Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Túlsúlyos lány, aki elindult a fogyás útján milyen mozgást végezzen? fórum

Túlsúlyos lány, aki elindult a fogyás útján milyen mozgást végezzen? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 19. 16:21
Szia.Személyes tapasztalatom:Futás,nyugi meg lehet szeretni,és én imádom a Rubint Réka tornákat.De a legfontosabb a kaja.Sajna azt a legnehezebb kibírni.
2011. ápr. 19. 14:37

Szia!

Nagyon ügyes vagy!

Én javaslom a vízi tornát, ha van rá lehetőséged.Az nem unalmas, mert közösségben csinálhatod és mivel edző tartja kicsit tudatosabban mozgat át téged!Ha oda és haza is elsétálsz az meg egyenesen szuper:-)

18. Anzse
2011. ápr. 19. 14:25

Szia,


én sokkal többel kezdtem, mint Te és az elejétől fogva mentem úszni és kondiba, ahol a személyi edző srác, azt javasolt, hogy biciklizek, a futópadon sétáljak és az ellipszis trénert is javasolta.

Otthon pedig Norbi duci tréninget csináltam....

Sok sikert...

És milyen diétát választottál?

2011. ápr. 19. 09:51
Szia! Én a jógát javaslom! Lassú mozgásforma, ami minden izmot és izületet megmozgat. Tapasztalatból tudom, hogy a nagy tömegű test nem bírja az ugra-bugrát.15-20 perc után már elég, az izomláz pedig napokra befagyasztja a tornát.Kezdetnek a mozgás öröme, a hajlékonyság és fittség elérése miatt javaslom a jógát.A gyorsabb és intenzívebb mozgások a gyors kifáradás miatt, balesetveszélyesebbek is. Izomhúzódás, ficam, megerőltetés stb.
2011. ápr. 18. 21:59
Leslie Sansone-t én is csak ajánlani tudom.
2011. ápr. 18. 12:48
szerintem is* :)
2011. ápr. 18. 12:48
Szia:)Szerintem próbáld ki a zumbát:) jó kardio,izzasztó és nagyon hangulatos tánctorna:P nekem bevált:) Diéta mellett, szerintem eredményes :) bár én még csak most fogok diétázni mellette eddig 4 zumba edzésen voltam de iszonyúan élveztem( ja és nem vagyok nádszál vékony sőt... :D)de remélem egyszer az lehetek:D
13. Maya76
2011. ápr. 18. 12:22
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a biztatás is külön jó lesik!! :) Köszönöm nektek!!
2011. ápr. 18. 10:04
Szia.A mozgas szerintem nagyon kenyes kerdes.Mindenki ugy mozogjon,amit szeret.Ez hidd el nagyon fontos!!!!!En evekig kezdtem a mozgast,majd feladtam probalkoztam,mindig par hetes kitartassal.Probaltam uszni is,de en szemely szerint tok unalmasnak tartottam es parszor el is sumakoltam mert nem volt kedvem.Vegul megtalaltam a szerelmem.A zumbat!!!Aki szeret tancolni,annak ez a legjobb mozgas a fogyashoz.Minden porcikad megmozgatja es ha jo a tanarod a bugyid is vizess lessz a vegere es meg orulni is fogsz neki!!!!Es ha epp nincs zumba vagy salsa aznap egy kicsit kondizok!Ha anyagilag van lehetoseged ra,csak probald ki,szeretni fogod.Es elvezni fogod a fogyukurad!
2011. ápr. 18. 09:52
Edzőteremben felügyelet mellett nyugodtan végezhetsz kis súlyos edzést, úgy állítják majd össze, hogy ne terhelje túl a térded é az izületeidet ne roncsolják.
10. Dzsimp
2011. ápr. 18. 09:51

Szia.

Én is az előttem szólókhoz csatlakozok. Úszás, séte, Norbi duci tréning.

Vigyázni kell a térdekre, meg minden izületre. Én 25 éves vagyok de az intenzív mozgással, úgy tönkre tettem a térdeimet, hogy most már mindig ropognak, és többször fájnak, hogy alig bírok menni.

2011. ápr. 18. 09:51

Szia!

Én picit többről kezdtem, mint Te, és még mindig nem vagyok 100 szerintem (nem mérlegelek mostanában), viszont oda figyelve és óvatosan ugyan, de elkezdtem az első 5 km-em futás edzéstervet, ami séta+kocogás kombinálva és fokozatosan növelve a távokat, ami tényleg működik!!!

Én azért választottam, mert bárhol végezhető, a szabadban vagy, semmibe nem kerül, és amíg neki készülsz, és elindulsz valahova edzeni, és mire odaérsz addigra ezzel készen is vagy:)

Persze ha csak nem otthon egyedül tornázol, mindenkinek más jön be, én pl. nem szeretek egyedül otthon bezárva mozogni, akkor inkább mást csinálok, ha már otthon vagyok...A bicikli nálunk jól bevált szárítónak :)

8. ancsapancsa35 (válaszként erre: 6. - 19f376ac15)
2011. ápr. 18. 09:50
Egyetértek:-) Nagy súllyal én is ezt ajánlanám.Nagyon jó. Csak ügyesen! Kitartást!
7. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Maya76)
2011. ápr. 18. 09:48
Szia, ügyes vagy! Én is a Duci tréninget ajánlanám, nem túl megterhelő és hatásos, saját tapasztalat! ;)
2011. ápr. 18. 09:47
van egy nagyon jo seta dvd, angolul: Laslie Sansone, Walk away the pounds. Van 1-2-3-4-5 merfoldes is. Kezd az 1-essel es mikor mar nagyon belejottel valts a kovetkezore:)
2011. ápr. 18. 09:47
Szobabringa simán mehet, az nem terheli az ízületeket. mindennap kicsit több!
4. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 1. - Maya76)
2011. ápr. 18. 09:42
Igen, szerintem is séta, meg ajánlom a Norbis régi Duci Tréning videókat, dvd-ket. Gratulálok, hogy elkezdted, és sok sikert a továbbiakhoz! :-)
2011. ápr. 18. 09:41
Szia! Ha van lehetőséged ússzál.
2011. ápr. 18. 09:40
min.-15-20 kg után kezdj bármit is.Addig max. séta, amennyit csak tudsz..
2011. ápr. 18. 09:33

Sziasztok!


100 kg-ról indul(t) a fogyásom, úgy érzem centiben szépen megindultam, és a bőrömön is látom a változást,körte alkat vagyok sajnos. Milyen mozgás formát , feszesítő vagy más mozgás ajánlanátok??

Szobabiciklim van itthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook