mit tegyek? Nem akarok most hirtelen nekiugrani a hűtőnek, de hogy tudnék visszaszedni pár kg és milyen tornát javasoltok? Köszi! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook