Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tükröm-tükröm mond meg nékem, ki a legtökéletesebb anya a vidéken… fórum

Tükröm-tükröm mond meg nékem, ki a legtökéletesebb anya a vidéken… (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tükröm-tükröm mond meg nékem, ki a legtökéletesebb anya a vidéken…

22. Piroska52 (válaszként erre: 21. - Szneszabonoja)
2019. okt. 9. 07:44

Pedig engedd el.

Csak magadnak ártasz vele.

Legyints egyet,és gondolj arra ki mondja.

21. szneszabonoja (válaszként erre: 18. - Bdcf7ee3e8)
2019. okt. 9. 07:26
Bevallom, irigy vagyok ezért a dologért, mert sok esetben nem tudom elengedni a fülem mellett és csak idegelem magam. :(
20. szneszabonoja (válaszként erre: 19. - Cucicsillag)
2019. okt. 9. 07:25
Én még sajnos tanulom, ezt a letojást...valamiért nem akar menni... :(
19. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szneszabonoja)
2019. okt. 9. 00:08

Tetszett az irasod :)

Nyilvan, lesz olyan, aki vmi rosszat akar kiszurni belole, de en azokat mostanra mar le is tudom tojni.

Elso kisfiamnal mindenre probaltam figyelni, nem volt mellettem igazandibol tamogato anyuka-m, igy meghallgattam, akirol azt felteteleztem ,hgy jot akar...a remsztorijaival egyutt, sajnos stb.

Ugyhgy a masodiknal vtam olyan rutinos, siman arrebb mentem, ha vki olyan temat feszegetett, keretlenul, amitol ereztem, hgy stresszel es bekemenyedik a pocak.

Szval, nagy tanitas volt mimdket babavarasom!

❤❤

2019. okt. 8. 19:06

Szuper irás! Nagyon jól látsz mindent! :)

Nekem egy 11 hónapos lányom van, de én is sok ilyen emberbe futottam bele.

Engem igazából nem frusztrálnak, sokszor csak nevetek rajtuk.

17. szneszabonoja (válaszként erre: 16. - Piroska52)
2019. okt. 7. 04:24
Köszönöm! 💕
16. Piroska52 (válaszként erre: 15. - Szneszabonoja)
2019. okt. 6. 20:44

Te csak legyél továbbra is ilyen anyuka,amilyen most vagy.

A ,,bezzeg anyák,,,a nyomodba sem léphetnek.

15. szneszabonoja (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2019. okt. 6. 20:25
Köszönöm!! 🙏
2019. okt. 6. 18:43

Egyetértek az előttem szólókkal, és hozzáteszem:


Írni is tudsz.

13. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Szneszabonoja)
2019. okt. 6. 14:17

na még,a sápitozó vénasszonyoktól mentsen meg mindenki a jó sorsa,

mondom én 67-évesen,

na azoktól kiver a viz,

12. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Szneszabonoja)
2019. okt. 6. 14:15
na igen,
11. szneszabonoja (válaszként erre: 10. - Piroska52)
2019. okt. 6. 14:13
Mi pici faluban lakunk, itt még a tanácsadáson is, boltban is, piacon is..
10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Szneszabonoja)
2019. okt. 6. 13:25

mindig utáltam,amikor az anyukák azon versengtek,melyik gyerek mit tud már,

hogy ennyi idősen már ennyi foga van,

hogy ennyi idősen már megfordul,

hogy ennyi idősen már elindul,

hogy ennyi idősen már végig alussza az éjszakát,

mi kisváros vagyunk,nálunk az ilyen ,,,bezzeg anyukák,,,a tanácsadáson osztották az észt,

9. szneszabonoja (válaszként erre: 4. - 270ab6ba7a)
2019. okt. 6. 10:31
Amikor Majával az operáción voltunk, pont egy ilyen Anyukát láttam. Bevallom, picit irigykedve néztem, mert amíg Én napok óta nem fürödtem, annyira lekötötte Maja a napjaimat, és hát rettegtem egyedül hagyni egy pillanatra is a műtét után, addig egy Anyuka társam, belőtt hajjal, csupa mosollyal, parfümmel állt "helyt". Aztán az utolsó előtti napon este amikor Maját dajkáltam a folyosón, beszélgettem a nővérkével, aki elmondta, bent se alszik a pár hónapos gyerekével... ott éreztem, hogy nincs mire irigykednem. :)
8. szneszabonoja (válaszként erre: 5. - L.luiselotte)
2019. okt. 6. 10:29
Köszönöm! :)
7. szneszabonoja (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2019. okt. 6. 10:29

Köszönöm szépen a szavaidat Fincsi5! :)

Én is minden jót kívánok Neked a családom nevében is! :)

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Szneszabonoja)
2019. okt. 6. 09:40

Nekem nagyon tetszett a cikked, mosolyogva olvastam.

Még egyet tehetsz; hogy nem fészbukozol.

De talán mégsem, mert rád nincs rossz hatással.

Amíg így látod magatokat és a "tökéleteseket", addig nincs gond.

Minden jót nektek, így tovább.:))

2019. okt. 6. 09:23
Ne foglalkozz veelük. Ráérős k....k.
2019. okt. 6. 09:12
Pontosan, hogy jól látod ezt a szuperanya dolgot. Én sosem hiszem el, hogy annyira fenékig tejfel az élet ilyenkor. Ez csak a fotó erejéig van. Ne hidd ezt el, pláne ne legyen rossz kedved emiatt. Én is láttam olyan anyukát akinek az egy hónapos gyereke mellett a piros műköröm meg a rúzs volt. Minden happy. A gyerek nem hisztizik, nem sír, apuka szerelmes belé és a Rubint Rékát is lepipálja alakban. :)) ne vedd a szívedre, ott is ugyan az van, mint Nálad..
2019. okt. 5. 21:06

Igazad van, jól látsz mindent, de látható az is, hogy ez a sokminden olyan szinten nyomaszt téged és olyan szinten teher a válladon, hogy szerintem az lenne a legegészségesebb, ha kikerülnél ebből a körből.

Boldog babázást kívánok 👣

2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Szneszabonoja)
2019. okt. 5. 20:57
Szép estét Kedves Anyuka! Elolvastam a cikket. Tele van igazsággal. Nekem az a véleményem, hogy le kell vetni sok olyan érzékelőt magadról, ami által felkaphatod a vizet, nem tetszik valami és elronthatja a napodat, hetedet,vagy akár eljutsz odáig, hogy nem mész ki egy játszótérre, mert ott a "már-már celeb" anyukák gyülekeznek. Várják mikor megy oda egy mindennapi anyuka akiről leszedik a bőrt is. Vannak dolgok amiket idősebbektől át lehet venni és igazságtalannak tartom, ha a modern anyukák egy "babakönyvből" tanulnak, de fogalmuk sincs ha a baba nem azt csinál ami a baba könyvben le van írva. Akkor sok mindenki ostoba, mert nem a könyvre hallgat. Nem fogadják el, hogy régen is felnőttek gyermekek, akkori anyagiak, vagy szegénység mellett is. De ha valamit mondasz, akkor az már hülyeség, meg babának ezt, vagy azt adni???. Sok "grófnak" nevelt gyereknek -(tisztelet a kivételnek) - sok pofon lesz az élete, hiszen nem tud élni, csak költeni, élvezni az életet és nem ismerik a szavakat: Bocsánat, elnézést, nem, kérem, légy szíves, tessék, köszönöm... stb. Jobb, ha egy gyermek olyan nevelést kap, "hogy addig tudjon nyújtózkodni, ameddig a takarója ér", s akkor te is nyugodt maradsz, mert a gyermeked megállja helyét a világban. Te is tökéletes vagy, vagy tökéletesebb anyuka már nem is lehetsz. A gyermekedet belátásod és lehetőségeid szerint fogod nevelni és nem a modern világ kedvéért.
2019. okt. 5. 18:35
Ne ítélj, hogy ne ítéltess!

Tükröm-tükröm mond meg nékem, ki a legtökéletesebb anya a vidéken...

Ugrás a teljes írásra: Tükröm-tükröm mond meg nékem, ki a legtökéletesebb anya a vidéken…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook