Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
424. Momo888
2013. aug. 27. 12:21
Szerintem a legjobb az iontoforézis gép, de nekem fájdalmat okoz a használata. Nekem a Dr Derm féle gépem van, de rendeltem egy másikat Csehországból, mert azt ítrák, hogy a fájdalommentes. Hát ugyanolyan fájdalmas, így visszaküldtem (160eFt). Csak azért írom le, hogy valaki nehogy ebbe a hibába essen és megrendelje. A Dr Derm féle 100e Ft alatt van (bár én már régen rendeltem akkor 80eFt volt. Szerintem fájdalmas, de nagyon hatásos!
2013. aug. 18. 12:48
A legjobb szódabikarbóna a hónaalj alá.Igaz, ugyanúgy izzadsz szintem de nincs szaga! Mivel közömbösíti a szagokat.Nedvesen kell rákenni,egész napra "kitart".Ja és nem csíp,mint ahogy azt egyesek hiszik.
422. loisgriffin (válaszként erre: 419. - Hyperh)
2013. aug. 17. 20:47

Szia!


Próbálok én is összerakni egy iontoforézis gépet itthon. Beszereztem a tálakat, csipeszeket, de a teleppel elakadtam. Tudnál segíteni hogy honnan érdemes venni és milyet? 12V-os akksi kell, de hány Ah-s? Nem értek hozzá, csak úgy látom sok féle van. Érdekelne ezzel kapcsolatban minden :) Köszi előre is a választ!

421. vkvaka
2013. aug. 4. 07:58

Sziasztok!


A hónaljtapasszal kapcsolatban akartam írni, hogy én nem ruhába tehetőt használok, mert engem az is idegesít, hogy ha megérzem, hogy ugyan nincsenek foltjaim, de azért attól függetlenül a hónaljam nedves. Találtam egy terméket a Puraxot, amit viszont a hónaljra lehet ragasztani, nekem sokkal kényelmesebb,mint a ruhába tehető, ami lehet, hogy elcsúszik, stb. Ez viszont nagyon fixen oda lehet tapasztani a hónaljra és egy speciális betét van benne, ami felszívja az izzadságot és ráadásul a szagok sem jönnek ki rajta. Nap végén egy kicsit macerás leszedni, mert elég masszív a ragasztója, de egy kis alkohollal simán eltávolítható. Egy probléma van vele, hogy természesetesen kis hazánkban nem lehet kapni, mert miért lehetne:-(((( Amazonról szoktam rendelni. A másik kis negatívum, hogy egy kicsit drága. Remélem valakinek tudtam vele segíteni.

420. izus01
2013. júl. 17. 21:51

Sziasztok,


régebben írtam már, hogy nagyon zavaró az izzadásom és nem nagyon sikerült mit kezdenem a megszüntetésével. Akkor már túl voltam szinte az összes boltban kapható izzadásgátlón - volt, ami hatott 1-2 hétig/hónapig - de sajnos, ahogy hozzászoktam, újra elviselhetetlenné váltak a foltjaim... A fórumozók tanácsára kipróbáltam a solutio antisudoricat, ami hatásos volt, de nagyon marta a hónaljamat és mivel elég sűrűn szőrtelenítek, meg nem is hallottam róla túl jókat az aluminium tartalma miatt, inkább abbahagytam. Ami viszont bevált, az a hónalj tapasz. Az én izzadásom pszichés eredetű, ami egyre erősödik, ahogy megérzem, hogy nedves a ruhám... A hónalj tapasz segített abban, hogy minden ruhadarabomnál ugyanazt a puha érzést érezzem és, mivel felszívta a folyadékot, már nem volt rajtam az a stresszes érzés. A másik pozitív hatása az volt, hogy nem sárgultak be a fehér ruháim a dezodortól. Már egy ideje Angliában élek, itt már eléggé "divatos" ez a módszer, de most, hogy nyárra hazalátogattam és kifogytam, nem nagyon találtam a boltokban. A vaterán találtam egy eladót, akinél lehet venni. Ha rákerestek erre, megtaláljátok: Hónalj tapasz izzadás ellen


Sok sikert!

Izus

419. hyperh
2013. jún. 15. 15:12

Sziasztok!


Én is hyperhidrosisban szenvedek/szenvedtem.Leginkább a kéz izzadása az ami

nagyon zavart.De szerencsére találtam megoldást és most teljesen száraz kezem.A megoldás neve víz iontoforézis.Egyenáram fürdőbe(galvánfürdő) kell tenni a kezeket,ehez kell egy iontoforézis gép ami akár 100 ezerbe is kerülhet de meg lehet oldani egyenáramú teleppel otthon.Teljesen biztonságos és fájdalom mentes egy ilyen kezelés.Ha valakit érdekel kédezzen válaszolok..

418. oli101
2013. máj. 20. 12:39
Sziasztok! Én is hasonló problémákkal küzdök már vagy 7 éve.Minden lehetőséget kipróbáltam már.Az SA-t évekig használtam kisebb megszakításokkal,mivel 2 hónap után teljesen megszűnt a hatása.A helyzet az,hogy itthon egyáltalán nem izzadok,csak amikor kilépek az utcára elkezdődik az izzadás,és addig tart,amíg haza nem érek.Voltam orvosnál is,de minden eredményem jó volt. Mit gondoltok,mitől lehet? Stressz?
2013. ápr. 28. 14:29

Sziasztok!

Engem januárban műtöttek, bal hónaljból kimetszették a mirigyeket, de nem vagyok egyáltalán megelégedve.izzadok tovább, talán kicsit kevesebbet, de a járulékos bajokat ami a nyirokpangás, állandó zsibbadás a kezemben azt nem gondoltam volna.Most gondolkodok az ETS műtéten jobb oldalon, a mellkasi szimpatektómián.Tudna segíteni valaki , ki és hol csinál ilyen műtétet?

416. beneliv (válaszként erre: 415. - Szöszikemer)
2013. márc. 23. 17:32
Írd a google-ba, hogy SA ízzadság gátló, mindent megtudhatsz róla. Egyébként egy ecsetelő, 590.-ft, gyógyszertárban kapható, nem kell kiíratni. Már egyszeri használat után is érezhető hatása. Próbáld ki, megéri.
2013. márc. 20. 18:13
Sziasztok mindenki írta ezt az SA ez micsoda??? vényköteles vagy csak simán patikába kapható? Én már eléggé kivagyok az izzadástól semmi sem használt mármint a deók közül most vettem rá magam hogy valami gyógyszer szerüséget is használjak írjatok kérlek amire a legvalószínübb az esély hogy bevál. A választ előre is köszönöm:D
414. majszter (válaszként erre: 413. - 9794304ee2)
2013. febr. 13. 23:00

Szia!

Meg tudnád kérlek adni az orvos nevét és elérhetőségét, aki műtött téged?

2013. jan. 28. 18:35
Sziasztok, én nagyon sokáig szenvedtem a nagyfokú izzadás miatt, ezért döntöttem a műtét mellett. Nekem bevált és nem kell többször vele foglalkoznom. Sem kenegetni sem botoxolni nem kell. Ha valakit érdekel kinél hol műtöttek az írjon és tájékoztatom. :-)
412. sztaren (válaszként erre: 411. - F758a7200f)
2013. jan. 26. 19:17
szia! Mennyibe kerül egy botoxos kezelés a hónaljon?
2012. nov. 9. 21:01
Sziasztok nem tudom hogy mar irtak-e, nem olcso de botox injekcio honaljba honapokig leblokkolja az izzadast, ismeros hazaspar kiprobalta es nagyon meg vannak elegedve eloszor a feleseg, de aztan a ferj is raszanta magat, honapokig tart a hatasa, de mivel mostanaban probaltak ki, konkretan ndm tudom hogy meddig pontosan, 4-6 honapot mondott a doki. Ezalatt semmi de semmilyen dezodorra nincs szukseg
410. SzánI.
2012. nov. 9. 20:04

Sziasztok!


Még nem volt időm végigolvasni a hozzászólásokat, csak egy kérdés: - Mi az az SA izzadásgátló?


Beírtam a googliba, nehogy az legyen, hogy inkább ott keressem, de semmit nem találtam.

2012. nov. 9. 08:56
Aki SA-t használ: mennyi idő után kezdtétek el ritkábban felkenni? én 1 hónapig minden nap kentem, most már próbálkozom azzal, hogy csak minden másnap de akkor már nem érzem jól magam, foltok nincsenek ugyan de érzem, hogy nem száraz a hónaljam. nem lesz belőle baj ha még ennyi idő után is naponta használom? az van ráírva addig használjuk amíg a kóros izzadás meg nem szűnik.
408. soti212
2012. okt. 11. 01:37
Sziasztok!!én is ezzel a problémával küzdök sajnos, az előző kommenteket elolvastam és kiváncsi lennék még egy két praktikára igazábol d.c.t én is probáltam de nekem sem volt az igazi kérlek segitsetek elörre is köszi
407. élet
2012. okt. 10. 11:57
Sziasztok!Ma találtam véletlenül erre a fórumra.A páromnak is ilyen problémája van gyerek kora óta,állítólag azért mert az anyuk ivott a terhesség alatt.Eddig sokféle szert kipróbált de sajna nem használt semmi.Naponta többször kellet pólót cserélnie,társaságban kellemetlenül érezte magát.Gondolom sokan szembesültetek az emberek rosszalló tekintetével...Ma meg vettem én is az S.D.-t remélem neki is segíteni fog úgy ahogy sokatoknak!Már nagyon jó lenne ha nem össze szorított hónaljal mászkálna és nem azt figyelné,hogy látszik-e.Bár gondolom ha segít akkor is elkel telnie egy kis időnek mire az ember megszokja,hogy már nem kell tartani az izzadástól.Majd még irok,hogy mik a fejlemények.Köszönöm mindenkinek aki megosztotta a tapasztalatait sokat segítetek.
2012. okt. 5. 18:46

Köszi a választ! Pár napja használom még csak de már az első alkalom után totálisan jó volt a hatása! És nem is csípett. Egy csepp izzadás sem volt pedig aerobicon is voltam, siettem is a buszra egyik reggel.Nagyon boldoggá tett és ahogy egy korábbi hozzászóló, én is sírni tudtam volna örömömben! Nekünk akik ilyen problémával küzdünk óriási öröm hogy kezelni tudjuk! Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam az SA-ra és ezt annak köszönhetem hogy elolvastalak Titeket:)

Csak egyvalami árnyékolja be a jókedvemet: a bőrgyógyász aki felírta, azt mondta ezzel csak kezelni lehet, megszüntetni nem. Ugyanis az izzadásnak idegi, lelki okai vannak. Azt mondta minden esetben. Ezt ideggyógyásszal kell kezeltetni. Ebbe még nem vágtam bele, mert kicsit ijesztően hangzik, de tudom egyébként hogy van valami abban amit mond. Tudom hogy lelkileg nem vagyok 100%-os.

405. tneksz
2012. okt. 1. 22:15
Nyugodtan fújhatsz,én is secretet használok de csak reggel kenem fel.
2012. okt. 1. 13:49
Sziasztok! Ma vettem SA-t, a bőrgyógyász írta fel, az lenne a kérésem hogy ha esti zuhanyzás után vékonyan bekenem, akkor másnap reggel tehetek/fújhatok rá dezodort?
403. Rena2222 (válaszként erre: 401. - Rena2222)
2012. szept. 4. 16:34
Az éjszakait vetted ugye?Mert a nappali,az semmi magában.
402. Rena2222 (válaszként erre: 399. - E75ff57e18)
2012. szept. 4. 16:13
A lényeget elfelejtettem...hogy még most is máshol nagyon izzadok még hidegben is,állandóan(a hátamon folyik a víz,meg az arcom is tiszta vörös még egy szimpla ruhapróba után is).A hónaljam viszont mindig tényleg száraz...))))
401. Rena2222 (válaszként erre: 399. - E75ff57e18)
2012. szept. 4. 16:08

Hello! Amit írtál,ugyanígy volt nekem is a C.D.-nál.Mivel eléggé sajnáltam a rá kidobott pénzt,úgy döntöttem,hogy ha már megvettem elhasználom,bármennyire is csípett.+Nappalra dove-t kentem,hogy illatos is legyek.2-3 hét múlva azon vettem észre magam,hogy csontszáraz a hónaljam.Úgy,hogy már beletörődtem,hogy folyik rólam a víz,és életem végéig fekete-fehér felsőim lesznek.Én viszont addig a pár hétig néha 2 naponta,néha mindennnap kentem magam,attól függ hogy borotválkoztam.Úgyhogy amennyire lefikáztam először,most annyira szeretem.

Sztem próbálkozz még vele,hátha bejön...gondolom mindenkinél máshogy hat.Ja és mostmár nem is csíp!

400. tneksz
2012. szept. 3. 11:33
Én most használom az S.A-t újra,nekem már másnap nem izzadt pedig lagziban is órákat táncoltam ahol szakkadt rólam a víz de a hónomalja csont száraz volt semmi folt!!!!És most nem csíp pedig töményen kentem nem hígítva,persze csak vékonyan.Én erre esküszöm már jó pár éve!
2012. aug. 30. 11:08

Sziasztok! Pár napja fedeztem fel ezt a fórumot,és nagyon jó!Nekem is akadnak gondjaim az izzadással,sokat stersszelek,pedig még elég fiatal vagyok.

Rengeteg helyen láttam a C.D.-t,gondoltam kipróbálom,meg is vettem pár napja,bár kicsit sokalltam az árát- de semmit sem használ, mindehol azt írják hogy első használat után 72 órás védelmet biztosít és mekkor király ez a termék stb-stb..., hát nem. Nekem totálisan nem vált be,nem tudom hogy emberfüggő-e, tehát várnom kéne-e még hogy hasson, de nem hiszem,ugyanis már több napja haszálom és semmi.Nagyon lehangoló mert nagyon sokan azt mondják róla hogy mennyire jó termék és tényleg sok a pozitív visszajelzés ,nagyon sajnálom hogy nekem nem jó :(-bevallom, láttam hogy pár embernek szintén nem válik be, de a nagy többségnek segített.

Tehát szerintem valamelyik nap elugrom a patikába S.A-ért vagy Exodor-ért, ezekkel kapcsolatban kétségeim vannak, sokán írták hogy csípi a hónaljat és kipattogzik tőle.Hogyha esetleg valaki tud még jó izzadásgátlót megköszönném ha leírná:)

(remélem valaki válszol,elég régen szóltak utoljára hozzá ehhez a fórumhoz)

2012. máj. 21. 22:20

Sziasztok!Most tévedtem csak ide erre az oldalra.Nekem is akadnak gondok az izzadással,főleg a hónomalja,a hátam és a homlokom.Ki is szokott a nagy melegben pirosodni az arcom.

Gondolom,hogy egyrészt a túlsúlyom is okozhatja,viszont alapvetően ilyen izzadós vagyok.

Valaki esetleg próbálta már a zsálya fürdetőt vagy a teát??Bevált??

397. nickname24 (válaszként erre: 396. - Tt29)
2012. máj. 12. 12:27

Köszönöm a drukkolást, most egy hétig naponta használtam az SA-t, mától állok rá 2naponta... aztán 3naponta. Így megvárom az egy teljes hónapot, ha így sem lesz semmi akkor utánanézek valami más szernek.

Ti melyiket javasolnátok következőleg?


Bár megmondom őszintén, ha ez bekenés után 10 perccel sem hoz eredményt, akkor a C.D. ami azt ígéri, hogy bekenem és 3 napig csontszáraz leszek... ebbe még inkább nem hiszek :D


A dokin én is gondolkodtam és akkor egy vérvizsgálattal kizárni a pajzsmirigyet, meg a cukorbetegséget - bár ezeket én kizárnám azért.

396. tt29 (válaszként erre: 392. - Nickname24)
2012. máj. 12. 09:07
szió, ha még egy-két hét múlva sem használ, lehet érdemes lenne elmenned kivizsgáltatni magad...pajzsmirigy...ilyesmi, mert akkor lehet más a probléma, ezzel nem akarlak megijeszteni, csak szerintem érdemes lenne rászánnod egy kis időt. Remélem azért minden rendben van nálad, és hamarosan te is azt fogod írni, vége, elmúltak a foltok...
395. Szatimy
2012. máj. 11. 18:51
szüntette bocsánat :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook