Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl sokat dolgozik a párom fórum

Túl sokat dolgozik a párom (beszélgetős fórum)


2011. nov. 3. 09:10
hosszutavon nem jo,a penz nem minden./tapasztalatbol mondom ezt.leggazdagabb parommal voltam a legboldogtalanabb.
23. Rebeka2011 (válaszként erre: 21. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 9. 11:05
Én sajna csokit eszem, amikor a párom külföldön van - és mivel elég sokat van ott, ilyenkor szépen gömbölyödöm :-((((, aztán nem győzöm lediétázni.
2011. ápr. 6. 09:03
Az enyém is de jól áll neki!:)
21. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 20. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 13:44

Csatlakozom hozzád! Igazad van, nem is bántom. Csak ha belegondolok, hogy a környezetemben, családomban élő férfiak mennyit dolgoznak, kivétel nélkül tudom mondani, hogy mindegyik nagyon sokat megy, dolgozik vagy állandóan úton van.

Bár más lenne a világ, de sajnos ez van. Hogy őszinte legyek én is nehezen tűröm, amikor a férjem külföldön van, az első napokban sokszor csak sírok. De nem tudok mit csinálni. A pénzért és a jobb létért sokat kell tűrni. És nem csak nekem, hanem nagyon sok mindenkinek. Ha bele gondolunk nem is olyan rossz nekünk.:))

20. anyucika3 (válaszként erre: 19. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 5. 13:38
Én sem leszólni akartam,és értem is a problémáját.Gondolom fiatalka még,szórakozni szeretne,azt,hogy jobban figyeljen rá,több időt töltsön vele...stb.Csakhogy az a baj,hogy pusztán a szerelemből nem lehet megélni.Valahogy az anyagi alapokat is meg kell teremteni,és ennek sokaknál kemény munka az ára.Mi is voltunk úgy,hogy én a 3 gyerekkel,otthon, a férjem meg állandóan úton volt,külföldön dolgozott.A mostani időszak ebből a szempontból legalább jobb,igaz,hogy sokszor dolgozik hétvégén is,hét közben is sokat,de legalább minden este itthon alszik.Persze más lehet ebbe bele csöppenni,és más végig élni ahogy eljut egy bizonyos szintre.Mi amikor összekerültünk,sima mérnökként dolgozott,akkor nem volta ilyen problémáink,hogy sokat lett volna távol,de a fizetése se volt éppen jó.De közben felküzdötte magát(szerencsére),és ebben nem kevés munka van.Nem azt mondom,hogy ez ideális állapot,de én nem panaszkodok.Örülünk,hogy dolgozhat,hogy megélünk,és nem is olyan rosszul.
19. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 18. - Anyucika3)
2011. ápr. 5. 13:19

Így van. Én nem leszólni akarom a fórum indítóját, de gondolja, hogy ha másik párja lenne az nem dolgozna?

A mai világban inkább örüljünk, hogy valaki dolgozik.

Én mondjuk nem panaszkodhatok, mert a férjem fél nyolckor megy el itthonról és este hét körül jön haza, hétvégén pedig itthon van, persze, ha éppen nincs külföldön, mert akkor hetekre, vagy van hogy egy hónapra is elmegy.

De amikor a gyermekünk megszületett, akkor olyan munkahelye volt, hogy minden másnap vagy harmadnap járt haza, úgy hogy hazaért este 9-re és másnap reggel 6-kor már ment. És akkor hétvégén is dolgozott.

Szóval nem tudom, hogy mit gondolt a fórum indítója, miközben ez egy népességi probléma, szegénykém meg azt gondolta, hogy csak őt érinti ez.

18. anyucika3 (válaszként erre: 15. - Kisszsuzska83)
2011. ápr. 5. 12:32

Így van.Szerintem örülni kell annak,ha egy férfi szorgalmas,vannak céljai,és tesz is értük.Annak meg pláne a mai világban,ha van munkája.Nálunk van,hogy a férjem napokig nem találkozik a gyerekekkel,mert amikor elmegy még alszanak,amikor jön már alszanak.

De ha véletlenül időbe itthon van(mondjuk este 6),akkor itthonról dolgozik még.Ez van,jobb mintha munkanélküli lenne.

2011. ápr. 5. 12:07

Sajnos sokaknál van,hogy többet kell dolgozni mint amennyi a "rendes" munkaidő.

Nálunk is így van hogy 10 órákat dolgozik a párom,és van hogy szombaton is be kell mennie.

Senki nem csinálja meg helyette a munkát,több embert meg nem vesznek föl,akkor sem ha el vannak maradva!:(

2011. ápr. 5. 11:15
A volt férjemmel is ez volt a helyzet. Ugráltatták. Tovább bent kellett maradni, vagy szombaton is menni. Nem tesz jót egy kapcsolatnak, dehát a pénz sajnos nagy úr.
15. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 8. - 22342e0151)
2011. ápr. 5. 10:48

Temetkezik a munkába? A mai világban muszáj a munkába temetkezni, valószínűleg nem magától csinálja.

Az én férjem is szívesebben lógatná itthon a lábát, csak akkor nem biztos, hogy holnap is be kellene mennie dolgozni.

14. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - E8c814b51a)
2011. ápr. 5. 10:47
Nálunk az a helyzet, hogy ugráltatják. Hol éjjel dolgozik, este 7-től reggel 7-ig, valamikor nappal 7-7-ig, néha 10-ig és mindezt mindenféle átmenet nélkül. Előtte nap jelentik be, hogy mehet éjjelre és slussz passz. Hozzá társul, hogy sokszor hétfőtől vasárnapig szabadnap nélkül, majd kezdi a melót hétfőn és talán hétvégén tinenegynéhány nap után lesz egy nyomorult szabadnapja. Mi sem tudunk programokat szervezni előre...de ha Te ezt nem tudod elrendezni magadban, szépen lassan felfog őrölni, amíg vége lesz a kapcsolatodnak!
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - 22342e0151)
2011. ápr. 5. 10:43
Nem mindenki akar a munkába temetkezni, csak épp ha nem megy be mikor fütyülnek akkor megmutatják neki az ajtót kívülről... :(
12. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 10. - E8c814b51a)
2011. ápr. 5. 10:43
Mit dolgozik a párod?
11. e8c814b51a (válaszként erre: 8. - 22342e0151)
2011. ápr. 5. 10:42

Nem temetkezik. Olyan munkája van, hogy több emberért felel.

Azt, hogy engem nagyon szeret és ragaszkodik abban biztos vagyok, úgyhogy nem erről az oldalról közelítem meg a kérdést.

10. e8c814b51a (válaszként erre: 5. - Vigyorex6)
2011. ápr. 5. 10:41

Az a baj, nem is igazán panaszkodok neki, mert akkor én vagyok a rossz.

Nem tudom ezzel terhelni. Ott van velem, de mindig érzem, hogy nem ott jár agyban. Vagy fáradt.

azt biztos, hogy nagyon szeretjük egymás, de nem tudom ez meddig mehet.

9. a5216efea8 (válaszként erre: 7. - Vkatka)
2011. ápr. 5. 10:30
Szerencsés ember hogy ilyen párja van!:)
8. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. ápr. 5. 10:30

Biztosan boldog a társad? vagy csak te akarod azt látni.

Miért temetkezik a munkába? Erre kéne megfelelő választ találnod.

2011. ápr. 5. 10:25

Az én férje is állandóan dolgozik, soha nem tudunk előre tervezni mert folyton változik a beosztása, ha valaki beteg lesz, ő megy be helyette, nincs szabad hétvégéje, még a szabadnapján is be kell mennie hajnalban, és csak a délutánja szabad. Pokoli.

Ráadásul most költözés előtt állunk, felújítunk és mindezt minimális segítséggel, mert a férjem szüleitől nem sok segítséget kapunk. Így az összes szabad idejét a háznál tölti és dolgozik...

Ja és minimálbért keres :(

2011. ápr. 5. 10:23

Ha meg akarod menteni ezt a reménytelennek látszó kapcsolatot,akkor mindent tégy meg annak érdekében hogy a társas és az ezzel együtt járó dolgok működjenek.

Ha eltávolodtok ezektől bármilyen úton nem sok reményt jósolok,mint már ezt itt olvashattad az előzőekben!

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. ápr. 5. 10:22
Sajnos nem egyedüli a problémád! Valahogy helyre kell tenned ezt magadban, mert rámegy a kapcsolatotok. Mára jellemző lett, hogy anyák szinte egyedül nevelik a gyerekeiket, mert a párjuknak el kell tartani a családot...ott ez még fokozottabb. Nincs más választás.
2011. ápr. 5. 10:19

Az enyém is túl sokat dolgozik, ráadásul nem is Magyarországon teszi ezt legtöbbször :-((((


Annyit azért mondanék neked, hogy az első férjem nem dolgozott túl sokat, de nem is keresett túl sokat... Én kerestem többet, de ez elég nagy bonyodalmat okozott, amikor gyermekünk született.


Mostani párom sokat dolgozik és keres is szépen, ami elég fontos így, hogy én meg elvesztettem a munkámat és nem igazán találok újat :-((((

3. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. ápr. 5. 10:18
Mit dolgozik a parod?
2011. ápr. 5. 10:18

Szia!


Nagyonis tudom mit érzel:( Anno az én férjem is mindig oda volt, külföldet járta buszos csoportokkal. Szinte mindig egyedül voltam, rá nem nagyon lehetett számítani, hisz nem volt otthon, csak pár napokat. Szép lassan el is távolodtam tőle. Már 4. éve, hogy elváltunk.


A Te párod mit dolgozik?

2011. ápr. 5. 10:16

Másfél éve vagyunk együtt és nem tudom már tolerálni, hogy a munkája határozza meg az egész életünket. Megértő vagyok és tudom, hogy menni kell, de mégse tudok így élni. Nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy ez nem fog működni.

Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook