Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tükör tisztítása denaturált szesszel. Hol lehet venni? fórum

Tükör tisztítása denaturált szesszel. Hol lehet venni? (tudásbázis kérdés)


9. kristo_f (válaszként erre: 3. - Safirah)
2013. máj. 3. 13:45

Háztartási vagy festékbol, ez utóbbi biztos

Amúgy hülye hasznutasitás hogy csak puha ronggyal

Az üveget csak kemény karcoló anyaggal sértheted meg, pl. homok

Ha "megvakul" akkor gagyi minőség, a hátsó védőréteg lejön

és vagy alminium gőzölés van rajta, vagy ezüst, így mindkettő megfakul

2013. máj. 3. 12:35
ecet is jo ra es otthon lehet olcsobb is.
2011. jan. 11. 14:25
En is ugy tudom,hogy nem az a fontos,hogy mivel tisztitod,hanem az,hogy hogyan... csak akkor foltosodhat,ha a hatamoge is befolyik a folyadek... esetleg a rossz szigeteles miatt a furdoszobaban a para is lerakodhat a hatoldalan,nem tud kiszaradni es megvan a baj... inkabb erre figyeljetek... egy tukor ket ev alatt nem mehet tonkre,csak,ha rosszak a korulmenyek.
2011. jan. 11. 12:57
Denszeszben nem vagyok jártas,de a tisztításnál nagyon fontos,hogy ne menjen a tükör hátoldalára a folyadék(bármilyen),mert az marja fel azt a réteget és attól lesz/het foltos.
5. Safirah (válaszként erre: 4. - Szeszipuszi)
2011. jan. 11. 09:26
Az az igazság, hogy azt a tükröt, ami eddig volt a fürdőben Clin-nel és Ajax-al tisztítottam és azért kellett kicserélni, mert tele lett barna foltokkal lassan már az egész tükör.:((( Nem tudom ugyan, hogy mitől, de most inkább tartanám magam ahhoz, amit a használati ír. (A régi tükör is csak kb 2 éves volt, de úgy néz ki, mintha 100 éves lenne.)Annál anno nem emlékszem, hogy írták-e, hogy mivel tisztítsam.
2011. jan. 11. 09:17
Szerintem kevés Clin citrussal nyugodtan tisztíthatod. Semmi baja nem lesz tőle és az jó zsíroldó. Ráadásul az illata kellemesebb, mint a denszesznek. :)
2011. jan. 11. 09:11

Vettünk egy tükrös fürdőszoba szekrényt, aminek a használatijában azt írják, hogy csak száraz ruhával lehet takarítani és: ".... a nehezebben eltávolítható piszok feloldása vízzel hígított denaturált szesz alkalmazásával oldató meg...."

Hol lehet denaturált szeszt venni? Tegnap megkérdeztem patikában, mert valamiért azt hittem, hogy ott, de ott nem. És a patikus is tanácstalan volt.:(

Van valaki, aki azzal tisztítja a tükröt? Szép lesz tőle?

2011. jan. 11. 09:07
Háztartási bolt,legalábbis szerintem.
2011. jan. 11. 09:05
Tükör tisztítása denaturált szesszel. Hol lehet venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook