Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túl sok alvás okai fórum

Túl sok alvás okai (beszélgetős fórum)


13. zsofi_876 (válaszként erre: 12. - Zsofi_876)
2021. máj. 28. 22:14

3-4 hét egy laborra, nem 2 hónap.

De az is hihetetlen...

2021. máj. 28. 22:12

Azért érdekes a dokid.

Neki az lenne a dolga, hogy kiderítse az okát. Ehelyett lebeszél róla?

Nem hiszem el, hogy ilyen nehézkes egy labor. Merre élsz?


Legutolsó, amire gondolnék, de daganat is okozhat ilyet.

Persze első körben nem az jut az ember eszébe, de az ilyen orvosi hozzáálláson mindig kiakadok.

Basszus másfél éve a covid határozza meg az életünket, ezzel indokolnak minden eü. fennakadást. 2 hónap egy laborra? Egyszerűen nem akarom elhinni.

Máshogy pedig nem fog kiderülni, mivel rengeteg oka lehet.

11. Zsifi1
2021. máj. 28. 13:16
Én a pajzsmirigyre tippelek. Legalább TSH, T4 és T3 értékeket nézess!
10. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 11:59
Valamelyik éjszaka 2 órát aludtam, másnap pedig 20-at, pedig nem vagyok jó alvó.
2021. máj. 28. 11:32

Talán Covidos voltál/vagy. Annak is van ilyen tünete.

Laborba jelentkezz be, 2 hónap múlva is jó az. Nagylabor évente 1-2 alkalommal különben is szükséges, mint egy szűrővizsgálat. Kérj pajzsmirigy vizsgálatot is.

8. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 11:00

szerintem legelőbb a vérnyomásodat nézesd meg ,vagy mérd meg,mert a kórosan alacsony vérnyomás,ami tartósan fennáll aluszékonyságot okoz és nehéz ébredést,én reggel,mikor kelni kell halálomat érzem a 90es vérnyomásommal,kell egy fél óra leglíább mire felélénküéök és normális lesz a közérzetem.


A másik amikt tapasztaltam,ha lelkileg nem vagyok jól,ki vagyok merülve mentálisan,idegileg,akkor jobban kívánom az alvást,de ez már más,egyénenként eltérő,mert van aki meg álmatlanul hánykolódik ,mikor hasonló passzban van.


gondold át azért,nem lettél e az utóbbi időben idegesebb,leterheltebb,,stb stb.

ezeket csak magambol kiiindulva írtam,biztos sok más oka is lehet....

2021. máj. 28. 10:28
Ja, nem tudtam, nálunk a háziorvosi rendelőben is leveszik. Akkor nem tudom, pedig tényleg fontos lenne legalább egy vérkép. Simán lehet hogy "csak" vashiány, esetleg vérszegénység, azt meg egész gyorsan helyre lehet hozni.
2021. máj. 28. 10:26
Igen, de csak szakrendelőben, 3-4 héttel később.
2021. máj. 28. 10:24
Covid ide vagy oda, egy vérképet pl. csak tudnak nézni, nem?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Jooeva)
2021. máj. 28. 10:19

A kedves háziorvos szerint nem biztos, hogy egészségügyi okokra vezethető vissza a probléma, ezért azt tanácsolta, várjak, mert a jelenlegi helyzetben (továbbra is a covid-ra hivatkozva) nem tanácsolja, hogy ezért orvoshoz forduljak.


Auróra2010, azért bizom abban, hogy a hoxa színvonala magasabb a láthatóan troll hozzászólásoknál.

2021. máj. 28. 09:45
Előző éjjel nem aludt
2021. máj. 28. 09:43

Vitaminhiány, vérszegénység, pajzsmirigy alulmüködés, depresszió, vérnyomás probléma, lelki kimerültség....hirtelen ennyi jutott eszembe.

Vérképet biztos nézetnék.

2021. máj. 28. 09:21

Sziasztok.

Mi okozhatja azt, ha az ember sokkal többet alszik, mint előtte?

Ez fáradtsággal párosul, sokszor már este 8-kor úgy érzem, le kell feküdnöm, de bármikor fekszem is le, 8-9 órát alszom, sokszor többet is, de mégis fáradtan, álmosan, nehezen kelek reggel, és délután/este már fáradt vagyok.


Fizikai aktivitás mértéke nem változott az ezt megelőző időhöz képest, sőt, igazából semmi sem változott.

Mi okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook