Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túl sok magzatvíz? fórum

Túl sok magzatvíz? (beszélgetős fórum)

4. Sirga (válaszként erre: 1. - FonyoZsófi)
2022. aug. 14. 12:45

Ne aggódj! Egy ismerősömnek mindkét babájánál több volt a magzatvíz: mindkét gyerkőc tökéletesen egészséges. :)

A második terhesség végén az orvos picit aggódott, ezért hetente behívta vizsgálatra, de minden rendben ment. Igaz, ahogy Dominós is írta, ő is 5 hónaposan már úgy nézett ki, mint, aki mindenórás. De ez legyen a legnagyobb gond, nem igaz? ;)

Jó egészséget Nektek!

2022. aug. 14. 10:45
Hát nem tudom, hogy az baj-e? Nekem egy kismedencényi volt a 2.-nál. Egyszer se mondta senki, hogy gond lenne. Úgy néztem ki, mint egy ikerterhes.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - FonyoZsófi)
2022. aug. 14. 06:26

Azèrt van a doki,hogy felvilàgosítson,illetve hogy te feltedd az ezzel kapcsolatos kérdéseid.


Az a gond,ha kevés,úgyhogy nem hinném hogy ez gondot okozna

2022. aug. 13. 20:51

Sziasztok!

4D UH-n voltunk a héten ahol azt mondták, picit több a víz, de a babával minden rendben, minden szerve működik. :) Nem találtam sehol egy táblázatot arról, hogy mennyinek kellene lennie hetenként a víznek, így nem tudom, mennyivel több van nekünk, és azt sem, hogy ez mekkora baj... segítenétek kérlek saját tapasztalattal/adatokkal?


Mi 23+3 naposan voltunk és a magzatvíz (AFI) 27cm a zárón. Aggódom picit.


Köszönöm!

Zsófi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook