Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túl kevés menstruáció tabletta letétel után 4 hónappal fórum

Túl kevés menstruáció tabletta letétel után 4 hónappal (beszélgetős fórum)


2012. júl. 8. 18:27
Nekem is volt egy pár év,amíg szedtem a tabit.Előtte rendesen véreztem 6 napig,a mennyiség is ott volt.Amikor abbahagytam,mert...seprűvénáim kezdtek lenni a combomon,akkor utána már nekem sem lett olyan,mint korábban volt.Első nap dől belőlem,másnap délelőtt is még sok adag,de délutánra már "vizes",és kb. 4 nap alatt vége is,a 3.napon minit használok(tampon),a 4.en meg már csak egy kis tisztasági(!)betétecskét...Pár éve már így van,nődokik mondták:legyek boldog,szerencsés vagyok,semmi gond.Kész.:)
2012. júl. 8. 13:54
A doki azt mondta, ez a típusú tabetta maximum 3 hónap kiürülési idővel számítható. Nem fogok örülni, ha most kezd majd össze-vissza lenni ..:S Innentől már szeretnék babát.
2012. júl. 8. 13:43
Az elsö 3 hónapban a gyógyszer után nekem is pontosan megjött, csak utána kavarodott be, gondolom 3 hónapig még érvényesült a gyógyszer hatása.
2012. júl. 8. 13:11
Nekem március óta pontosan jött mindig, és a megszokott módon. Egy kúrát a cickafarkból is megittam.
6. zsuzso100 (válaszként erre: 5. - Hoovirag)
2012. júl. 8. 12:11

Én is iszom a cickafarkot, bár folyamatosan azt sem lehet.

Mikor letettem a gyógyszert, elsőre 45-50 nap körül jött meg, aztán fokozatosan csökkent, 36-32-31-28 és most volt ez a keveredés.

2012. júl. 8. 11:46
Nekem is a tablettaszedés után 3 honappal nagyon megkavarodott a menszim. kb 50 60 napra jött meg és nagyon kevés volt. Én nem mentem orvoshoz, mert úgy gondoltam, hogy a sok mesterséges hormon csak árt. Rengeteget sportoltam, hogy ürüljön a szervezetemböl a sok hormon, majd fél év múlva kipróbáltam a cickafark teá. Magam szedtem a mezön magam szárítottam. Kb 3 honap használat után teljesen helyreállt a ciklusom. Még peteérésem is lett.
2012. júl. 8. 11:21

Nekem tablettaszedés abbahagyása után 6 hónappal teljesen elment a mensim. 3 hónap volt, mire az orvosok visszahozták, de még bő 1 évig nem volt peteérésem. 1,5 simán volt, mire helyreállt a szervezetem. Többet biztosan nem fogok tablettát szedni. Ja és kihullott egy csomó hajam és visszeresek lettek a lábaim.


Esetedben szerintem lehet terhesség is.

2012. júl. 8. 10:58
Akkor nem egyedi :) Jól van, akkor kivárok, köszi:)
2012. júl. 8. 10:55
Én is így voltam múlt héten, 3 napig pár csepp, ami előbb is jött, aztán volt 4 nap rendesen - talán a meleg miatt, vagy bármi befolyásolhatja.
2012. júl. 8. 10:53

Sziasztok!

Ilyen még nem volt nálam. Nem igazán vagyok megijedve, csak fura. 4 hónapja tettem le a fogamzásgátlót, mert lassan babát szereténk. Ebben a hónapban 3 nap késéssel érkezett a menstruáció, de csak olyan csipp-csöpp. Nagyjából semmi. A párommal megszakításos módszert alkalmazunk jelenleg, ami ugye nem nyújt túl nagy biztonságot. Ez a fogamzásgátló hatása lehet még, vagy befigyelhet terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook