Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok véleményt mondani az alábbi szegedi fül-orr-gégészekről? Dr. Mohácsy Katalin, Dr. Vass Zoltán, Dr. Molnár G. Etelka. fórum

Tudtok véleményt mondani az alábbi szegedi fül-orr-gégészekről? Dr. Mohácsy Katalin, Dr. Vass Zoltán, Dr. Molnár G. Etelka. (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 31. 21:20
Engem Csanády Dr. műtött,a mandulámat vették ki altatásban.Nagyon meg voltam vele elégedve és egyáltalán nem pénzéhes! A nővérekkel már nem annyira sajnos...
7. 645b490433 (válaszként erre: 6. - Gabi0630)
2012. márc. 12. 17:25
Te jó ég kinek van ennyi pénze egy műtétre.
6. gabi0630 (válaszként erre: 5. - Kiscicalany)
2012. márc. 12. 10:45
MI bejutottunk időbe, de egy rendelés nála kb 45 perc. Lapaosan, részletesen magyaráz mindent, képekkel illusztrálva. Hogy aztán rá bólints, és adakozz. Sajnos ez van. Ha nála műtetek, orrmandula+tubus 70.000. Ennyit vár, ilyen tarifát hallottam.
5. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Whanna)
2012. márc. 12. 10:22

Vass Zoltánról én sem tudok jót mondani, mondjuk be se jutottam hozzá.

17 órára kaptam időpontot tavaly előtt, mikor fájt a fülem. Háromnegyedre értem oda a magánrendelésre, és nem hazudok, az egész váró dugig volt! Legalább 6-7-en voltak előttem.

20 percet vártam, ez idő alatt senki sem jött ki és nem ment be a rendelőjébe, így meguntam és otthagytam a fenébe. Mennyit kellett volna még várni, mire bekerülök ?!

2012. márc. 12. 10:13
Ja, én gyerek szempontból mondom, felnőtt esetben nem tudok nyilatkozni.
2012. márc. 12. 10:12
G. Molnár Etelka egyszerűen szuper.
2012. márc. 12. 10:11

DR Vass Zoltán nem ajánlom. Én több gyerekről tudok, akinél a tubus berakás többszörös volt.

Mi voltunk nála halom pénzért maszek alapon. Nem vette észre, hogy a gyerek egyik füle teljesen jóü, csak a másikkal hall rosszul. Alapból mondta az orrmandula műtétet, és a a tubust is, mindkét fülébe(!!!). Nem is vizsgálta meg rendesen, oormandulát is úgy mondta, hogy meg se nézte. IMád vágni, és műteni, azon kívül imádja a zsebét. Jó kis tarifái vannak.


A másik kettőt nem ismerem.


Én Szegeden Dr Berényit ajánlom, de nagyon! Nekünk még tubus se kellett.

2012. márc. 12. 10:04
Tudtok véleményt mondani az alábbi szegedi fül-orr-gégészekről? Dr. Mohácsy Katalin, Dr. Vass Zoltán, Dr. Molnár G. Etelka.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook