Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok valamit a csecsemőkori kólikáról? fórum

Tudtok valamit a csecsemőkori kólikáról? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 1. 12:24
A kólika úgy tudom hasfájás,felfuvódik a baba hasa. Ha megy a hasa,lehet a zsíros tejtől. De sírhat ha meleg van a szobában.Aludni akkor jó ha 16 fokon alszik ,ennél hűvösebb is lehet .Az én lányom akkor sírt sokat ,amikor meleg volt a szobában.Amikor meg valami miatt 6-7 fok lett, végig aludta ,és mi is, az egész éjszakát. Persze nem biztos,hogy az a baja.De egy próbát meg ér.Ha nem ,irány a doki.
2008. nov. 4. 19:53

Nem hasfájós (nem tekereg,nem feszit stb)megnézte a gyermekorvosa, de biztonság kedvéért elviszem hasi uh-ra.

Sokszor vannak rejtett büfijei, szopi után még 4x-5x,de utána hamar elalszik. De éjszakánként rengetegszer fennt van, vagy 3-5 órát szopi után és visít, mint a kismalac. A simi a pocira, vagy a meleg törölköző sem segít.

2. dus
2008. nov. 4. 18:55

Szia!


Nem lehet, hogy fáj a pocija???

2008. nov. 4. 18:53
1 hónapos a kislányom, és sokszor keservesen sír, pedig büfiztetem, tisztábateszem, ringatom stb de csak keservesen sívit. Úgy sajnálom, mmit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook