Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túlstimulálás jelei jelentkeztek másnál is? fórum

Túlstimulálás jelei jelentkeztek másnál is? (tudásbázis kérdés)


10. Borrdi78 (válaszként erre: 9. - Nyinya80)
2014. máj. 19. 11:04
Ha jobban erzed magad, akkor mar nem lesz baj. :) szoritok nagyon!!!
9. Nyinya80 (válaszként erre: 8. - Borrdi78)
2014. máj. 18. 16:20
Holnap hívnak, hogy holnap vagy szerdán kell-e menni. :) Mondjuk nem bánnám ha előtte azért megnéznének, hogy inden rendben van-e. :)
8. Borrdi78 (válaszként erre: 7. - Nyinya80)
2014. máj. 18. 13:38
Igen, sajba ebben nincs gyakorlatuk a sima kh-aknak, v surgosseginek, csak a meddosegi kozpontok tudjak, h mi a teendo... :( otulok, h jobban vagy! Mikor lesz az ET?
7. Nyinya80 (válaszként erre: 6. - Borrdi78)
2014. máj. 17. 19:12
Nem adtak semmit,de azóta beszéltem a genetikussal és ő is mondta. Délután elért még egyszer, de vettem be egy nospat és nem volt olyan szörnyű mint tegnap. Az a baj h az itthoni orvosok semmit nem értenek hozzá...
2014. máj. 17. 12:06

Igy van, iszonyat sok viz es feherje!!! Akar gyuros port is igatsz, abban jo sok a feherje, kajaval nem tudnal annyit bevinni. A tulstimu nagyon veszelyes lehet es kellemetlen is, de, ha bevallalja a doki az ET-t vele, akkor az eselyeket is javitja. Legalabb ennyi orom az uromben...

A korhazban nem adtak infuziot? Van erre vmi speci feherjepotlos infuzio...

5. 514e1e4047 (válaszként erre: 4. - Nyinya80)
2014. máj. 17. 08:58
Hát nyomassad csak. Akkor is, ha nem esik jól. Sok sikert!:-)
2014. máj. 17. 08:56
Köszönöm! Már idekészítettem magam mellé a vizet, hogy igyak minél többet. Ebédre is fehérjedúsat készítek. Csak nagyon félek, nehogy újra kezdődjön, mert szörnyű volt. És remélem a beültetésre sem lesz semilyen hatása... :/
2014. máj. 17. 08:49

Biztos az van, a 12 peti elég sok! Rengeteg víz, min. 5-6 l és fehérje, legfőképp túró, tejföllel, tojás, ha nem megy fehérjepor. A fehérje megköti a hormonokat, a vízzel kipisiled.

Sok sikert! Egy másik lombikos

2014. máj. 17. 08:44

Sziasztok! A debreceni Kaáliba járunk lombikra. Tegnap volt a punkcióm, ahol 12 petesejtet szívtak le. A hasam érzékeny volt utána, de azt mondták, hogy ez normális. Viszont már itthon (170 km távolság) este annyira begörcsöltem, hogy mentőt kellett híni. Mire a kórházba értem enyhült, majd elmúlt. Az ottani doki szerint a leszívás miatt van meg nagyok lettek a petefészkeim.

Volt már valakinek hasonló problémája? Sajnos a Kaális dokival most nem tudok beszélni.

Köszönöm!

2014. máj. 17. 08:41
Túlstimulálás jelei - volt valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook