Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valamit a dobhártya plasztikáról? fórum

Tudtok valamit a dobhártya plasztikáról? (tudásbázis kérdés)


15. Burkuska (válaszként erre: 14. - Sünciné)
2009. aug. 16. 18:00
Oké:)!
2009. aug. 16. 11:09
Azért jelentkezz ha döntöttél!!! Írhatsz privit is!!!!
13. Burkuska (válaszként erre: 12. - Sünciné)
2009. aug. 11. 10:52
Köszi,igyekszem:)
2009. aug. 10. 21:36

Most jól vagyok köszönöm! Hála az égnek nagyon jó orvos kezei közé kerültem!!

A fülem is rendben van a halláskárosodást leszámítva!!!

Nekem az a véleményem, hogy legyél túl rajta minnél hamarabb!!!!!!!!

11. Burkuska (válaszként erre: 10. - Sünciné)
2009. aug. 10. 15:23
De már jól vagy,ugye?
2009. aug. 10. 14:08

Nagyon szívesen! Igazán nincs mit!

Sajnos 2005 óta rám jár a rúd! Három fülműtét és egy porckorongsérv ( két protézisbeültetés ) műtét! Másfél évig nem vették észre a sérvet. Neten kértem segítséget orvosoktól és mind hárman azt mondták azonnal idegsebészet! Rögtön műtét!

9. Burkuska (válaszként erre: 8. - Sünciné)
2009. aug. 10. 12:10

Köszi,kedves vagy:)

Úgy látom ketten vagyunk a témában.Legalább másokat megkímél az élet:))

2009. aug. 9. 17:13
Bizony nagyon nagy a fertőzésveszély!!! Nekem azt mondta a főorvosnő, hogy minnél hamarabb!! Ha rám hallgatsz, megcsináltatod! Nem fájdalmas és hamar gyógyul. Így nem kell attól rettegned, hogy víz megy bele!!!!!
7. Burkuska (válaszként erre: 6. - Sünciné)
2009. aug. 9. 16:36

Szia!


1,5 éve úgy indítottak műteni,hogy dh,plasztika lesz,aztán a műtét közben derült ki,hogy egy daganat van.Azt eltávolították,mondván,h ha 1 év alatt nem regenerálódik,akkor műteni kell,tehát dh,plasztika lesz.Ennek lassan 1,5 éve.Nem sürgős a műtét,de ajánlott mert fertőzésveszélyes.

Vacillálok,hogy mi legyen...,mikor menjek műtétre.Így nincs gond, ha nem éri víz!

6. Sünciné (válaszként erre: 5. - Burkuska)
2009. aug. 6. 19:39

Sajnos romlott a hallásom!! A fül mellől ( belülről ) lecsippentenek egy darabka bőrt és azzal!

Miért húzták két évig? Vagy Te nem akartad? Nekem amint begyógyult a műtét rögtön műtöttek!

5. Burkuska (válaszként erre: 4. - Sünciné)
2009. aug. 6. 19:20

Köszi,h írtál!

Két éve szenvedek a fülemmel,nem érheti víz...

Azt nem értem,hogy mivel"toldják" ki?

Hallásod nem romlott?

2009. aug. 6. 19:08

Szia!

Nekem januárban volt két éve a műtétem! Altatás nélkül csinálták. Nem éreztem semmit csak annyit, hogy matatnak a fülemnél. Kb. egy másfél órás volt a műtét. Nem veszélyes . Utána nagyon kell vigyázni. Nem érheti víz. De gondolom ezzel Te is tisztában vagy. Egyáltalán nem volt semmi fájdalmam. Pár nap után haza is engednek. A lényeg, hogy befogadja a szervezeted. De ezzel sem lesz gond szerintem.

Nekem egy elkezelt középfülgyulladás után megműtötték a fülem, de sajnos a dobhártya nem forrt össze ezért kellett plasztikázni!

2009. aug. 6. 18:58
SEnki?:(
2009. aug. 6. 18:51

Sziasztok!


Pár hét múlva dobhártya plasztikám lesz,minden érdekel ami ezzel kapcsolatos.Mennyi idő a műtét,veszélyes,mi várható?

Köszönöm!

2009. aug. 6. 18:50
Tudtok valamit a dobhártya plasztikáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook