Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Túlóra fórum

Túlóra (beszélgetős fórum)

2009. ápr. 28. 13:56
Nem akarlak elkeseríteni, de én biztos, hogy odapofáznék neki. Mégis mit képzelnek, nekik mindent szabad!! Ha éppen az oviba kellmenni a gyerekért, akkor addig ott fog állni a kapuba, mert anyuci nem tud érte menni, vagy talán a főnököd hazaviszi? Ez egy nagy bunkóság.
2008. jún. 30. 18:37

Érdekelne a véleményetek,ill tanácsot kérnék.Kereskedelemben dolgozom.A kollegákkkal nincs semmi baj,sőt a főnök asszony is nagyon oké,ha látja,hogy nyűgöd van,segít,elbeszélget velünk,nincs főnökösdi,ugyanúgy dolgozik,ahogy mi.,sőt dicséretet is kapunk,ha jól dolgozunk.Mellettem sokat kiállt,mert az elején azt mondtam,feladom,de maradtam,mert addig beszélt a fejemmel,amíg megértette,ők akik régóta ott vannak,nincs olyan hét,hogy ne adhatnák fel.Csakhogy,van egy nagy hiba: elvárják a túlórát.Nem megkérdezik,hogy tudnál-e maradni,hanem egyszerűen nem szólnak,(ugyanis akkor mehetsz el,ha szólnak ha elmehetsz.,nem akkor ,amikor letekil a munkaidőd)Nekem eddig viszonylag jó volt a helyzetem,mert tudták,hogy sulis a gyerek,és délelőttösiből én megyek érte.,de amit művelnek a többi kollegámmal,azt nagyon nem tudom elviselni.1-1,5 órát maradni kell,ha szólni mersz,azt mondják,majd szólnak.Én az első alkalom után azt hisezm szóvá tenném,ugyanis ki nem fizetik.,viszont nagyon kiszolgáltatott vagy,mert ha nem szólnak,nem mehetsz be,hogy leszámolod a kasszádat.Ma egy új kolleganőnek megjegyezte a helyettes,hogy az egy dolog,hogy eddig dolgozol,majd nekem megjegyezte,hogy megőrül,hogy ez is a munkaidővel jön.

Egyrészt törvénytelen,másrészt embertelen.Mit lehetne tenni szerintetek? mIkor érdemes szóvá tenni,mit szabad mondani,szépen? Csúnyán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook