Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlsúlyos nők fórum

Túlsúlyos nők (beszélgetős fórum)


2010. nov. 22. 20:32
Nah, nem ízlik a téma, úgy látom... Bár most én is optimistább időszakomat élem... De hozzá kell tennem, hogy ma is elszörnyedtem a sonkáim láttán.
2010. nov. 10. 09:49

A vékony nők mit gondolnak kövér társaikról?-kérdezted.


Én annyi centivel,mint te 50 kg vagyok és a legjobb barátnőm immár 27 éve egy molett nő(hát dupla annyi,mint én).Imádom,és így vagyok minden hozzá hasonlóval.Én sokat eszek és nem hízok,azért is érzem magam jól a nagyobb darab nőkkel,mert velük élvezet együtt enni,jókat esznek.Sajnos a barátnőm már két éve hetente háromszor kínozza magát a fitness dvd-kel,és mindig ügyelni kell neki,hogy mit eszik,alig eszik,ha van valami ünnep három nap alatt hihetetlen,de négy kg is fel megy neki.Mégis annyi amennyi,rossz az anyagcseréje is.Nagyon igényes magára,a legutolsó divat szerint öltözködik,nagyon szeretem ahogy rajta állnak a ruhák,arányosan kövér(nem is esik jól ezt a szót használni rá).Ő sokat varrat,mivel a boltokban nem nagyon van rá méret,ha van az nem divatos inkább öreglányos.Mindig megmondom őszintén ha valami nem áll jól rajta,el is várja(én is,oda-vissza).Elmondanám rajta minden sokkal jobban áll,mint rajtam.És a férfiak is azt szeretik.Ne gondold,hogy engem jobban megnéznek,a ruha nagyon sokat számít,ő tudja hordani,ezért nagyobb a nézettsége,mint nekem.Engem inkább a tizen-huszon éves fiúk nézegetnek,és nem a FÉRFIAK.

8. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Veresasszony)
2010. nov. 10. 09:22

most olvastam egy másik fórumban, h hány kiló vagy :)


hát sztem ebből még simán le lehet fogyni!!! ez nem egetrengető súlyfelesleg :) hajrá-hajrá :)

7. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Veresasszony)
2010. nov. 10. 09:21

szia! de nem mind1 h ezt a súlyfelesleget mondjuk 50 kg-osan, vagy 70 kg-osan szedted fel. :) én 72 kg vagyok, 162 cm-vel, szóval nekem is le kéne dobnom legalább 10 kg-ot. Régen annyi voltam :D

De úgy gondolom, h ha az ember kiegyensúlyozott, jókedélyű, vicces, van humora és MAGÁRA IGÉNYES, egyúttal csinos, akkor maximálisan pozitív kisugárzása lesz, ami a legfontosabb!!!!


Elmondom, h így nem tudom hány kiló túlsúllyal sokkal több pasi tesz felém egyértelmű jelzéseket, mint anno. Sztem ne csüggedj, de ha tényleg rosszul érzed magad a bőrödben, akkor viszont tegyél ellene!!! Rengeteg olyan ember van itt akik hatalmas eredményeket értek el fogyás tekintetében, vedd fel velük a kapcsolatot, kérj segítséget!!


további szép napot!:)

2010. nov. 9. 23:52
Rajtam eloszlik. Mindenem nagy darab, de még formám van. Túlsúly: kb. 20-25kg (csak azért írom, hogy tudjátok, hogy nem beképzeltem)
2010. nov. 9. 23:51

Én ismerek olyan túlsúlyos lányt, aki mindig talál magának pasit. Szóval biztos van nem egy férfi, akinek bejönnek a nagyobb darab nők.

És női szemmel? Szerintem egy túlsúlyos nő is felöltözhet ízlésesen (bár nyilván nem olyan egyszerű ekkora ruhákat találni, de vannak külön boltok rá). A gáz szerintem az, ha valaki nem fogja fel, hogy nem azokat a ruhákat kell felhúznia, amit a 45 kilósokra terveztek (feszülős felsők, miniszoknya, rövid póló..).

Te is lehetsz csinos, csak meg kell találnod a megfelelő rucikat hozzá :)

4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Veresasszony)
2010. nov. 9. 23:49
jah, és természetesen a túlsúlyhoz is meg kell találni a megfelelő öltözéket! Elvégre akkor már van, amit takarni kell, és mást hangsúlyozni.
3. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Veresasszony)
2010. nov. 9. 23:47
sztem, ha a túlsúlyos nő jól érzi magát a bőrében, és ezt ki is mutatja a külvilágnak, ha mosolygós, kacagós, ha tudja viselni a túlsúlyát, akkor még jobban is mutat, mint egy-egy gebe, akit kiszívott már a rengeteg fogyókúra!
2010. nov. 9. 23:47

Attól függ hogyan oszlik meg rajtad a súlyfölösleg.

Nem mindegy tényleg túlsúlyos vagy, esetleg csak beképzeled magadnak.

A teltebb nők között is van csinos arányosan eloszló súllyal aki tudja "viselni" a kövérségét, és van ronda idomtalanul elhízott.

2010. nov. 9. 23:38
Elhíztam. Mindig azzal foglalkozom, hogy hogy nézek ki. A fogyás nem megy, pedig tudom, hogy ez lenne a megoldás. Előfordul hogy van önbizalmam, aztán ismét szembesülök a ténnyel, hogy már nem vagyok csinos. Nincs ruhadarab, ami jól állna rajtam, ritka az olyan csizma, amit fel tudok cibálni a vádlimra, érzéketlen vagy egyszerűen csak őszinte emberek megjegyzéseihez kell jó pofát vágnom... Jön az elkeseredés, aztán az elhatározás, de hiába. Más oldalát szeretném megismerni a problémámnak. A kérdésem az, hogy egy túlsúlyos nő is lehet csinos és vonzó? Vagy inkább visszataszító? Kíváncsi vagyok, hogy a férfiak hogyan vélekednek erről. A hasonló problémával küzdő nők tapasztalatait is várom a témában. És érdekes lehet még, hogy a vékony nők mit gondolnak kövér társaikról…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook