Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlzott hüvelynedvesedés. Mi lehet ennek az oka, ez kóros? fórum

Túlzott hüvelynedvesedés. Mi lehet ennek az oka, ez kóros? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 29. 08:29
hogy lenne ez koros,inkabb jo jel!orulj neki!
2010. aug. 23. 17:00
nyalja szárazra előtte D
2010. aug. 8. 14:37
Nincs ezzel semmi gond!!!Vannak praktikák az ilyen esetekre is!!!!
2010. júl. 20. 19:46
igen, mert végülis ez nem betegség. tehát nem dől össze a világ. csak olyan partner kell, akit ezt elfogadja.
2010. júl. 20. 19:41
Én is ezt mondom neki... Szerintem sem kell ebből problémát csinálni...Ezen nem lehet változtatni, nem vagyunk egyformák... Csak gondoltam kérek egy kis megerősítést, ilyenről ritkán beszélnek az emberek,orvoshoz meg mégkevésbé fordulnak...
2010. júl. 20. 19:38
ne csináljon belőle problémát a barátnőd, mert csak magának okoz fejfájást egy olyan dolog miatt, amin nem lehet változtatni.
2010. júl. 20. 19:33
Én is így gondolom, és erről próbálom a barátnőm meggyőzni. Szerintem csak egy megfelelő partner kell, aki tudja élvezni és kezelni.. Azt hallottam, hogy ez inkább imponál a férfiaknak...
2010. júl. 20. 19:28

hááát, nekem az orvos mondta, hogy ha elkezdem szedni, akkor kicsit kevésbé nedvesedek.

szerintem is lehet ezzel mit kezdeni. mondom eddig nem volt baja egyik páromnak sem ezzel. ez még inponáló is lehet a férfinak, hogy ennyire jó, amit csinál :)

2010. júl. 20. 19:25
Hormonális? Ő szed fogamzásgátlót, lehet, hogy az nem megfelelő? Nem úgy értettem, hogy a férfi hibája, de megfelelő kreativitással szerintem ezt lehet közben orvosolni...
2010. júl. 20. 19:23

sajnos van ilyen, hogy túlzottan nedvesedik vki. nem a férfi hibája. és nem is a nőé. ez hormonális probléma.

állitolag a fogamzásgátló kicsit visszavesz ebből.

nekem is ez van. a legutóbbi exemet zavarta. de másoknak eddig nem volt bajuk ezzel.

2010. júl. 20. 19:16

Sziasztok!


Egyik barátnőm elmondása szerint túlzott izgalmi állapotba kerül szex közben, és annyira nedvessé válik, hogy nem érzi a párját közösülés közben.

Mi lehet ennek az oka, ez kóros? Hogyan lehet ezt kezelni?Párkapcsolatára ez keményen rányomja a bélyegét, mert a férfi sem tudja úgy élvezni az együttlétet.

Szerintem a nedvesedés nem gond, inkább pozitív, mert könnyíti a behatolást... Szerintem a férfiben van a hiba, ha ezt nem tudja megfelelően kezelni.Próbáltam erről meggyőzni, de hiába....

Szerintetek?

2010. júl. 20. 19:15
???
2010. júl. 20. 19:12
Túlzott hüvelynedvesedés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook