Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok valamit pollen-allergiára amit várandósan is lehet alkalmazni?! fórum

Tudtok valamit pollen-allergiára amit várandósan is lehet alkalmazni?! (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 11. 18:43
csak hallottam: állítólag ha valaki folyamatosan fogyaszt naponta egy kanálnyi mézet, tavasztól nem lesz pollenallergiás.
2008. szept. 7. 16:14
Én egy gyógyteát iszom. A neve: pollen-grape. 15 vagy 20 filter van egy csomagban.
11. tücsimücsi (válaszként erre: 10. - Lego)
2008. aug. 6. 18:28

Attól is függ, mire allergiás és mennyire súlyos az allergiája.

A Claritin a leggyengébb allergiaellenes gyógyszer. Terhesen nekem nem engedték szedni. Én gyógyszer nélkül csináltam végig mind a két terhességemet, nem volt egy leányálom.

Én a homeopátiára szavazok.

10. lego
2008. aug. 6. 16:42
A 12. hét után Claritint lehet szedni.Allergológus mondta.
9. Leoborta (válaszként erre: 8. - Vviki2)
2008. júl. 30. 14:48

Aha...

Nem ismerem, eleve nem szeretek semmit, amit orrba kell nyomkodni, meg nem is ajánlotta az allergológusom.

2008. júl. 30. 14:38

Köszi...

Allerblock-ot már próbáltam, nekem nem jött be :-(

Leoborta! Ez nem "olyan" orrspray.... csak por van benne.


A homeós cuccokat ismerem, már alkalmaztam is, de az allergiámra még nem próbáltam. Köszönöm a tippeket!!!

2008. júl. 30. 13:09
Hosszú távon sprayt nem használnék, károsítja a nyálkahártyát.
2008. júl. 30. 10:32
aler block orrsprayt használhatnak a kismamák is
2008. júl. 30. 09:58
Én biotron lámpát használok, goondolom az nem káros.
2008. júl. 30. 09:13
homeopátiai szerekre tudok hagyatkozni mert semmi rosszat nem csinál a szervezeteddel,hanem segítséget nyújt abban,hogy magától is meg tudjon küzdeni az éppen fenn álló betegséggel és a babának nem árt sőt nekem nagyon be vált mind a kicsiknél mind nálunk felnőtteknél,a sok gyógyszer csak károsító hatással és mellék hatással lehet mind rád mind pedig a babára nézve.Látom sokan vagyunk akik hiszünk a homeopátia természetes hatásaiban fogadd el az én véleményemet is.Hidd el nem bánod meg,pár napnak persze el kel telnie mire érezni fogod a hatást,de akkor már a szervezeted is hozzá társul a gyógyulásodhoz.Sok sikert hozzá és persze gyógyulást.
3. KIKY
2008. júl. 30. 08:55
homeopátis szer: coryzalia
2008. júl. 30. 08:55
Homeopatikum, Rhynallergy a neve, én szoptatás alatt szedtem, segített. Már nagyon oda voltam: orr- fül- szemviszketés, piros szem, könnyfolyás, állandó orrcsöpögés. Azt hiszem terhesség alatt is lehet szedni, kérdezd meg a gyógyszerészt.
2008. júl. 30. 08:41
Tudtok valamit pollen-allergiára amit várandósan is lehet alkalmazni?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook